Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. februāris

Kora, Kintija

Horoskops aunam

Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai, tavi ceļi krustosies ar kādu cilvēku, kurš tieši un atklāti norādīs uz tavas izdarības patiesajām sekām. Izvairies no ironizēšanas kā aizsardzības taktikas.

Horoskops vērsim

Šodien pasīvi ļausies citu diktētai dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu zīmīgu vēlmju. Ja draugi vai ģimene būs sarūpējuši kādas nodarbes, bez liela entuziasma tajās piedalīsies.

Horoskops dvīņiem

Šodien dosi priekšroku garīgām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Mēģini saprast, kas ir tavu tuvinieku nemiera cēlonis. Ja atradīsi atbildi, spēsi viņiem palīdzēt.

Horoskops vēzim

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu atslābina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patiesi neatliekamo no stresa brīdī uzburtā.

Horoskops lauvai

Viss, kas ar tevi un ap tevi šodien notiek, ir dvēseles impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām, vājumam un neracionālām jūtu izpausmēm.

Horoskops jaunavai

Izvēlies fiziskās aktivitātes, īpaši dabā. Tās uzfrišinās tevi nākošās nedēļas ne būt ne vieglajam pasākumam. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz apcerīgiem un sapņainiem klejojumiem savās zemapziņas dzīlēs.

Horoskops svariem

Šodien dosies savā fantāziju pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar tev maz raksturīgo jūtīgumu un slinkošanas māniju. Neliedz sev šo svētīgo sajūtu, citi darbi un cilvēki var pagaidīt.

Horoskops skorpionam

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Mierinājumu vari meklēt par tevi vājāku un ietekmējamu cilvēku sabiedrībā, kuri visu laiku glaudīs tevi pa spalvai.

Horoskops strēlniekam

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku domā vairākus gājienus uz priekšu, tāpēc ļauj, lai tevi vada brīvā lidojuma vai kritiena sajūta. Neslēp savu ievainojamo un jūtīgo pasauli no mīļotajiem.

Horoskops mežāzim

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā sakārtotajā pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag ne ar vienu skaidroties.

Horoskops ūdensvīram

Attiecībās viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas un izturības mēru, bet toni noteiks psiholoģiski spēcīgākais un stabilākais. Tavs jutekliskais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, jo ļoti labi spēsi projicēt savas fantāzijas.

Horoskops zivīm

Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet kā viens vesels. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet arī kopējas idejas un nākotnes plāni.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatava pārvērtībām

Viņa cer uz dzimuma maiņu kameru priekšā! Uz TV3 pārvērtību šovu pošas Linda, kura piedzima kā vīrietis

Viņa cer uz dzimuma maiņu kameru priekšā! Uz TV3 pārvērtību šovu pošas Linda, kura piedzima kā vīrietis 32

Notikusi pirmā atlase TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” otrajai sezonai, un jau tagad skaidrs, ka tajā piedalīsies interesanti personāži. Viena no kandidātēm uz pārvērtībām ir 47 gadus vecā Linda. Viņa piedzima kā vīrietis, bet dzīves laikā saprata, ka labāk jūtas otra dzimuma ādā, un nu vēlas akcentēt savu sievišķo būtību stilistu vadībā. Un varbūt pat plastikas ķirurgu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Atlases foto: simtiem sieviešu no visas Latvijas cīnās par iespēju tikt TV3 pārvērtību šovā

Atlases foto: simtiem sieviešu no visas Latvijas cīnās par iespēju tikt TV3 pārvērtību šovā 5

Svētdien, 10. decembrī, tirdzniecības centrā ”Spice” notika atlase šova ”Gatava pārvērtībām” otrajai sezonai. Dāmas no Latvijas malām bija ieradušās tik kuplā skaitā, ka pasākums ieilga līdz vēlam vakaram. Skaties.lv piedāvā ielūkoties atlases foto un apskatīt, kurām sievietēm, iespējams, tiks unikālā iespēja uzfrišināt vizuālo tēlu ekspertu vadībā.

''Andris mani izbrāķēja, gribu tagad par spīti uzpucēties!'' Saimnieku šova Neldija pieteikusies ''Gatava pārvērtībām''

''Andris mani izbrāķēja, gribu tagad par spīti uzpucēties!'' Saimnieku šova Neldija pieteikusies ''Gatava pārvērtībām'' 51

Svētdien, 10. decembrī, simtiem sieviešu, kuras vēlas ieviest savā ārienē pozitīvas pārmaiņas, pulcējās tirdzniecības centrā ”Spice”, lai stātos ekspertu priekšā un cīnītos par iespēju uzfrišināt vizuālo tēlu šovā ”Gatava pārvērtībām”. Šo sieviešu vidū arī ”Saimnieks meklē sievu” Andra Leimanta šova līgavas – Neldija un Ginta.

Pirmā sieviete, kura atzīstas: TV3 pārvērtību šovs nemaina dzīvi

Pirmā sieviete, kura atzīstas: TV3 pārvērtību šovs nemaina dzīvi 29

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” gaitā imidža maiņu piedzīvoja 60 dažādas Latvijas sievietes. Kamēr vairums portāla Skaties.lv uzrunāto dāmu ir sajūsmā par modes ekspertu veikumu, noslēguma raidījuma varone Alla Iļjina (fotogrāfijā pa kreisi) neslēpj, ka no pasākuma gaidījusi ko vairāk.

“Pavlovs uz tā āķa “uzķērās”.” Ivetas stāsts par bulciņām bijis izdomāts

“Pavlovs uz tā āķa “uzķērās”.” Ivetas stāsts par bulciņām bijis izdomāts 12

Trešdien, 12. aprīļa, vakarā TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” imidža maiņu piedzīvoja sezonas atraktīvākā un izmēros lielākā sieviete – rīdziniece Iveta Sirmā. Lai iekļūtu dalībnieču trijniekā, sieviete publiski solījās turpmāk mest līkumu bulciņām. Kā viņai tagad, mēnesi pēc šova filmēšanas, veicies ar modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam doto solījumu?

TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām

TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām 3

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” 19. raidījumā trīs modes eksperti pārvērtīs trīs dažādas sievietes. Enerģiskā un dzīvespriecīgā Iveta, kura pati sevi dēvē par pelēku egli, atzīstas grēkā un dod publisku solījumu turpmāk pārvarēt iekāri uz bulciņām.