Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatava pārvērtībām

''Gatava pārvērtībām'' ekspertu vadībā saposties pieteicies arī ''Patiesības spoguļa'' slavenais pāris

''Gatava pārvērtībām'' ekspertu vadībā saposties pieteicies arī ''Patiesības spoguļa'' slavenais pāris 4

Aizvadītajā nedēļas nogalē tirdzniecības centrā ”Spice” norisinājās pavasara atlase šovam ”Gatava pārvērtībām”, kurā šoreiz piedalīties bija aicināti arī kungi. Skaties.lv atlasē sastapa ekrānos jau redzētas sejas – Maigoni un Daci, kuri pirms diviem gadiem startēja ”Patiesības spogulī”, bet nu kā pāris pieteica sevi stila pārvērtībām.

„Šāda ir veiksmīga sieviete!” Žanna Dubska komentē Lanas pārvērtības TV3 šovā

„Šāda ir veiksmīga sieviete!” Žanna Dubska komentē Lanas pārvērtības TV3 šovā 41

Šonedēļ TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” vizuālas pārmaiņas piedzīvoja 21 gadu vecā Lana no Bauskas. Pēc raidījuma noskatīšanās daudzi skatītāji kritiski vērtējuši gan modes ekspertes Žannas Dubskas lēmumu nogriezt jaunās māmiņas garos matus, gan arī jauno stilu, kas, kā spriež šova fani, sievieti padarījis ievērojami vecāku par saviem gadiem.

“Joprojām mēģinu neskatīties spogulī.” “Gatava pārvērtībām” Lana arvien pārdzīvo par nogrieztajiem matiem

“Joprojām mēģinu neskatīties spogulī.” “Gatava pārvērtībām” Lana arvien pārdzīvo par nogrieztajiem matiem 41

Trešdienas, 6. marta, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki, kā vizuālas pārvērtības piedzīvo 21 gadu vecā Lana Petrokaite no Bauskas. Pēc raidījuma noskatīšanās šova fanu kritikas krustugunīs nonākusi stiliste Žanna Dubska. Modes ekspertei daudz pārmests par Lanas matu nogriešanu, tāpat daudzi šaubās, ka Žannas radītais tēls bijis jaunajai sievietei vispiemērotākais. Bet ko par savu jauno imidžu saka pati ”Gatava pārvērtībām” dalībniece?

Rajecka slavē Pavlova darbu TV3 pārvērtību šovā

Rajecka slavē Pavlova darbu TV3 pārvērtību šovā 10

Trešdienas, 27. februāra, vakarā pie TV3 skatītājiem devās šova ”Gatava pārvērtībām” kārtējais raidījums, un tajā imidža maiņu modes mākslinieka Aleksandra Pavlova vadībā piedzīvoja piecu bērnu mamma Sandra. Modes eksperta paveiktais jo sevišķi sajūsminājis latviešu estrādes mākslinieci Olgu Rajecku.

Sieviete TV3 pārvērtību šovā pirmo reizi uzvelk augstpapēžu kurpes

Sieviete TV3 pārvērtību šovā pirmo reizi uzvelk augstpapēžu kurpes 3

Trešdienas, 20. februāra, vakarā TV3 skatītāji atkal bija liecinieki trīs Latvijas sieviešu pārvērtībām šovā ”Gatava pārvērtībām”. Šonedēļ stilisti palīdzēja atkal kļūt sievišķīgām trijām sievietēm, kuras savu dzīvi veltījušas bērniem un par sevi aizmirsušas.

"Mēs gribam zināt, kāpēc esi atnākusi!" Maijas Armaņevas ieteikumi šova "Gatava pārvērtībām"atlases dalībniecēm

"Mēs gribam zināt, kāpēc esi atnākusi!" Maijas Armaņevas ieteikumi šova "Gatava pārvērtībām"atlases dalībniecēm

Jaunajā TV3 šova “Gatava pārvērtībām” sezonā stilistiem Žannai Dubskai un Aleksandram Pavlovam pievienojusies dzīvesstila un modes blogere Maija Armaņeva. Starp citu, šī esot viņas pirmā nopietnā filmēšanās pieredze – tieši izaicinājums un sevis pārbaudīšana bijuši galvenie iemesli, kāpēc blogere piekritusi šovā filmēties.

Video: Rīgas ''Dinamo'' spēles laikā izskan publisks bildinājums

Video: Rīgas ''Dinamo'' spēles laikā izskan publisks bildinājums 9

Pirmdienas, 11. februāra, vakarā Rīgas ”Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas mačā ”Arēnā Rīga” tikās ar Helsinku ”Jokerit”. Spēles pārtraukuma laikā uz ledus visu skatītāju acu priekšā tika izteikts publisks bildinājums, ko izdevās iemūžināt Skaties.lv.

Klāt TV3 šova „Gatava pārvērtībām” atlase

Klāt TV3 šova „Gatava pārvērtībām” atlase

Piektdien, 9. novembrī, tirdzniecības centrā ”Spice” notiks TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” atlase, uz kuru aicinātas dāmas, kuras gatavas vizuālās pārmaiņām. Nepalaid garām, šī ir tava iespēja mainīt ne tikai ārieni, bet arī dzīvi!

Jaunajā sezonā “Gatava pārvērtībām” ekspertu komandai pievienosies Maija Armaņeva

Jaunajā sezonā “Gatava pārvērtībām” ekspertu komandai pievienosies Maija Armaņeva

30. janvārī televīzijas ekrānos atgriezīsies pārvērtību šovs ”Gatava pārvērtībām”. Šova trešā sezona priecēs skatītājus ar noderīgiem stila padomiem un kolorītu sieviešu stāstiem. Jaunajā sezonā modes ekspertu komandā būs izmaiņas – stilistes Natālijas Zolbergas vietā komandai pievienosies skaistuma un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.