Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Grūtniece

Grūtnieces slepkavam Ādažos piespriež mūža ieslodzījumu; topošā bērna tēvs nevēlējās uzņemties atbildību

Grūtnieces slepkavam Ādažos piespriež mūža ieslodzījumu; topošā bērna tēvs nevēlējās uzņemties atbildību 5

Mūža ieslodzījumu Latvijas tiesas piemēro ārkārtīgi reti, un nodarījumam jābūt tiešām ļoti smagam, lai visu atlikušo dzīvi vainīgais pavadītu aiz restēm. Šonedēļ par vienu tā saukto mūžinieku ieslodzījuma vietās kļuva vairāk – tiesa pelnīti bija nesaudzīga pret kādu 20 gadus vecu puisi, kurš pērn ziemā nogalināja savu meiteni, kura bija bērniņa gaidībās.

Jau otro reizi nedēļas laikā - Iļģuciemā iereibusi grūtniece sarīko skandālu mājas kāpņutelpā

Jau otro reizi nedēļas laikā - Iļģuciemā iereibusi grūtniece sarīko skandālu mājas kāpņutelpā

Tikai pirms pāris dienām “Degpunktā” varēja redzēt stāstu par kādu apreibušu grūtnieci un ģimenes skandālu, kurā gaidībās esošā sieviete bijusi iesaistīta. Sievietes dzīvesbiedrs viņai bija nozadzis, narkotiku atkarības ārstēšanā nepieciešamo metadonu. Ir pagājušas tikai pāris dienas un likuma sargi no jauna devušies uz šo pašu namu un arī šajā reizē, pie tās pašas ģimenes. 

Dziedātāja Dināra Rudāne atklāj gaidāmā bērna dzimumu

Dziedātāja Dināra Rudāne atklāj gaidāmā bērna dzimumu

Tuvākajā laikā dziedātāja Dināra Rudāne kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Māksliniece, neskatoties uz grūtniecību, piekopj aktīvu dzīvesveidu, viņa neatsākas no sporta un turpina muzicēt. Grūtniecības fotogrāfijas sajūsmina topošās māmiņas fanus.

Dziedātāja Dināra Rudāne atklāj, ko vēlas paspēt izdarīt līdz bērna dzimšanai

Dziedātāja Dināra Rudāne atklāj, ko vēlas paspēt izdarīt līdz bērna dzimšanai

Dziedātājai Dinārai Rurānei grūtniecības pēdējais mēnesis izvērties īpaši grūts, kā nekā Latvijā beidzot iestājusies īsta vasara un siltais laiks smacē nost teju ikvienu no mums. Māksliniece sociālajā tīklā ”Instagram” ievieto informāciju, kurā teikts, ko viņa vēlas izdarīt vēl pirms bērna dzimšanas. Daudzām lietām traucē karstais laiks, jo grūtniece galvenokārt ārā dodas vakaros, bet dienas pavada pie kondicioniera.

Latvijā līdz pat 80% jauno māmiņu cieš no pēcdzemdību depresijas

Latvijā līdz pat 80% jauno māmiņu cieš no pēcdzemdību depresijas 3

Latvijā 70 līdz 80 % sieviešu cieš no pēcdzemdību depresijas. Valsts jaunajiem vecākiem psiholoģisko palīdzību pēcdzemdību periodā nesniedz, lai gan tieši šis laiks dažiem pāriem ir izšķirošs, lai saglabātu ģimeni, jo emocionālās slodzes dēļ bieži vien laulība izjūk.

Trīs nedēļas pirms dzemdībām Laura Raila novada republikas nozīmes vokālistu konkursu

Trīs nedēļas pirms dzemdībām Laura Raila novada republikas nozīmes vokālistu konkursu 3

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās jau devītais Lauras Railas un Indras Railas organizētais vokālistu un popgrupu konkurss ”Popfestjūrmala 2018”. Šogad četrās vecuma kategorijās no 5 līdz 23 gadiem piedalījās 120 vokālisti un 63 popgrupas no visas Latvijas, kopskaitā ap 500 cilvēkiem. Laura pasākumu noorganizēja trīs nedēļas pirms dzemdībām.