Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Ģenerālprokuratūra

Rīgas Zoo no apmeklētāju acīm 10 mēnešus slēpj melno leopardu

Rīgas Zoo no apmeklētāju acīm 10 mēnešus slēpj melno leopardu 36

“Bez Tabu” rīcībā esošā informācija liecina, ka Rīgas Zooloģiskajā dārzā kopš 7. janvāra atrodas melnais leopards. Līdz pat šim brīdim tas tiek slēpts no apmeklētāju acīm, kaut tā barošanai un uzturēšanai tiek izmantoti Rīgas Zooloģiskā dārza līdzekļi.

Prokuratūra Kalnmeiera atbildību vēl papildus pārbaudīs, bet prokurorei Jurkjānei cels apsūdzību

Prokuratūra Kalnmeiera atbildību vēl papildus pārbaudīs, bet prokurorei Jurkjānei cels apsūdzību 1

Ģenerālprokuratūra cels apsūdzību par divām neizpaužamu ziņu izpaušanas epizodēm no amata atstādinātajai Ģenerālprokuratūras Metodikas nodaļas virsprokurorei Elitai Jurkjānei, savukārt par bijušā ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera atbildību veiks papildu pārbaudi, šodien preses brīfingā informēja Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas virsprokurors Māris Leja.

Blumbergs: KNAB rosinājums apsūdzēt Kalnmeieru ir nepatīkams signāls

Blumbergs: KNAB rosinājums apsūdzēt Kalnmeieru ir nepatīkams signāls 2

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) rosinājums Ģenerālprokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret bijušo ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru vērtējams kā nepatīkams signāls, bet sākotnēji ir jāsagaida Ģenerālprokuratūras lēmums šajā situācijā, aģentūrai LETA pauda Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja vietnieks Aldis Blumbergs.