Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Gints Valdmanis

Valdmaņa mīļotā atklāj jaunus faktus par grūtniecību un paziņo, ka dzemdībās Gints būs viņai līdzās

Valdmaņa mīļotā atklāj jaunus faktus par grūtniecību un paziņo, ka dzemdībās Gints būs viņai līdzās 11

Ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību fitnesa skaistuļa Ginta Valdmaņa mīļotā Jekaterina atbildēja uz dažādiem jautājumiem. Sieviete pastāstīja par pirmdzimtā gaidīšanu un pāra attiecībām. Fitnesa trenere neslēpa savu grūtniecības laika sporta rutīnu, informēja par mantu pirkšanu atvasei, padalījās ar priecīgu informāciju par mīļotā līdzdalību dzemdību procesā un to, kad sapratusi, ka Gints viņai ir īstais.

Foto: Gints Valdmanis bauda ziemas priekus kādas tumšmates kompānijā

Foto: Gints Valdmanis bauda ziemas priekus kādas tumšmates kompānijā 4

2020. gada aprīlī par šķiršanos paziņoja viens no iedvesmojošākajiem fitnesa pāriem Juta un Gints Valdmaņi. Pēc šķiršanās bijušie mīlnieki publiskoja fotogrāfijas, parādot laiku sporta zālē, ceļojumos un draugu kompānijās. 2021.gada sākumā lielākie fitnesa guru atbalstītāji pamanījuši, ka Gints sācis atpūsties kopā ar kādu fitnesa skaistulīti.

Labāk būt brīvam vai aizņemtam? Atbild Gints Valdmanis

Labāk būt brīvam vai aizņemtam? Atbild Gints Valdmanis

25. aprīlī par šķiršanos paziņoja iedvesmojošais fitnesa pāris Juta un Gints Valdmaņi. Laiku pēc šķiršanās Juta sauc par laimīgāko savā dzīvē, arī Gints attīstītā nestāv uz vietas, bet pievērsies pašizaugsmei.

Seksīgākais Latvijas fitnesa pāris izbauda Ēģiptes burvību

Seksīgākais Latvijas fitnesa pāris izbauda Ēģiptes burvību 3

Juta un Gints Valdmaņi ir viens no iedvesmojošākajiem fitnesa pāriem Latvijā, kuri ir izpelnījušies tautas uzmanību sava aktīvā dzīvesveida un ceļojumu dēļ, motivējot simtiem cilvēku sākt nodarboties ar sportu un būt atvērtiem piedzīvojumiem.

Foto: Latvijas seksīgākais fitnesa pāris izbauda Alūksni

Foto: Latvijas seksīgākais fitnesa pāris izbauda Alūksni

Populārais fitnesa pāris Juta un Gints Valdmaņi izpelnījušies uzmanību ne tikai savu lielisko figūru dēļ, bet arī ar to, ka ir kaislīgi ceļotāji. Aizvadītajā Dziesmu un Deju svētku nedēļas nogalē izvēlējās izrauties no lielpilsētas burzmas, dodoties uz skaisto Latvijas Ziemeļvidzemes pilsētu Alūksni un tās novadu. Ar skaistākajiem brīvdienu foto pāris ļauj iepazīties arī Skaties.lv lasītājiem.