Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Ģimenes

"Tas nav forši!" Smēķēšanas verķu veikalu Limbažos novieto ģimenes autostāvvietā

"Tas nav forši!" Smēķēšanas verķu veikalu Limbažos novieto ģimenes autostāvvietā 1

Stāvlaukumā pie veikala ”Maxima” Limbažos ir vairākas īpašas vietas – divas paredzētas invalīdiem, bet vēl divas atvēlētas veikala klientiem ar bērniem. “Bez Tabu” ierašanās brīdī vienā no ģimeņu stāvvietām jau bija novietots transportlīdzeklis, taču otru īpašo vietu nemaz nav iespējams izmantot, jo to aizņēmis savdabīgs komerctreileris.

Olaines Mežaparka apmeklētāji spiesti nokārtot dabiskās vajadzības nekoptās un smakojošajās labierīcībās

Olaines Mežaparka apmeklētāji spiesti nokārtot dabiskās vajadzības nekoptās un smakojošajās labierīcībās 5

Atceļot daļu ārkārtējās situācijas ierobežojumus valstī, 13. maijā durvis iedzīvotājiem un viesiem no jauna vēra Olaines Mežaparka bērnu rotaļu pilsētiņa. Daudzbērnu ģimenes tētis Jurijs stāsta, ka nedēļas nogalē iespēju aktīvi pavadīt laiku spēļu laukumā, baskāju takā un āra trenežieros izmantojuši desmitiem cilvēku, taču atdūrušies pret nesakoptām un smakojošām pārvadājamo labierīcību būdiņām.

Rosina pusslodzes darbā strādājošiem vecākiem pabalstu izmaksāt 100% apmērā

Rosina pusslodzes darbā strādājošiem vecākiem pabalstu izmaksāt 100% apmērā 2

Partiju apvienības “Attīstībai/Par!” (AP) deputāti izskatīšanai Saeimā iesnieguši priekšlikumus grozījumiem likumā “Par maternitātes un slimību apdrošināšanu”, lūdzot pusslodzes darbā strādājošiem vecākiem pabalstu izmaksāt 100{6fb416669a6c89ffa49c853dc2ee2d888f0e7cd1e25989e4134a75883a3a4fcd} apmērā.

Otrās grupas invalīdei draud atņemt mātes tiesības - viņa neredz tam pamatu

Otrās grupas invalīdei draud atņemt mātes tiesības - viņa neredz tam pamatu

Jaunā māmiņa Dace cieš no garīgās veselības problēmām, taču jau trīs gadus audzina savu dēlu Sebastianu. Arī bērns ir ar īpašām vajadzībām. Bāriņtiesa šo ģimeni pieskata īpaši rūpīgi un pakļauj regulārām pārbaudēm. Nesen tika konstatēts, ka bērns, iespējams, ir pakļauts vairākiem riskiem, un viens no tiem ir puikas agresīvais un bīstamais tēvs, kurš apciemo savu dēlu pārāk bieži. Bērna māte joprojām noliedz jebkādu apdraudējumu.

Skolās ir arvien vairāk bērnu ar uzvedības traucējumiem

Skolās ir arvien vairāk bērnu ar uzvedības traucējumiem 2

Katrā klasē ir divi līdz četri bērnu, kuri nespēj iekļauties skolas un klases vidē, un tas traucē viņu spējām mācīties. Tādēļ bērnu un jauniešu uzvedības problēmas ar katru gadu kļūst arvien lielāka problēma.

Atbalsta programma "Altum" palīdzēs iegādāties mājokli ne tikai ģimenēm, bet arī jaunajiem speciālistiem

Atbalsta programma "Altum" palīdzēs iegādāties mājokli ne tikai ģimenēm, bet arī jaunajiem speciālistiem 8

Labas ziņas attiecībā uz mājokļu kredītu garantijas programmu, kura tika ieviesta jau pirms kāda laika ar mērķi palīdzēt jaunajām ģimenēm iegādāties dzīvesvietu. Programma esot labi darbojusies, un tagad, valdībai sadarbojoties ar finanšu institūciju “Altum”, tiks paplašināta. Atbalstu varēs saņemt arī jaunie speciālisti, kuriem apgādībā arī vēl nav bērnu.