Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 20. februāris

Vitauts, Smuidra, Smuidris

Horoskops aunam

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, instrumentus vai iepazīties ar darba drošības noteikumiem.

Horoskops vērsim

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops dvīņiem

Nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam sastresoties, kas situāciju vēl vairāk uzkurinās. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops vēzim

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini virināt novecojušu padomu grāmatas.

Horoskops lauvai

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops jaunavai

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi tevi apraks. Tikai neiznieko laiku nebūtiskās un maznozīmīgās lietās un mācies koordinēt komandas pienākumus.

Horoskops svariem

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops skorpionam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Horoskops strēlniekam

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sportā būs panākumi, ja pats sastādīsi treniņu grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops mežāzim

Ja esi pats sev priekšnieks un padotais, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops ūdensvīram

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops zivīm

Attiecībās būs vajadzīga skaidra perspektīva, lai vēlāk nemocītu sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Noskaidro, vai jūs ceļojat vienā virzienā, vai arī redzat viens otru pa logu pretējos vilcienos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatis Suhoveckis

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Valsts kontrole atklājusi trūkumus kapsētu apsaimniekošanā

Valsts kontrole atklājusi trūkumus kapsētu apsaimniekošanā

Veicot revīziju par to, kā pašvaldības apsaimnieko kapsētas, Valsts kontrole atklājusi vairākus trūkumus. Tā secinājusi, ka ir pašvaldības, kurām vēl daudz darāmā, lai piederīgie savus tuviniekus varētu apbedīt cieņpilni. Revidenti arī vērš uzmanību uz kapavietu trūkumu atsevišķās pašvaldībās.

Prokurors neredz pamatu saukt pie atbildības e-veselības ieviesējus

Prokurors neredz pamatu saukt pie atbildības e-veselības ieviesējus 3

Ārsti turpina celt trauksmi par daudzajiem trūkumiem e-veselības sistēmā, kas viņu vērtējumā pat rada risku pacientu veselībai. Saeimas Sociālo lietu komisijas sēdē otrdien, 16. janvārī, vairākkārt aicināja par sistēmas ieviešanu atbildīgos saukt pie atbildības. Taču Ģenerālprokuratūrā šādai rīcībai nesaskata pamatu.

Barča: E-veselībai kāds centās uzbrukt

Barča: E-veselībai kāds centās uzbrukt

E-veselības sistēmā pieredzēts drošības incidents. Par to otrdien, 16. janvārī, paziņojusi Saeimas Sociālo lietu komisijas vadītāja Aija Barča. Pēc viņas teiktā, sistēmai kāds ir centies uzbrukt, un tas noticis pagājušajā ceturtdienā.

"Pie šņabja bodēm un atejām Latvijas valsts karoga nebūs!" Pauž bažas par valsts karogiem nepiemērotu vidi

"Pie šņabja bodēm un atejām Latvijas valsts karoga nebūs!" Pauž bažas par valsts karogiem nepiemērotu vidi

Valsts apaļās jubilejas gadā vairākos robežpārejas punktos plānots pacelt Latvijas karogus, kuri turpmāk tur atrastos pastāvīgi. To paredz Saeimā konceptuāli atbalstītās likuma izmaiņas, lai karogi būtu ne vien esošajos robežkontroles punktos, bet arī Igaunijas un Lietuvas pierobežā, kur robežkontrole kopš pievienošanās Šengenas zonai ir atcelta.

Amatā kopš 1987. gada: Saeimas komisija lemj par tiesas priekšsēdētāju amata termiņa ierobežošanu

Amatā kopš 1987. gada: Saeimas komisija lemj par tiesas priekšsēdētāju amata termiņa ierobežošanu

Saeimas Juridiskā komisija atbalstījusi Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa aicinājumu saglabāt amata divu termiņu griestus tiesu priekšsēdētājiem. Parlaments iepriekš bija lēmis ierobežojumu atcelt, kas ļautu pretendēt vadīt tiesu visu mūžu. Komisijas deputāti viedokli mainījuši pēc tiesu varas pārstāvju uzklausīšanas, kuru nostāja gan nav vienota.

Skolotāju algas: apstiprina algu celšanas grafiku

Skolotāju algas: apstiprina algu celšanas grafiku 3

Valdība beidzot apstiprinājusi skolotāju algu celšanas grafiku, par ko skaidrībai bija jābūt jau pirms gada. Taču līdz šim Izglītības ministrijai nebija izdevies pārvarēt domstarpības ar nozares arodbiedrību.

Cīņa par varu pašvaldībās, Saeimas ignorēts prezidents, nesatricināmā valdība - 2017. gads politikā

Cīņa par varu pašvaldībās, Saeimas ignorēts prezidents, nesatricināmā valdība - 2017. gads politikā

Lai gan gads tika aizvadīts vēlēšanu zīmē, politiskā dzīve bija bagāta ar daudziem notikumiem. Tika turpinātas pretrunīgi vērtētas reformas veselības aprūpē un izglītības sistēmā. 2017. gads arī nesa gan sasniegumus, gan skandālus diplomātijā. Bez kaislībām neiztika ne Saeimā, ne valdībā, taču tās stabilitāte palika nesatricināma.

2020. gadā sola ieviest pudeļu un skārdeņu savākšanas automātus

2020. gadā sola ieviest pudeļu un skārdeņu savākšanas automātus 1

Pateicoties vairāk nekā 10 tūkstošu pilsoņu parakstītai iniciatīvai, atsākušās diskusijas par depozīta sistēmas ieviešanu pudelēm un skārdenēm. Taras jaunajai savākšanas sistēmai atbalstu ceturtdien, 28. decembrī, izteica vides aizsardzības ministrs Kaspars Gerhards. Viņš uzskata, ka tai jāsāk darboties 2020. gadā. Tiesa gan, visi līdzšinējie centieni ieviest pudeļu un skārdeņu savākšanas automātus ir piedzīvojuši neveiksmi.

Plāno paplašināt trūkumcietēju iespējas saņemt pārtikas pakas

Plāno paplašināt trūkumcietēju iespējas saņemt pārtikas pakas

Nākamgad plānots palielināt pārtikas un pirmās nepieciešamības preču paku izsniegšanu. To paredz Labklājības ministrijas (LM) sagatavotās izmaiņas noteikumos, par kurām vēl būs jālemj valdībai. Ministrija ir ierosinājusi būtiski mainīt kritērijus palīdzības paku saņemšanai, kas ļautu uz tām pretendēt par 25% līdz 30% lielākam skaitam trūkumcietēju.

Valdībā top noteikumi, lai cīnītos pret bruņotiem vai iereibušiem tiesu apmeklētājiem

Valdībā top noteikumi, lai cīnītos pret bruņotiem vai iereibušiem tiesu apmeklētājiem

Tiesās plānots ieviest stingrākas drošības prasības. To paredz topošie valdības noteikumi. Kā izrādās, Latvijā patlaban nemaz nav valdības izdotu noteikumu par drošību tiesās, kas būtu saistoši visiem tiesu apmeklētājiem. Un tas nereti radījis dažādus incidentus. Prakse liecina, ka tiesām nākas cīnīties gan ar bruņotiem, gan iereibušiem apmeklētājiem.

Miljards veselības aprūpei: rindas nākamgad sola samazināt par 40%

Miljards veselības aprūpei: rindas nākamgad sola samazināt par 40%

Turpinot reformas veselības aprūpē, valdība apstiprinājusi plašas izmaiņas kārtībā, kā nākamgad tiks aprūpēti pacienti. Galvenais mērķis ir vairot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību. Pirms lēmuma pieņemšanas, valdības sēdē diskusijas izvērtās par stingrākiem nosacījumiem ģimenes ārstiem, pret ko iebilst Ģimenes ārstu asociācija.

"Vai nebūs vēl trakāk kā 1949. gada deportācijas?" Obligātas vidējās izglītības atjaunošanā saskata riskus

"Vai nebūs vēl trakāk kā 1949. gada deportācijas?" Obligātas vidējās izglītības atjaunošanā saskata riskus 4

Saeimas deputāti piesardzīgi vērtē ieceri atjaunot obligātu vidējo izglītību. Otrdien, 12. decembrī, nolemts vēl nevirzīt izskatīšanai parlamentā reformas ieviešanai nepieciešamās izmaiņas likumos. Apspriežot ieceri, tika norādīts uz vairākiem riskiem un pat izskanēja bažas, ka obligāta vidējā izglītība var novest pie jaunām deportācijām.

"Neejiet manā erogēnajā zonā!"; kā Saeima lēma par veselības obligāto apdrošināšanu

"Neejiet manā erogēnajā zonā!"; kā Saeima lēma par veselības obligāto apdrošināšanu 1

Saeima spērusi soli tuvāk, lai varētu ieviest veselības obligāto apdrošināšanu. To paredz ceturtdien, 30. novembrī, otrajā lasījumā ar pārliecinošu balsu vairākumu atbalstītais veselības aprūpes finansēšanas likums. Debatēs no parlamenta tribīnes deputāti tā “iekarsa”, ka vairākkārt saņēma aizrādījumu par Kārtības ruļļa neievērošanu.