Pirmdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Gogens Solncevs

“Līgavai kleita no tirgus, viss ļoti nabadzīgi.” Viesi neapmierināti ar iekārojamā Gogena Solnceva kāzām

“Līgavai kleita no tirgus, viss ļoti nabadzīgi.” Viesi neapmierināti ar iekārojamā Gogena Solnceva kāzām 6

Pirms divām dienām Krievijā populārais šovmens Gogens Solncevs apprecējās ar Poļinu Tereškoviču, kura ir viņa bijušās sievas pensionāres meita. Vairāki viesi palikuši neapmierināti ar kāzu svinībām, sakot, ka tās nav izmaksājušas vairākus desmitus tūkstošus eiro, ka viss bijis ļoti lēti. Dziedātāja Milena Deinega Krievijas presei atklāja, ka ilgi nav palikusi šovmeņa kāzās, jo vīlusies pasākuma dārgumā.

Iekārojamā Gogena sieva ar žurku indi saindējusi sāncensi

Iekārojamā Gogena sieva ar žurku indi saindējusi sāncensi 25

Šovmenis, aktieris, pasākumu vadītājs Gogens Solncevs pažēlojies, ka starp viņa sievu pensionāri Jekaterinu Tereškoviču un palīdzi Lidiju Aliferenko valda sāncensība par viņa uzmanību. Sieva ķērusies pie žurku indes, lai atbrīvotos no sāncenses.

Kautiņš pensionāres gaumē! Gogena Solnceva sieva pārmāca vīru, piekaujot viņu ar pannu

Kautiņš pensionāres gaumē! Gogena Solnceva sieva pārmāca vīru, piekaujot viņu ar pannu 3

Krievijas šovmeņa, aktiera, pasākumu vadītāja Gogena Solnceva un viņa sievas pensionāres Jekaterinas Tereškovičas attiecības līdzinās meksikāņu seriālam. Pāris mīl viens otru, tad šķiras, tad atkal zvēr mīlestību līdz kapa malai un neaizmirst par skaidrošanos televīzijas ekrānos. Daudzi uzskata, ka viņi to visu izdomā, lai veidotu šovu, tomēr nesaskaņas nerimst arī pie izslēgtām kamerām.

Izveidojies mīlas trīsstūris? Iekārojamais Gogens plāno doties ceļojumā ar skaistulīti, ne sievu pensionāri

Izveidojies mīlas trīsstūris? Iekārojamais Gogens plāno doties ceļojumā ar skaistulīti, ne sievu pensionāri 14

Režisora, aktiera, pasākumu vadītāja Gogena Solnceva attiecības ar sievu Jekaterinu Tereškoviču vienmēr bijušas saspringtas. Partneri viens otru nepārtraukti nodod, ievieto psihiatriskajās klīnikās un narkoloģijas centros. Neskatoties uz to visu, viņi joprojām ir kopā. Tiesa gan, pēdējā laikā šovmena un pensionāres attiecībās figurē trešā persona, sabiedrības dāma, televīzijas raidījumu vadītāja Dana Borisova.