Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gribu randiņu ar brīvo

”Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!” ”Precētie pret brīvajiem” Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju

''Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!'' ''Precētie pret brīvajiem'' Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju 71

Aizraujošajai ekrāna spēlei ”Precētie pret brīvajiem” šonedēļ gluži negaidīti sekojusi vēl viena meļu atmaskošanas drāma – šova galvenais varonis Jānis paziņojis, ka turpinājis attiecības ar aizņemto Jūliju, kamēr meitene visu noliedz. Lai apstiprinātu savu vārdu patiesumu, Jānis Skaties.lv atsūtījis bildi no abu randiņa.

”Precētie pret brīvajiem” Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz

''Precētie pret brīvajiem'' Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz 69

”Precētie pret brīvajiem” septītā raidījuma galvenais varonis atklāj Skaties.lv negaidītus jaunumus. Puisis paziņo, ka pēc spēles aizņemtā meitene Jūlija pametusi līgavaini Raimo, lai ļautos attiecībām ar viņu. Savukārt Jūlija, uzzinot šo versiju no Skaties.lv, neslēpj, ka ir pamatīgā šokā – viņa ar Raimo šobrīd krājot naudu kāzām un par Jāni jau sen aizmirsusi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

”Tas bija traki!” ”Precētie pret brīvajiem” pieklājīgais kavalieris Jānis atklāj, kā beidzies randiņš ar Saldus Anitu

''Tas bija traki!'' ''Precētie pret brīvajiem'' pieklājīgais kavalieris Jānis atklāj, kā beidzies randiņš ar Saldus Anitu 15

”Precētie pret brīvajiem” sestā raidījuma zvaigzne Jānis Vecais bija pirmais vīrietis šosezon, kurš nevis ļāvās meiteņu pikantajiem kārdinājumiem, bet gan pieklājīgi atteicās, izdzirdot piedāvājumu ”noģērb mani”. Jānis atklāj, kāpēc atraidījis slaveno Saldus Anitu, un to, kādas meitenes cer sagaidīt uz tikšanos  ”Gribu randiņu ar brīvo”.

Mmmhmm? “Precētie pret brīvajiem” zvaigznes Arņa dziļdomīgais jautājums savaldzina Baibu

Mmmhmm? "Precētie pret brīvajiem" zvaigznes Arņa dziļdomīgais jautājums savaldzina Baibu 7

”Nē, nē, ilgtermiņā mēs sevi kopā neredzam,” tā iespējamo attiecību perspektīvu novērtēja šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Arnis, kurš tikās ar Skaties.lv lasītāju Baibu, ”bet, nu, aiziet uz kādu randiņu vai padejot – kāpēc ne?” Uz tik neviennozīmīgi dramatiskas nots noslēdzies kārtējais Skaties.lv un šova ”Precētie pret brīvajiem” pasākums ”Gribu randiņu ar brīvo”, kurā tiekas šova zvaigznes un Skaties.lv lasītājas.

TV3 un Skaties.lv oficiālais paziņojums

TV3 un Skaties.lv oficiālais paziņojums 18

Uzmanību, šova ”Precētie pret brīvajiem” un ar to saistītās Skaties.lv akcijas ”Gribu randiņu ar brīvo” skatītāji! Ceturtā tikšanās ar brīvo tiek atcelta.

Neida fanes! Nepalaidiet garām iespēju tikties randiņā ar populāro mūziķi!

Neida fanes! Nepalaidiet garām iespēju tikties randiņā ar populāro mūziķi! 6

Tieši tā, Neida fanes! Jūs sapratāt pareizi – portāls Skaties.lv un šovs ”Precētie pret brīvajiem” piedāvā nebijušu iespēju visiem, precīzāk sakot, visām lēdijām, kuras gribētu tikties ar populāro mūziķi un šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzni! Tieši tā – tu vari pieteikties īstam randiņam ar Neidu! Pieteikties nākamajam randiņam varēs, sākot no pirmdienas, 8. maija, plkst. 9.00.

FOTO: ”Precētie pret brīvajiem” Edgars ved uz randiņu daiļu korejieti Karinu

FOTO: ''Precētie pret brīvajiem'' Edgars ved uz randiņu daiļu korejieti Karinu 5

Kā jau ierasts, arī šonedēļ šova ”Precētie pret brīvajiem” galvenajam varonim Skaties.lv pēc spēles dāvāja iespēju izbaudīt īstu randiņu ar meitenēm, kuras patiešām interesē attiecības un kuras nemelo. Uz randiņu ar Edgaru Viļumsonu restorānā ”Sunset Lounge” ieradās apburoša angļu mēlē runājoša meitene.

FOTO stāsts: kā ”Precētie pret brīvajiem” Niks dāmu izvēlējās

FOTO stāsts: kā ''Precētie pret brīvajiem'' Niks dāmu izvēlējās 26

Ceturtdienas, 27. aprīļa, pēcpusdienā restorānā ”Sunset Lounge” uz randiņu ar paša izvēlētajām skatītājām Līvu Puķīti un Annu Zemturi ieradās ”Precētie pret brīvajiem” otrās sērijas galvenais varonis Niks Zvejnieks. Šoreiz tikšanās bija izdevusies un izveidojās cerīgs pāris.

Dāmas! Steidzat randiņam ar šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzni!

Dāmas! Steidzat randiņam ar šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzni! 1

Dāmas! Portāls Skaties.lv un šovs ”Precētie pret brīvajiem” jau otro nedēļu piedāvā nebijušu iespēju visiem, precīzāk, sakot, visām lēdijām, kuras gribētu tikties ar šova brīvajiem vīriešiem! Tieši tā – tu vari pieteikties īstam randiņam ar kādu no šova dalībniekiem! Pieteikties varēs sākot no pirmdienas, 1. maija, plkst. 9.00.