Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ģirts Brumsons

Iekārojamais vecpuisis Brumsons gada izskaņā skumju nomākts

Iekārojamais vecpuisis Brumsons gada izskaņā skumju nomākts 4

Pāris dienas pirms Ziemassvētkiem Grinča cienīgā attieksmē pret svētkiem atzinies iemīļotā TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” trešās sezonas meiteņu iekārotākais vecpuisis Ģirts Brumsons no Aizputes. Kādēļ tā, Ģirts laipni uztic portāla Skaties.lv lasītājiem.

Ģirts par meiteņu uzmanības trūkumu nesūdzas, bet sirdspuķīti nav atradis

Ģirts par meiteņu uzmanības trūkumu nesūdzas, bet sirdspuķīti nav atradis 3

Par Aizputes mākslinieku Ģirtu Brusmona (35), kurš atpazīstamību iemantoja pēc piedalīšanās TV3 šovā Saimnieks meklē sievu, šodien, vairāk nekā pusgadu pēc šova noslēguma, meitenes aizvien uztur dzīvu interesi. Attiecību piedāvājumi nākot arī no galvaspilsētas, bet Ģirts aizvien ir meklējumos.

Ceļojums "savedis kopā" Saimnieks meklē sievu Velgu un Ģirtu

Ceļojums "savedis kopā" Saimnieks meklē sievu Velgu un Ģirtu 6

Nepilnu gadu pēc šova Saimnieks meklē trešās sezonas filmēšanas sākuma siltas attiecības aizvien valda vairāku šova dalībnieku vidū. Nesen šarmantā ”līgaviņa” Velga Platace viesojusies Aizputes saimnieka Ģirta Brumsona sētā.

Vairākumam Saimnieks meklē sievu dalībnieku šovs nesis veiksmi mīlas frontē

Vairākumam Saimnieks meklē sievu dalībnieku šovs nesis veiksmi mīlas frontē 1

TV3 šova Saimnieks meklē sievu 3. sezonas notikumi bija ļoti dinamiski – simpātijas, draudzība, mīlestība, strīdi un intrigas. Nu tapis zināms, kā attīstījušās un veidojušās attiecības visiem deviņiem šova dalībniekiem. Piemēram, Gatis Leskovics, kurš gan šova finālā neiekļuva sagājis kopā ar iepriekšējo draudzeni.

Saimnieks meklē sievu “līgaviņa” pēkšņi saderinājusies

Saimnieks meklē sievu “līgaviņa” pēkšņi saderinājusies 27

Mēnesi pēc tam, kad par sabiedrībā apspriestāko ķīviņu kļuva šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku Gundas Jandavas (20) un Ģirta Brumsona (34) šķiršanās, negaidīts, bet patīkams pavērsiens noticis simpātiskās šova dalībnieces dzīvē – Gunda ir saderinājusies. Kā viņa atklāj portālam Skaties.lv, tas noticis, pateicoties dalībai šovā.

Kristiāna Birne: Ar Ģirtu esam tikai draugi. Laiks rādīs, kā būs

Kristiāna Birne: Ar Ģirtu esam tikai draugi. Laiks rādīs, kā būs 10

Ažiotāžā ap ”dzeltenās preses” pasludināto šova Saimnieks meklē sievu mīlas trīsstūri šova bijusī dalībniece Kristiāna Birne (19) portālam Skaties.lv atzīst, ka apgalvojumam par attiecību uzplaukšanu starp viņu un Aizputes saimnieku Ģirtu Brumsonu nav pamata.

Saimniekšova Gunda: Es neesmu atjaunojusi attiecības ar bijušo draugu

Saimniekšova Gunda: Es neesmu atjaunojusi attiecības ar bijušo draugu 25

Nebeidz rimt kaislības ap šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku Gundas un Ģirta strīdu. Šobrīd  visvairāk “zem sitiena” ir nokļuvusi 20 gadus jaunā šova dalībniece Gunda. Turklāt komentāros ir iesaistījušies pat zinātāji, kuri ir labi informēti par abu visvairāk apspriesto šova dalībnieku dzīves peripetijām. Pēdējā nianse – Gunda, it kā pirms brauciena uz Gruziju, ir salabusi ar savu iepriekšējo draugu, tādēļ attieksme pret Ģirtu kardināli mainījusies.

Ģirta asaras bija īstas, norāda Saimnieks meklē sievu veidotāji

Ģirta asaras bija īstas, norāda Saimnieks meklē sievu veidotāji 8

Ir sāpīgi, ja šķiršanās jāpiedzīvo TV kameru priekšā. ”Abiem to būtu daudz vieglāk pārdzīvot, ja viņi viens otru publiski neapvainotu,” par šīs nedēļas ”lielstrīdu” izklaides industrijā jeb šova Saimnieks meklē sievu bijušo balodīšu – Ģirta Brumsona un Gundas Jandavas – sakašķēšanos teic šova producente Sandija Miezīte.

Gundas un Ģirta strīds. Ķermeņa valoda liecina, ka Gundai ir taisnība

Gundas un Ģirta strīds. Ķermeņa valoda liecina, ka Gundai ir taisnība 16

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku Gundas un Ģirta ķīviņu apspriešanā kaislības nevar rimties. Turklāt nenoliedzami lielākā daļa šova skatītāju ir nostājusies Ģirta pusē. Protams, katrs no varoņiem stāsta savu versiju par iemesliem, kas īsti noveduši sākotnēji ļoti saskanīgo pāri pie tik lielām domstarpībām.

Saimniekšova skandāls. Ar kuru tērpu Gunda "nobūra" Ģirtu?

Saimniekšova skandāls. Ar kuru tērpu Gunda "nobūra" Ģirtu? 6

Ne velti ir sakāmvārds, ka no mīlestības līdz naidam ir viens solis. Šova Saimnieks meklē sievu visskandalozākais saimnieks Ģirts Brumsons savu izvēlēto līgavas kandidāti Gundu Jandavu nodēvējis par raganu. Meitene esot Ģirtu nobūrusi, lai tieši viņu saimnieks izvēlas kā savu favorīti un dodas ceļojumā. Par Gundas pārdabiskajām spējām ir grūti spriest, taču savus sievišķīgos ieročus jaunā dāma prata izmantot, un ar līdzi paņemto garderobi noteikti trāpīja desmitniekā.

Gunda: Runā, ka Ģirts izrādīšanās dēļ jau nodibinājis jaunas attiecības

Gunda: Runā, ka Ģirts izrādīšanās dēļ jau nodibinājis jaunas attiecības 98

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku Ģirta Brumsona (34) un Gundas Jandavas (20) šķiršanās šobrīd kļuvis par apspriestāko ķīviņu valstī. Šis ir Gundas stāsts par to, kādēļ patiesībā izšķīries šova romantiskais pāris. Kamēr Gunda pārdzīvo apmelošanu, Ģirts laiku nav velti tērējis. Jaunā sieviete dzirdējusi, ka Ģirts jau meties jaunās attiecībās.

Sokolovs metas aizstāvēt Gundu: Čalis cerēja, ka viss būs jauki

Sokolovs metas aizstāvēt Gundu: Čalis cerēja, ka viss būs jauki 13

Par vienu no šīs nedēļas lielākajiem skandāliem kļuvušas intrigas šovā Saimnieks meklē sievu. Gundas un Ģirta attiecību drāmu steidz komentēt arī sabiedrībā zināmas personas, tostarp kailfoto meistars Aleksandrs Sokolovs, pie kura Gunda fotografējās kaila.

Gunda: Man ir grūti draudzēties ar puišiem, jo viņi kaut kādā momentā sāk manī iemīlēties!

Gunda: Man ir grūti draudzēties ar puišiem, jo viņi kaut kādā momentā sāk manī iemīlēties! 80

Ai, ai, ai, kas tikai kanāla TV3 skatītājiem nav jāpiedzīvo – šova Saimnieks meklē sievu pirmais ceļojuma raidījums izraisījis plašu rezonansi medijos, jo Gunda un Ģirts nu nekā nevarēja sadzīvot. Beigu beigās viss novedis pie gramstīšanās un pat asarām. Līdz tam meitene paspējusi atzīt, ka puiši diezgan veikli mēdzot viņā iemīlēties.