Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 27. jūlijs

Marta, Dita, Dite

Horoskops aunam

Ar ambīcijām viss būs kārtībā, tās būs pietiekoši, lai radoši izpaustos un nekautrētos sava darba augļus izrādīt arī citiem. Ja vēlies atbrīvoties no negatīvām emocijām, vislabāk dodies pie jūriņas.

Horoskops vērsim

Sakārto savu jūtu pasauli un atbrīvojies no aizvainojuma, skaudības un nosodījuma. Kļūsti maigāks un pielaidīgāks. Nenāktu par ļaunu apmeklēt kādu masāžu vai alternatīvu dziedniecības procedūru.

Horoskops dvīņiem

Tavas šaubas var izrādīties pamatotas. Tavi sāncenši, konkurenti vai vienkārši nelabvēļi šodien var rīkot sacelšanos. Aizsargājoties nekļūsti pārāk agresīvs, jo viss process var iziet ārpus kontroles.

Horoskops vēzim

Klausies, kad sāks runāt tava intuīcija un nesteidzies ar svarīgiem lēmumiem, lieliem pirkumiem vai galīgiem secinājumiem. Iespējams būs jāatsakās no kāda nodoma no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ.

Horoskops lauvai

Šodien jāparāda zibenīga reakcija un situācijas izpratne, jo uz kārts būs likts ģimenē notiekošais. Naudiņa, kas kavējusies atradīs ceļu pie tevis un būtiski uzlabos finansiālo situāciju.

Horoskops jaunavai

Radošajos plānos parādīsies visa tavas personības kapacitāte. Apskati un izanalizē visus variantus, pirms sāc realizēt savus plānus. Paplašini savas darbības vai pakalpojumu klāstu un sajutīsi izmaiņas materiālajā nodrošinājumā.

Horoskops svariem

Šodien attiecības ģimenē var piedzīvot uzplaukumu vai pasliktināšanos tavas uzvedības rezultātā. Neaizmirsti par pieticību un piedošanu. Tas attiecas arī uz finansiāliem darījumiem.

Horoskops skorpionam

Tavas pašsajūtas uzlabošanās vai pasliktināšanās pamatā būs domas. Tāpēc uzmani un kontrolē savu domāšanas procesu. Vislabāk dienu pavadīt mežā vai pie jūras un pēc iespējas tālāk no cilvēku pūļiem.

Horoskops strēlniekam

Šodien nevajadzētu uzņemties kādas jaunas saistības vai uzsākt jaunu projektu. Jātiek galā ar vecajām lietām – problēmām, dokumentiem. Tās šobrīd ir svarīgi atrisināt un pastāv liela iespēja to izdarīt teicami.

Horoskops mežāzim

Šodien uzraugi un pieskati, to, ko jau esi sasniedzis, lai kāds nepiesavinās tavu darbu augļus. Neļaujies ilūzijām un nepiekrīti vieglu peļņu sološiem darījumiem un afērām.

Horoskops ūdensvīram

Šodienu labāk pavadīt vienā vietā un nedoties darījumu izbraucienos, jo sastrēgumos vai tehniskās ķibelēs zaudēsi ļoti daudz laika. Ieteicams nodarboties ar naudas plūsmas – izdevumu un ieņēmumu plānošanu.

Horoskops zivīm

Šodien nežēlojot pūles un atdevi vari sasniegt teicamus rezultātus jebkurā darbībā. Darbabiedru vai klientu simpātijas dos tev papildus iedvesmu un palīdzēs tikt galā ar nogurumu, kas šodien var būt īpaši traucējošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatis Suhoveckis

VK: Valsts tērē miljonus par absolūtam iedzīvotāju vairākumam nevajadzīgu pakalpojumu

VK: Valsts tērē miljonus par absolūtam iedzīvotāju vairākumam nevajadzīgu pakalpojumu 25

Personas apliecība jeb eID karte jau pēc dažiem gadiem kļūs par obligātu dokumentu. Tā nolēmusi valdība, lai veicinātu iedzīvotāju saziņu ar valsts iestādēm elektroniski. Taču skeptiski šo plānu vērtē Valsts kontrole. Tā secinājusi, ka, pastāvot ērtākām iespējām piekļūt elektroniskajiem pakalpojumiem, valsts ieguldītie miljoni eID karšu uzturēšanā tā arī nav attaisnojušies.

Sarunas “Rīdzenē”: aicina veidot izmeklēšanas komisiju

Sarunas "Rīdzenē": aicina veidot izmeklēšanas komisiju

Saeimā ir jāveido parlamentārās izmeklēšanas komisija, lai vērtētu tā sauktās “Rīdzenes” sarunas. Tā šodien nolēmis partijas “Vienotība” valdes un Saeimas frakcijas vairākums. Taču komisijas izveidošanai ir nepieciešams arī citu partiju atbalsts. “Vienotība” cer, ka atsaucīgi būs koalīcijas partneri, kuri līdz šim iestājušies pret jaunas parlamentārās izmeklēšanas komisijas nepieciešamību.

Inguna Sudraba Solvitu Āboltiņu apsūdz neētiskā rīcībā

Inguna Sudraba Solvitu Āboltiņu apsūdz neētiskā rīcībā 3

Saeimas deputāte Inguna Sudraba neētiskā rīcībā apsūdzējusi savu kolēģi Solvitu Āboltiņu. Šodien abas deputātes aci pret aci tikās Saeimas Ētikas komisijā, kas izskatīja Sudrabas iesniegumu. Opozīcijas deputāte uzskata, ka “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāja ir pārkāpusi deputātu Ētikas kodeksu un arī Satversmi, jo, parlamenta sēdē uzstājoties debatēs, Āboltiņa bija paziņojusi, ka koalīcija ir vienojusies neatbalstīt opozīcijas priekšlikumus.

“Uztaisa nelegālu izgāztuvi, bet valsts samaksā!” Valdība piešķir 700 000 eiro Jūrmalas ugunsgrēka seku likvidēšanai

"Uztaisa nelegālu izgāztuvi, bet valsts samaksā!" Valdība piešķir 700 000 eiro Jūrmalas ugunsgrēka seku likvidēšanai 37

Lai likvidētu Jūrmalas ugunsgrēka sekas, valdība piešķīrusi 700 000 eiro. Nauda paredzēta degušās nelegālo atkritumu glabāšanas vietas attīrīšanai. Izdevumus vēlāk plānots piedzīt no teritorijas apsaimniekotāja. Taču uzņēmums jau paziņojis, ka tam nav naudas seku likvidēšanai. Atsevišķi ministri šādu rīcību ir nosaukuši par cūcību.

Saeima atsākusi spriest par tautas vēlētu prezidentu

Saeima atsākusi spriest par tautas vēlētu prezidentu 7

Saeimā atkal atjaunota diskusija par tautas vēlētu prezidentu. Par to trešdien, 21. jūnijā, sprieda Juridiskā komisija, sākot vērtēt deputāta Ringolda Baloža vadībā sagatavotos priekšlikumus par Valsts prezidenta pilnvaru iespējamu paplašināšanu un ievēlēšanas kārtības maiņu.

Šadurskis par sportistu prēmēšanu: Izcilības latiņa ir jāpaceļ augstāk

Šadurskis par sportistu prēmēšanu: Izcilības latiņa ir jāpaceļ augstāk 1

Par uzvaru Francijas atklātajā čempionātā tenisistei Aļonai Ostapenko valsts maksās 28,4 tūkstošu eiro prēmiju. Naudas balvu saņems arī viņas trenere. Tā trešdien nolēma Nacionālā sporta padome, bet galavārds vēl būs jāsaka valdībai. Aļonas Ostapenko triumfs Parīzē vienlaikus aktualizējis jautājumu par to, vai no valsts budžeta prēmijas ir jāmaksā arī profesionālajiem sportistiem.

Saeima sper pirmo soli, lai aizliegtu “Artusa kameru”

Saeima sper pirmo soli, lai aizliegtu "Artusa kameru" 6

Saeima ceturtdien konceptuāli atbalstījusi labojumus Kārtības rullī, kas paredz aizliegumu deputātiem filmēt komisiju sēdes. Taču pirms izmaiņas tiks pieņemtas galīgajā lasījumā, par tām vēl gaidāma pamatīga šķēpu laušana, jo filmēšanas aizliegums nav vienīgā strīdīgā jaunā norma.

VIDEO: Skaties šeit! LNT Ziņas pulksten 20

VIDEO: Skaties šeit! LNT Ziņas pulksten 20

Kā turpmākos četrus gadus strādās mūsu pašvaldības un vai tās strādās mūsu – iedzīvotāju – interesēs? LNT Ziņu reportieri seko līdzi vēlēšanu norisei, vēlētāju aktivitātei ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā.