Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Grūtniecība

Repere Cardi B grūtniecības laikā pozē kaila

Repere Cardi B grūtniecības laikā pozē kaila

Amerikāņu hiphopa māksliniece Cardi B jau drīzumā laidīs pasaulē otro bērniņu, un skaistā notikuma gaidās viņa nesen piedalījusies pikantā fotosesijā, kurā cita starpā pozējusi pilnīgi kaila.

Foto: modes eksperte Alina Keller paziņo par grūtniecību

Foto: modes eksperte Alina Keller paziņo par grūtniecību 1

30 gadus vecā ”influencere”, modes eksperte Alina Keller un uzņēmējs Samirs Ahadovs audzina meitiņu Taliju, kurai jūlijā būs divi gadi. Pēc meitas dzimšanas Alina vēl labāk saprot, ka galvenais dzīvē ir ģimene, tāpēc priecājas, ka drīzumā pasaulē laidīs otro atvasi.

Modele Ginta Lapiņa septītajā grūtniecības mēnesī pozē kaila

Modele Ginta Lapiņa septītajā grūtniecības mēnesī pozē kaila 9

Latvijas populārākā modele Ginta Lapiņa un uzņēmējs Braiens Naits jūnijā kļūs par vecākiem pirmdzimtajam. Pasaulē nāks dēls. Grūtniecība nav šķērslis ne modeles darbam, ne seksualitātei. Ginta neslēpj grūtnieces formas zem apģērbu kalniem, bet izrāda savu kailo miesu.

“Mazulis vienkārši pieteicās!” Latviešu supermodele Ginta Lapiņa par grūtniecību

“Mazulis vienkārši pieteicās!” Latviešu supermodele Ginta Lapiņa par grūtniecību 4

1. martā latviešu supermodele Ginta Lapiņa paziņoja, ka jūlijā kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Lieliskos jaunumus gan viņa, gan mīļotais, uzņēmējs Braiens Naits uzņēmuši ar lielu sajūsmu – tas bijis patīkams, negaidīts pārsteigums. Pāris neatklāj gaidāmā mazuļa dzimumu, bet pačukst, ka izvēlējušies atvasei skandināviem raksturīgu vārdu.

Šova “Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Viktorija Raidos paziņo, ka gaida trešo atvasi

Šova “Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Viktorija Raidos paziņo, ka gaida trešo atvasi

Melnā ragana, šova ”Ekstrasensu cīņas” 16. sezonas uzvarētāja Viktorija Raidos ir ļoti aktīva sociālajos tīklos. Sieviete ik nedēļu publisko video ar katras zodiaka zīmes prognozi nedēļai, spējot noslēpt augošo grūtnieces vēderiņu. 45 gadus vecā Viktorija beidzot izrāda savu skaisto gaidību laiku. Viktorija jau audzina divas atvases – dēlu un meitu.