Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Gulta

Foto: modele Ginta Lapiņa seksīgi laiskojas gultiņā

Foto: modele Ginta Lapiņa seksīgi laiskojas gultiņā 12

Panākumiem bagātākā Latvijas modele Ginta Lapiņa dievina doties uz Itāliju un baudīt saulīti, gardus ēdienus un itāļu viesmīlību. Ilgas pēc Itālijas modele izrāda ar kārdinošas fotogrāfijas palīdzību.

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs!

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs! 8

Kāda sieviete raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” uzdeva jautājumu – “Man ļoti patīk dejot, bet manam draugam būšana uz deju plača ir tīrākais murgs. Viņam nepatīk dejot, un viņš saka, ka viņam tas arī nepadodas, jo viņam esot divas kreisās kājas. Un brīžos, kad aizeju dejot ar kādu citu, viņš ir bezgala dusmīgs un apvainojies. Nezinu, ko lai iesāk”. Uz šo jautājumu atbildi izmisušajai meitenei steidzās sniegt dziedātājs Intars Busulis un radio personība Kaspars Upacieris jeb UFO!

Komentē ārsts: 10 ieteikumi veselīgam miegam

Komentē ārsts: 10 ieteikumi veselīgam miegam 1

Pilnvērtīgs miegs nenoliedzami ir viena no labas veselības atslēgām, kas uzlabo mūsu pašsajūtu un izskatu kā īstermiņā, tā ilgtermiņā. Taču, ko darīt, ja reizēm nākas saskarties ar grūtībām aizmigt?

Lietas, ko ienīst sievietes, nodarbojoties ar seksu

Lietas, ko ienīst sievietes, nodarbojoties ar seksu 1

Seksīgās rotaļas guļamistabā ir neiedomājama attiecību sastāvdaļa, un lielākoties tā ir kārtīga baudas deva jebkurai sieviete. Bet ne vienmēr rotaļas gultā var novest pie orgasma, un beigu beigās sekss izvēršas par totālu katastrofu. Ko iesākt?

TOP piecas populārākās seksa pozas

TOP piecas populārākās seksa pozas

Mīlas rotaļas aukstajos rudens vakaros ir tieši tas, kas tev nepieciešams. Ja gultā esi izmēģinājusi pilnīgi visu, tad dod vaļu atmiņai un iepriecini sevi un mīļoto ar populārākajām seksa pozām.

Uzzini, kāpēc sievietēm nepieciešams vairāk miega nekā vīriešiem

Uzzini, kāpēc sievietēm nepieciešams vairāk miega nekā vīriešiem 4

Organizēt darbu, sakopt mājvietu, atbildēt un telefona zvaniem, gatavot brokastis, mazgāt traukus – tā ir katras sievietes ikdiena, kas nereti var novest pie stresa, bezmiega un pārguruma. Lielbritānijā veiktais pētījums atklāj, ka sievietēm ir nepieciešams vairāk miega nekā vīriešiem, lai spētu atpūsties. 

Tev ir jāzina! Kādi ir izplatītākie miega traucējumu cēloņi un simptomi?

Tev ir jāzina! Kādi ir izplatītākie miega traucējumu cēloņi un simptomi?

Grūtības aizmigt vakarā, noguruma sajūta pamostoties un nespēja koncentrēties dienas laikā – šīs ir tikai dažas no pazīmēm, kas liecina par miega traucējumiem, ar ko saskārušies daudzi no mums. Diemžēl ne vienmēr šiem simptomiem laikus tiek pievērsta gana liela vērība, kā rezultātā, miega traucējumiem ieilgstot, var rasties virkne dažādu nopietnu veselības problēmu. Par izplatītākajiem miega traucējumu cēloņiem un simptomiem, kā arī to ietekmi uz cilvēka veselību stāsta miega ārste – psihiatre Ija Cimdiņa.

Padomi, kā no rīta pamosties!

Padomi, kā no rīta pamosties!

Lai arī kafijai piemīt daudz labu īpašību, kas var uzlabot mūsu organismu un veselību, tomēr arī bez tās agrajās rīta stundās varam iztikt.

Četri iemesli, kāpēc laulātajiem draugiem jāguļ vienā gultā

Četri iemesli, kāpēc laulātajiem draugiem jāguļ vienā gultā 1

Laulātajiem draugiem gulēt vienā gultā šķiet gluži dabiska ģimenes dzīves sastāvdaļas. Taču aptaujas liecina, ka  tikai 8 no 10 pāriem naktsmieru bauda vienā gultā. Par labu gulēšanai atsevišķi parasti pāri min vēlmi netraucēti atpūsties, kā arī ”iekāres uzkurināšanu”, jo attālums pievelk. Taču gulēšanai vienā gultā ir vairāki spēcīgi plusi, ko atsevišķi gulošie zaudē. 

Iegaumē šīs lietas, un nakts tveicē gulēsi kā mazs bērns

Iegaumē šīs lietas, un nakts tveicē gulēsi kā mazs bērns

Tu jautāsi, kā gan var karstajā laikā ir iespējams izgulēties. Tas ir vienkārši. Lai arī sestdiena solās būt karsta kā elle, neļauj karstumam aizbiedēt miegu, kas tik ļoti mums ir nepieciešams. Ir lieliski veidi, kā ātri un efektīvi pārvarēt tveici nakts stundā.

Kad gultā paliek par šauru... 28 citas vietiņas mīlas priekiem

Kad gultā paliek par šauru... 28 citas vietiņas mīlas priekiem

Gulta – tā ir klasika, tomēr ir vēl daudz un dažādu vietu, kur nodarboties ar seksu, lai attiecības ar mīļoto vēl vairāk uzkurinātu. Lūk, 28 trakas vietas, kur nodarboties ar mīlas priekiem! Cik no šīm vietām tu jau esi izmēģinājusi?

Pierādīts: gultas klāšana ir kaitīga tavai veselībai

Pierādīts: gultas klāšana ir kaitīga tavai veselībai 1

Bērnībā pirms skolas vecāki lika brīvprātīgi, piespiedu kārtā klāt gultu. Bērniem tas šķiet lieks un nogurdinošs process, jo īpaši, ja patīk pagulēt līdz pēdējam brīdim. Zinātnieki ir pierādījuši – saklāta gulta ir lieliska vieta putekļu ērcītēm!

Noderīgi ieteikumi ratu un gultiņas iegādei

Noderīgi ieteikumi ratu un gultiņas iegādei

Tā diena tuvojas! Mazulītis jau pavisam drīz ieraudzīs savus mīļos vecākus un plašo pasauli. Svarīgi padomāt par mazuļa ratiņiem un gultu jau laikus, tāpēc raidījums Māmiņu klubs devās iegādāties piemērotākos ratus, gultiņu un matraci Superbēbim.