Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. septembris

Verners, Muntis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un arī pārslodzei.

Horoskops vērsim

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar ietekmi un pēdējā vārda tiesībām kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, mudinās tevi izvirzīt prasības, kuras nav izpildāmas.

Horoskops dvīņiem

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka vēlēsies uzņemties papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls gandarījums, gan fizisks izsīkums.

Horoskops vēzim

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz senām problēmām un pārstāsi cilāt vecās lietas. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus oponentus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops jaunavai

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops svariem

Ļoti rūpīgi attiecies pret visiem, kuri analīzē un vērtē tavu darbu, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var gadīties kāds pārpratums, galvenokārt dēļ pienākumiem un solījumiem, kurus nespēj pildīt.

Horoskops skorpionam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Izmaini spēka pielikšanas punktus. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops strēlniekam

Esi pamodies ar vēlēšanos darīt vairāk un arī to, ko noteikti nevajadzētu. Enerģijas rezerves tevi nodrošinās ar nepieciešamo degsmi un apetīti pēc lielāka kumosa, nekā spēj apēst.

Horoskops mežāzim

Tas, kas sākumā šķitīs patiess un uzticams, beigās var izrādīties neīsts un melīgs. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām nelielās norādes, kas tevi mudinās doties pareizajā virzienā.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā darījumā ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja neieklausīsies citu izteiktajās prognozēs, vinnesta varbūtība daudzkārt samazināsies.

Horoskops zivīm

Tu nomaldīsies no pareizā ceļa, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes izrādīsies kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu varēšanu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gāzi grīdā

Doties uz filmu sadaļu
Gāzi grīdā fani nikni par jaunajiem raidījuma vadītājiem; TV6 skaties veco labo Klarksonu&komandu!

Gāzi grīdā fani nikni par jaunajiem raidījuma vadītājiem; TV6 skaties veco labo Klarksonu&komandu! 1

Pasaulē populārā auto raidījuma Gāzi grīdā jeb Top Gear veidotājiem nedienas pēc Džeremija Klārksona un viņa komandas aiziešanas no raidījuma turpinās. Pavisam nesen raidījuma veidotāji publicēja auto šova jaunās sezonas reklāmas rullīti ar jaunajiem šova vadītājiem, bet fanu reakcija ir vairāk nekā nosodoša, raksta britu laikraksts Daily Mail.

Gāzi grīdā atgriežas! Seko līdzi unikālajai trijotnei!

Gāzi grīdā atgriežas! Seko līdzi unikālajai trijotnei!

Pasaulē populārāko auto raidījumu – Top Gear jeb Gāzi grīdā – 22. sezonā pēdējoreiz vadīs visa slavenā vadītāju trijotne: Džeremijs Klārksons, Ričards Hemonds un Džeimss Mejs! 22. sezonā vadītāji viesosies gan pie mūsu austrumu kaimiņiem Sanktpēterburgā, gan dosies pāri puspasaulei uz Austrāliju, lai luksusa vāģos piedalītos lopu dzīšanā. Komforta nebūs – tas ir skaidrs!

Gāzi grīdā unikālās trijotnes piedzīvojumi pēdējo reizi kopā sāksies Sanktpēterburgā

Gāzi grīdā unikālās trijotnes piedzīvojumi pēdējo reizi kopā sāksies Sanktpēterburgā

Pasaulē populārāko auto raidījumu – Gāzi grīdā – 22. sezonā pēdējoreiz vadīs visa slavenā vadītāju trijotne: Džeremijs Klārksons, Ričards Hemonds un Džeimss Mejs. 22. sezonā vadītāji viesosies gan pie mūsu austrumu kaimiņiem Sanktpēterburgā, gan dosies pāri puspasaulei uz Austrāliju, lai luksusa vāģos piedalītos lopu dzīšanā. Komforta nebūs – tas ir skaidrs! Traki pārbaudījumi, neparastas automašīnas un pasaulslavenas personības – skatieties Gāzi grīdā jauno, 22. sezonu no 1. marta otrdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

Tas ir jāredz – Gāzi grīdā top 41 momenti kanālā TV6

Tas ir jāredz – Gāzi grīdā top 41 momenti kanālā TV6

Gāzi grīdā komanda piedāvā labākos no labākajiem momentiem! Viens no smieklīgākajiem noteikti būs miniatūra vāģis Peel 50, ar kuru var braukt gan pa lielceļu, gan biroju! Taču būs arī iespaidīgi un īpaši reti auto, ar kuriem vadītāji un, protams, Stigs dosies ekstrēmos piedzīvojumos. Izbaudiet Gāzi grīdā top 41 momentus no 17. novembra otrdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

TV6 piedāvā šova Gāzi grīdā jauno sezonu

TV6 piedāvā šova Gāzi grīdā jauno sezonu

Aizraujošais, uzjautrinošais un absolūti unikālais raidījums Gāzi grīdā ir piesaistījis plašu auditoriju visā pasaulē. Drīzumā ikvienam Latvijas skatītājam būs iespēja sekot līdzi Gāzi grīdā jaunajai – divdesmit pirmajai – sezonai, kurā vadītāji Klārksons, Hemonds un Mejs sarīkos visneprātīgākās sacensības un testēs ievērības cienīgas automašīnas.