Pirmdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ģirts Ankipāns

Ankipāns: Komandā ir daudz gados jauni spēlētāji, kuri vēl nesaprot manas sistēmas

Ankipāns: Komandā ir daudz gados jauni spēlētāji, kuri vēl nesaprot manas sistēmas 9

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Rīgas “Dinamo” šobrīd piemeklējis grūts brīdis, jo vairāki hokejisti ir iedzīvojušies traumās, kā rezultātā gados jaunākie spēlētāji vēl nav līdz galam izpratuši galvenā trenera Ģirta Ankipāna piedāvātās spēles sistēmas, pēc sestdienas zaudējuma teica Latvijas komandas speciālists.

Ankipāns: Savu spēli atradām, taču bija jau par vēlu

Ankipāns: Savu spēli atradām, taču bija jau par vēlu

Rīgas “Dinamo” hokejisti deva pretiniekiem handikapu, ko ar labu spēli vēlāk nebija iespējams atspēlēt, par spēli Jekaterinburgā pēcspēles preses konferencē teica rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Ankipāns: Vīri cīnījās kā lauvas

Ankipāns: Vīri cīnījās kā lauvas

Rīgas “Dinamo” hokejisti, spītējot daudziem savainojumiem, trešdien cīnījās kā lauvas, pēc pēdējo minūšu zaudējuma secināja rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Ankipāns: Bēgot no ripas, nevar uzvarēt nevienu

Ankipāns: Bēgot no ripas, nevar uzvarēt nevienu

Rīgas “Dinamo” komandas galvenais treneris Ģirts Ankipāns preses konferencē pēc vienības zaudējuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā ar 0:7 pret Omskas “Avangard” salīdzināja abu komandu pašatdevi un pašaizliedzību, kura, viņaprāt, izšķīra spēles likteni.

Ankipāns: Vārtsargs bija galvenā figūra mūsu komandā

Ankipāns: Vārtsargs bija galvenā figūra mūsu komandā

Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Ģirts Ankipāns preses konferencē pēc spēles ar Sanktpēterburgas SKA pauda gandarījumu par komandas un jaunā vārtsarga spēli, piebilstot, ka jāpārvar brīdis, kad ripas nelido vārtos.

Ankipāns: Mēs atgriezīsimies pie nepiekāpīgas cīņas laukumā

Ankipāns: Mēs atgriezīsimies pie nepiekāpīgas cīņas laukumā 7

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Ģirts Ankipāns pēc pirmdienas mača lielu daļu sakāmā bija pateicis jau ģērbtuvēs, tāpēc preses konferences sākumā atlika vien apsveikt pretiniekus ar uzvaru.

Ankipāns: Esam apmierināti ar uzvaru un rezultātu

Ankipāns: Esam apmierināti ar uzvaru un rezultātu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” ir apmierināta ar uzvaru un rezultātu ceturtdienas pārbaudes spēlē, atzīst rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.