Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. novembris

Aleksandrs, Doloresa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

No tevis var sagaidīt diezgan neprognozējamas darbības, kuru cēlonis būs pārliekā ideālismā un izteiktā individuālismā. Nerēķinoties ar kopējo noskaņu, pats būsi savu svētku scenārija autors.

Horoskops vērsim

Šī brīvdiena var paiet kā bezsvara kritiens neprātīgā un arī slepenības apvītā mīlas afērā. Ja šajā eiforijas brīdī būsi kaut nedaudz spējīgs pievērsties savu sajūtu pašanalīzei, sapratīsi, ka meklē radniecīgas dvēseles klātbūtni.

Horoskops dvīņiem

Kāpēc gan neļauties drauga neatvairāmam priekšlikumam? Tomēr galīgi neaizmirsti par loģiku, veselo saprātu un citiem racionāliem situāciju analīzes instrumentiem, lai svētki nepārvērstos haosā.

Horoskops vēzim

Var gadīties, ka mēģināsi citiem pierādīt savu pašpietiekamību nevēloties iesaistīties vai paliekot malā kādos sabiedriskos pasākumos. Tā ir tava izvēle un , ja jūties komfortabli, necenties nevienam izdabāt.

Horoskops lauvai

Ļaujies savam tolerantajam un pielaidīgajam emocionālajam stāvoklim, īpaši saskarsmē ar tuviniekiem. Sveicini tos, kas tālumā un piedod viņu nelielās neveiklības un arī tev taps piedots par lielākajām.

Horoskops jaunavai

Šajā svētku dienā demonstrēsi patīkamas manieres un uzmanības pilnus žestus tikai tiem cilvēkiem, kuri šķitīs tavas uzmanības vērti. Šodien tavi kritiķa talanti spīdēs jo spoži. Galu galā, salūtu var skatīties arī vienatnē!

Horoskops svariem

Saviesīga kopā būšana ar radiniekiem kalpos kā izdevīga, bet patīkama iespēja nogludināt iepriekš radušās domstarpības, jo pie bagātīgi klāta svētku galda būtu nepiedienīgi risināt mantiskās un tiesiskās attiecības.

Horoskops skorpionam

Dienu organizēsi galveno uzsvaru liekot, uz sava partnera labsajūtu jūsu kopīgajos amoriskajos klejojumos. Spēsi taktiski un skaisti pasniegt savas vēlmes un partneris pat nenojautīs, ka viss jau iepriekš saplānots.

Horoskops strēlniekam

Jūtīgums un draudzēties vēlme ies rokrokā ar loģisko domāšanu arī plānojot un pavadot šo svētku brīvdienu. Tas pavērs iespējas uz iesaistīšanos pasākumos un notikumos, kuri īsti nav tavā gaumē, bet ko neizdarīsi labas kompānijas dēļ!

Horoskops mežāzim

Baudi pieklusināto mājas atmosfēru un izvairies no pasākumiem, kuri ir fiziski vai mentāli nogurdinoši. Nepiespiestībā un vieglumā būs īstā svētku noskaņa.

Horoskops ūdensvīram

Arī svētkos ir iespējams atrast kaut ko sev īpašu kulturāli izglītojošā jomā un tiešo to meklēsi. Šodien emocionālo gandarījumu sniegs baudījums dvēselei nevis materiāli miesiskās baudas.

Horoskops zivīm

Noteikti neizmirsti veltīt savu uzmanību vecākiem. Šodien paturi prātā un respektē noteikumu, ka vecākiem vienmēr ir taisnība, un jūsu komunikācija būs abpusējas sirsnības caurstrāvota.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gāzi grīdā

Doties uz filmu sadaļu
Gāzi grīdā fani nikni par jaunajiem raidījuma vadītājiem; TV6 skaties veco labo Klarksonu&komandu!

Gāzi grīdā fani nikni par jaunajiem raidījuma vadītājiem; TV6 skaties veco labo Klarksonu&komandu! 1

Pasaulē populārā auto raidījuma Gāzi grīdā jeb Top Gear veidotājiem nedienas pēc Džeremija Klārksona un viņa komandas aiziešanas no raidījuma turpinās. Pavisam nesen raidījuma veidotāji publicēja auto šova jaunās sezonas reklāmas rullīti ar jaunajiem šova vadītājiem, bet fanu reakcija ir vairāk nekā nosodoša, raksta britu laikraksts Daily Mail.

Gāzi grīdā atgriežas! Seko līdzi unikālajai trijotnei!

Gāzi grīdā atgriežas! Seko līdzi unikālajai trijotnei!

Pasaulē populārāko auto raidījumu – Top Gear jeb Gāzi grīdā – 22. sezonā pēdējoreiz vadīs visa slavenā vadītāju trijotne: Džeremijs Klārksons, Ričards Hemonds un Džeimss Mejs! 22. sezonā vadītāji viesosies gan pie mūsu austrumu kaimiņiem Sanktpēterburgā, gan dosies pāri puspasaulei uz Austrāliju, lai luksusa vāģos piedalītos lopu dzīšanā. Komforta nebūs – tas ir skaidrs!

Gāzi grīdā unikālās trijotnes piedzīvojumi pēdējo reizi kopā sāksies Sanktpēterburgā

Gāzi grīdā unikālās trijotnes piedzīvojumi pēdējo reizi kopā sāksies Sanktpēterburgā

Pasaulē populārāko auto raidījumu – Gāzi grīdā – 22. sezonā pēdējoreiz vadīs visa slavenā vadītāju trijotne: Džeremijs Klārksons, Ričards Hemonds un Džeimss Mejs. 22. sezonā vadītāji viesosies gan pie mūsu austrumu kaimiņiem Sanktpēterburgā, gan dosies pāri puspasaulei uz Austrāliju, lai luksusa vāģos piedalītos lopu dzīšanā. Komforta nebūs – tas ir skaidrs! Traki pārbaudījumi, neparastas automašīnas un pasaulslavenas personības – skatieties Gāzi grīdā jauno, 22. sezonu no 1. marta otrdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

Tas ir jāredz – Gāzi grīdā top 41 momenti kanālā TV6

Tas ir jāredz – Gāzi grīdā top 41 momenti kanālā TV6

Gāzi grīdā komanda piedāvā labākos no labākajiem momentiem! Viens no smieklīgākajiem noteikti būs miniatūra vāģis Peel 50, ar kuru var braukt gan pa lielceļu, gan biroju! Taču būs arī iespaidīgi un īpaši reti auto, ar kuriem vadītāji un, protams, Stigs dosies ekstrēmos piedzīvojumos. Izbaudiet Gāzi grīdā top 41 momentus no 17. novembra otrdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

TV6 piedāvā šova Gāzi grīdā jauno sezonu

TV6 piedāvā šova Gāzi grīdā jauno sezonu

Aizraujošais, uzjautrinošais un absolūti unikālais raidījums Gāzi grīdā ir piesaistījis plašu auditoriju visā pasaulē. Drīzumā ikvienam Latvijas skatītājam būs iespēja sekot līdzi Gāzi grīdā jaunajai – divdesmit pirmajai – sezonai, kurā vadītāji Klārksons, Hemonds un Mejs sarīkos visneprātīgākās sacensības un testēs ievērības cienīgas automašīnas.