Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 10. augusts

Brencis, Audris, Inuta

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Gāzi grīdā” aktualitātes

Gāzi grīdā fani nikni par jaunajiem raidījuma vadītājiem; TV6 skaties veco labo Klarksonu&komandu!

Gāzi grīdā fani nikni par jaunajiem raidījuma vadītājiem; TV6 skaties veco labo Klarksonu&komandu! 1

Pasaulē populārā auto raidījuma Gāzi grīdā jeb Top Gear veidotājiem nedienas pēc Džeremija Klārksona un viņa komandas aiziešanas no raidījuma turpinās. Pavisam nesen raidījuma veidotāji publicēja auto šova jaunās sezonas reklāmas rullīti ar jaunajiem šova vadītājiem, bet fanu reakcija ir vairāk nekā nosodoša, raksta britu laikraksts Daily Mail.

Gāzi grīdā atgriežas! Seko līdzi unikālajai trijotnei!

Gāzi grīdā atgriežas! Seko līdzi unikālajai trijotnei!

Pasaulē populārāko auto raidījumu – Top Gear jeb Gāzi grīdā – 22. sezonā pēdējoreiz vadīs visa slavenā vadītāju trijotne: Džeremijs Klārksons, Ričards Hemonds un Džeimss Mejs! 22. sezonā vadītāji viesosies gan pie mūsu austrumu kaimiņiem Sanktpēterburgā, gan dosies pāri puspasaulei uz Austrāliju, lai luksusa vāģos piedalītos lopu dzīšanā. Komforta nebūs – tas ir skaidrs!

Gāzi grīdā unikālās trijotnes piedzīvojumi pēdējo reizi kopā sāksies Sanktpēterburgā

Gāzi grīdā unikālās trijotnes piedzīvojumi pēdējo reizi kopā sāksies Sanktpēterburgā

Pasaulē populārāko auto raidījumu – Gāzi grīdā – 22. sezonā pēdējoreiz vadīs visa slavenā vadītāju trijotne: Džeremijs Klārksons, Ričards Hemonds un Džeimss Mejs. 22. sezonā vadītāji viesosies gan pie mūsu austrumu kaimiņiem Sanktpēterburgā, gan dosies pāri puspasaulei uz Austrāliju, lai luksusa vāģos piedalītos lopu dzīšanā. Komforta nebūs – tas ir skaidrs! Traki pārbaudījumi, neparastas automašīnas un pasaulslavenas personības – skatieties Gāzi grīdā jauno, 22. sezonu no 1. marta otrdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

Tas ir jāredz – Gāzi grīdā top 41 momenti kanālā TV6

Tas ir jāredz – Gāzi grīdā top 41 momenti kanālā TV6

Gāzi grīdā komanda piedāvā labākos no labākajiem momentiem! Viens no smieklīgākajiem noteikti būs miniatūra vāģis Peel 50, ar kuru var braukt gan pa lielceļu, gan biroju! Taču būs arī iespaidīgi un īpaši reti auto, ar kuriem vadītāji un, protams, Stigs dosies ekstrēmos piedzīvojumos. Izbaudiet Gāzi grīdā top 41 momentus no 17. novembra otrdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

TV6 piedāvā šova Gāzi grīdā jauno sezonu

TV6 piedāvā šova Gāzi grīdā jauno sezonu

Aizraujošais, uzjautrinošais un absolūti unikālais raidījums Gāzi grīdā ir piesaistījis plašu auditoriju visā pasaulē. Drīzumā ikvienam Latvijas skatītājam būs iespēja sekot līdzi Gāzi grīdā jaunajai – divdesmit pirmajai – sezonai, kurā vadītāji Klārksons, Hemonds un Mejs sarīkos visneprātīgākās sacensības un testēs ievērības cienīgas automašīnas.