Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Horoskops aunam

Ja esi sadomājis patērēties vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops vērsim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops dvīņiem

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Saliec visus punktus vai komatus attiecībās.

Horoskops vēzim

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā palīdzēt. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

Horoskops lauvai

Ar šodienu sākas tava triumfa mēnesis. Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops skorpionam

Pastāvīgi mainīgais noskaņojums tev neļaus koncentrēties tikai uz vienu darāmo. Savos lēmumos un spriedumos būsi ietekmējams. Tālumā saskatīsi vairāk gaismas nekā savā tuvā vidē.

Horoskops strēlniekam

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops mežāzim

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem, iespējams, pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nostāvēties, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops zivīm

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatava pārvērtībām

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Puiciska mamma un lauku pelēkā pele - "Gatava pārvērtībām" stilistu komanda izdara neiespējamo!

Puiciska mamma un lauku pelēkā pele - "Gatava pārvērtībām" stilistu komanda izdara neiespējamo!

Vēl viena trešdiena aizvadīta, kurā visa Latvija varēja vērot, kā trīs sievietes ar atzītu stilistu palīdzību izmainījās līdz nepazīšanai. Šī vakara ”Gatava pārvērtībām” galvenās varones bija 36 gadus vecā mājsaimniece, vientuļā triju bērnu māmiņa Daiga Bērziņa, 34 gadus vecā 4 dēlu mamma Mārīte Kirilo un sieviete, kurai, pateicoties jaunai mīlestībai, visa dzīve sākusies no jauna – 49 gadus vecā Inga Griģe.

Plastikas ķirurģe atklāj, cik lielas krūtis kāro Latvijas sievietes

Plastikas ķirurģe atklāj, cik lielas krūtis kāro Latvijas sievietes 2

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” jaunākajā sērijā pirmo reizi projekta vēsturē tika veikta krūšu palielināšanas operācija. Kā liecina statistika, no visām plastikas operācijām ne vien Latvijā, bet arī pasaulē šī ir topa līderos. Kāds ir ideālais krūšu izmērs, uz ko tiecas sievietes Latvijā, portālu Skaties.lv konsultē “Veselības centra 4” plastikas ķirurģe Dr. Nonna Tomiševa.

''Praids ir naida kurināšana!'' Transseksuālā Linda neatbalsta homoseksuāļu līdztiesības gājienu

''Praids ir naida kurināšana!'' Transseksuālā Linda neatbalsta homoseksuāļu līdztiesības gājienu 6

Lai arī šova ”Gatava pārvērtībām” zvaigzne Linda, kura dzimusi kā vīrietis un Latvijas likumu dēļ joprojām nespēj tikt pie dāmas pases, atbilst visiem priekšnosacījumiem, lai sestdien, 9. jūnijā, dotos ”Baltijas praida” gājienā un cīnītos par savām tiesībām, viņa paliks mājās. Sarunā ar Skaties.lv Linda neslēpj – viņa uzskata praidu par naida kurināšanu.

Pirmo reizi “Gatava pārvērtībām” šova vidū dalībniece negaidīti izstājas

Pirmo reizi “Gatava pārvērtībām” šova vidū dalībniece negaidīti izstājas 3

Ik trešdienas vakaru TV3 piedāvā šovu ”Gatava pārvērtībām”, kurā ar modes ekspertu Žannas Dubskas, Natālijas Zolbergas un Aleksandra Pavlova gādību vairākas Latvijas sievietes piedzīvo vizuālas pārmaiņas. 6. jūnija raidījumā gaidāms nebijis gadījums šova vēsturē – viena no varonēm neieradīsies uz fināla pārvērtībām.

Pēc "Gatava pārvērtībām" veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe

Pēc "Gatava pārvērtībām" veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe 4

Šovā ”Gatava pārvērtībām” varējām vērot ne tikai dalībnieču stila pārvērtības, bet arī tauku atsūkšanas operāciju, kuru veica trīsdesmit četrus gadus vecajai tukumniecei Elīnai. Pēc šova Skaties.lv sazinājās ar Elīnu, lai noskaidrotu kā mainījusies sievietes dzīve pēc operācijas, vai viņa piedzīvojusi vēlamo efektu.

''Gatava pārvērtībām'' veiksmes stāsts! Transseksuālā Linda pēc šova uzplaukusi kā krāšņa puķe

''Gatava pārvērtībām'' veiksmes stāsts! Transseksuālā Linda pēc šova uzplaukusi kā krāšņa puķe 4

Par vienu no pozitīvākajiem ”Gatava pārvērtībām” pieredzi noteikti var dēvēt transseksuālās Lindas stāstu. Sieviete pēc Žannas veiktajām stila pārvērtībām turpina stila maiņu pati, vadoties pēc ekspertes priekšrakstiem. 100 eiro vērto dāvanu karti Linda izmantojusi īpaši apdomīgi, rūpīgi izvēloties preces, kas atbilst tam, ko viņai ieteica stiliste. Efekts neizpaliek – Linda jo dienas izskatās arvien fantastiskāk!

Kaut kas neredzēts! “Gatava pārvērtībām” šova dalībnieces piedzīvo divas ķirurģiskas iejaukšanās vienā sērijā

Kaut kas neredzēts! “Gatava pārvērtībām” šova dalībnieces piedzīvo divas ķirurģiskas iejaukšanās vienā sērijā 3

Šis tik bija numurs – vienai no šī vakara dāmām veica redzes korekciju, bet vēl viena tika pie vēnu operācijas. “Gatava pārvērtībām” kanālā TV3 katru trešdienas vakaru pārsteidz, un šis nebija izņēmums. Stilistu komanda izskatu un, iespējams, dzīves izmainīja kuldīdzniecei Inesei Levānai, vecmāmiņu Silvu Griezi un divu bērnu mammu Ingu Dābolu.

Dzīve pēc 50 nebeidzas! Pārvērtību šovā stilistu komandu pārsteidz māksliniece no Kuldīgas

Dzīve pēc 50 nebeidzas! Pārvērtību šovā stilistu komandu pārsteidz māksliniece no Kuldīgas

Drosmīgajiem pieder pasaule, un tikai drosmīgas dāmas spēj sev pateikt – kaut kas dzīvē ir jāmaina! Šovakar trīs no viņām tiks izvēlētas ievērojamām vizuālām pārmaiņām, kas ietekmēs arī viņu dzīves. Šova ”Gatava pārvērtībām” stilistu komanda ir gatavi darbam, un šovakar viena no galvenajām varonēm būs 54 gadīgā Inese Levāna no Kuldīgas.

''Pie friziera knapi turēju asaras.'' Pārvērtību šova Zane sašutusi par stilistu paveikto; ko saka Žanna?

''Pie friziera knapi turēju asaras.'' Pārvērtību šova Zane sašutusi par stilistu paveikto; ko saka Žanna? 39

25. aprīļa vakarā kanālā TV3 varējām vērot dāmu pārvērtību šovu ”Gatava pārvērtībām” 11. sēriju, kurā viena no galvenajām varonēm bija 36 gadus vecā Zane Circene no Lielvārdes. Atšķirībā no iepriekšējām dāmām, kas startējušas šovā, viņu nemaz nav apmierinājis, ko stiliste Žanna Dubska izdarījusi ar viņas ārējo veidolu.