Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 21. novembris

Zeltīte, Andis

Horoskops aunam

Šodien vari mēģināt paveikt neiespējamo. Tomēr prātīgāk būtu neķerties pie ambicioziem, uz nākotni orientētiem darbiem. Vislabāk būtu ļauties sava iekšējā kompasa iezīmētajam virzienam un tas noteikti rādīs mazākās pretestības virzienā.

Horoskops vērsim

Šodien visu savu enerģiju un gribasspēku turpini virzīt valstiski patriotisku jautājumu risināšanai. Dzimtene pateicību parādā nepaliks. Šāda rīcība var nedaudz izjaukt tavus nākotnes plānus, bet upuris būs cēls.

Horoskops dvīņiem

Neskatoties uz spēju visu paredzēt un izkalkulēt, dažas detaļas būs tev gājušas secen un plāni var pārtapt neprognozējamā virpuļvētrā. Gatavojies ļoti intensīvai un trakulīgai situāciju attīstībai.

Horoskops vēzim

Dienu sagaidīsi pilns cīnītāja gara, bet lūko, lai lielais spars neizkūp kaut kur gaisā. Ja tavi uzdevumi ir pietiekoši reālistiski, kustini smadzenes, rociņas un datorpelīti, kamēr saule vēl augstu, jo vakarpuse darbam nebūs piemērota.

Horoskops lauvai

Šodienas pesimistiskā vēsts runā par iespējamajiem konfliktiem ar sevi pašu, visiem un visu. Tātad visa pasaule sazvērējusies. Spēja saskatīt komisko un par to pasmieties noteikti palīdzēs.

Horoskops jaunavai

Priekšnieki un visi, kuriem nebūs slinkums, vēlēsies tevi izrīkot, pakritizēt, vai pamācīt kā atšķirt dzīves krāsas. Tad nu uzvelc visbiezāko ādu un nodrošinies ar labiem relaksantiem, kas būs vislabākais patvērums verbālo uzbrukumu brīžos.

Horoskops svariem

Partnerībā lūkojies pēc samierinājuma, pamiera vai izlīguma, ja tev tas ir aktuāls. Izdosies tam, kuram lielāka pašpārliecība un spēja to praktiskā darbā nodemonstrēt.

Horoskops skorpionam

Pat tava izslavētā intuīcija nepasargās tevi no pārsteiguma, kuru vari piedzīvot savā darba kolektīvā. Reakcija uz jaunumiem varētu būt samiernieciska ar nelielu skaudības piešprici.

Horoskops strēlniekam

Tavas dzīves neseno notikumu ietekmē tev būs vēlme pievērsties darbam ar informāciju, tās apstrādi, analīzi. Iegūtie dati mudinās kāpt kādā ātrā pārvietošanās līdzeklī un novest lietu vai darījumu līdz loģiskam iznākumam.

Horoskops mežāzim

Šodien var gadīties tā, ka tavas darbības var sagriezt kājām gaisā visu pasākumu pēdējā brīdī un tur jau neko daudz mainīt nebūs tavos spēkos. Paturi prātā šo iespējamību un gādā, lai darbības nebūtu destruktīvas.

Horoskops ūdensvīram

Šodien cilvēki un situācijas tevī provocēs viegli aizkaitināmo pusi, vieglākajā gadījumā, nomāks. Centies sevi nodarbināt ar īsiem un ātri paveicamiem darbiem, lai nesakrātos nepadarīto darbu sloga sajūta.

Horoskops zivīm

Jau no agra rīta vari kalt plānus, kā visiem parādīt, uz ko esi spējīgs. Cerams, tikai labo un iedvesmojošo. Sen nav bijusi tik lieliska iespēja iznesties un izrādīties, tad nu šodien esi sagaidījis laimīgo stundu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatis Suhoveckis

“Kamēr nepaņem pie vienas vietas, cilvēks jau nedomā!” Latvijā apdrošināti vien 10% no visiem sējumiem

"Kamēr nepaņem pie vienas vietas, cilvēks jau nedomā!" Latvijā apdrošināti vien 10% no visiem sējumiem

Gandrīz 15 miljoni eiro – tik daudz ir izmaksājusi ārkārtas palīdzība zemniekiem, kuru saimniecības izpostījuši vasaras nogalē pieredzētie “gadsimta plūdi” Austrumlatvijā. Lai daļēji kompensētu izdevumus, ko lauksaimnieki bija ieguldījuši ražas sagatavošanā, 14,9 miljonus valdība šonedēļ piešķīra no valsts budžeta. Tātad no visu nodokļu maksātāju kabatas.

Krīze Spānijā – masveida demonstrācija Barselonā

Krīze Spānijā - masveida demonstrācija Barselonā

Simtiem tūkstošu cilvēku svētdien, 29. oktobrī, Barselonā piedalījušies demonstrācijā, lai iestātos par Spānijas vienotību un nosodītu Katalonijas līderu centienus panākt reģiona neatkarību, kas noveduši pie autonomijas statusa zaudēšanas. Daudzi neatkarības pretinieki pieprasīja Katalonijas premjera saukšanu pie atbildības. Tikmēr Beļģija jau apsver iespēju sniegt politisko patvērumu katalāņu politiķiem.

Steidz mainīt likumu, lai novērstu netaisnību pret invalīdiem

Steidz mainīt likumu, lai novērstu netaisnību pret invalīdiem 3

Lai turpmāk netiktu apdalīti invaliditātes pensijas saņēmēji un viņiem mazinātu birokrātisko slogu, Saeima sadarbībā ar ministrijām steidzamības kārtībā maina likumu. Šāda reakcija seko pēc Valsts kontroles (VK) atzinuma, ka tūkstošiem cilvēku saņēmuši mazāku invaliditātes pensiju, nekā pienāktos, jo viņiem automātiski nav piemērotas nodokļa atlaides.

Applūdušo sējumu apsekošanai Lauku atbalsta dienests iegādājies dronu “zelta vērtē”

Applūdušo sējumu apsekošanai Lauku atbalsta dienests iegādājies dronu "zelta vērtē" 36

Plūdu dēļ tiks izmaksātas kompensācijas ne vien lauksaimniekiem, bet arī Zemkopības ministrijas iestādēm, kurām nācās strādāt ārkārtas režīmā, lai apsekotu plūdos cietušās saimniecības. Tāpēc no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem valdība tām otrdien, 24. oktobrī, piešķīrusi vairāk nekā 100 tūkstošus eiro. Tiesa gan, par nozari atbildīgais ministrs Jānis Dūklavs nezina, cik pamatoti bijuši šie tēriņi.

Kučinskis nobremzējis ekonomikas ministra maiņu

Kučinskis nobremzējis ekonomikas ministra maiņu

Atlikta ekonomikas ministra nomaiņa. Arvils Ašeradens ministra amatā būs vēl vismaz mēnesi. Valdības vadītājs Māris Kučinskis pirmdien, 16. oktobrī, panācis vienošanos, ka Ašeradens turpinās darbu valdībā līdz novembra beigām, kad Saeima plāno pieņemt valsts budžetu.

Opozīcija par “traktoru nodokli”: Mums ir jāredz “ģeniālais” idejas autors!

Opozīcija par "traktoru nodokli": Mums ir jāredz "ģeniālais" idejas autors! 6

Saeima noraidījusi valdībā pieņemtās izmaiņas likumā, kas paredzēja paplašināt transportlīdzekļu īpašnieku loku, kuriem jāiegādājas obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Jaunais regulējums attiektos galvenokārt uz mežsaimniekiem un lauksaimniekiem. Tiesa gan, iecere ieviest tā saukto “traktoru nodokli” pilnībā nav atmesta.

ES fondu apcirpšana: uzņēmēji valdību aicina nepieļaut jaunu krīzi

ES fondu apcirpšana: uzņēmēji valdību aicina nepieļaut jaunu krīzi 2

Eiropas Savienības (ES) fondu finansējums Latvijai būs pieejams arī tālākā nākotnē, taču tas varētu samazināties par 60 miljoniem eiro gadā. Par to trešdien, 4. oktobrī, Saeimas deputātus informēja Finanšu ministrija (FM). Tikmēr uzņēmēji valdību aicina gatavoties ļaunākajam scenārijam, ka Briseles naudas plūsma uz Latviju var būtiski sarukt.