Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Gameface

Pastāsti draugiem:

GameFace

“CS:GO” pasaules čempionātā sagaidāms Eiropas komandu duelis

"CS:GO" pasaules čempionātā sagaidāms Eiropas komandu duelis

Šovakar Polijā, Katovicē  noslēdzās pēdējā no divām pusfināla “Counter-Strike: Global Offensive” spēlēm, kurā noskaidrojās, ka finālā iekļūst gan no eiropiešiem sakomplektētā “FaZe Clan” komanda, gan turnīra galvenie favorīti dāņu “Astralis”.

TIEŠRAIDE: labākie “StarCraft II” spēlētāji pasaulē gatavi aizstāvēt savu godu!

TIEŠRAIDE: labākie "StarCraft II" spēlētāji pasaulē gatavi aizstāvēt savu godu!

Tas brīdis ir klāt, Polijas pilsētā Katovicē sākas pēdējās nedēļas nogale, kurā izšķirsies pasaules labāko ”Counter-Strike: Global Offensive” un ”StarCraft II” spēlētāju likteņi. Šodien, rīt un parīt portālos TVPlay un Skaties.lv būs īsta ”geiminga” noskaņa. Laiks pievērsties arī pasaules populārākajai stratēģiskajai spēlei.

Populārās stratēģijas videospēles “StarCraft II” pasaules čempionātā starp labākajiem arī viens pārstāvis no Baltijas

Populārās stratēģijas videospēles "StarCraft II" pasaules čempionātā starp labākajiem arī viens pārstāvis no Baltijas

Šonedēļ Polijas pilsētā Katovicē pilnā sparā rit “Intel Extreme Masters” pasaules čempionāts, kurā labākie no labākajiem sacenšas tādās videospēlēs kā “Counter-Strike: Global Offensive” un “StarCraft II”. Par “CS:GO” jau pastāstījām, tagad laiks pievērsties vienīgajai, kuru šajā turnīrā katrs dalībnieks spēlē pats par sevi.

Vai dāņi valda pār pasauli? Noskaidro “Counter-Strike: Global Offensive” pasaules čempionāta favorītus!

Vai dāņi valda pār pasauli? Noskaidro "Counter-Strike: Global Offensive" pasaules čempionāta favorītus! 8

Ikviens, kurš sevi sauc par videospēļu fanu, pavisam noteikti kaut reizi ir iemēģinājis savu roku vienā no pasaulē zināmākajām videospēlēm “Counter-Strike”. Tās jaunākā versija “Global Offensive” ir viena no trim disciplīnām, kas iekļauta “Intel Extreme Masters” pasaules čempionātā Polijā. Laiks apskatīt komandas, kas piedalās turnīrā.

Ja Tevi interesē “geimings”, pieslēdzies izšķirošajam “Intel Extreme Masters” pasaules čempionāta mačiem TIEŠRAIDĒ!

Ja Tevi interesē "geimings", pieslēdzies izšķirošajam "Intel Extreme Masters" pasaules čempionāta mačiem TIEŠRAIDĒ! 1

25. februārī Polijā, Katovicē, aizsāksies nozīmīgākais notikums Eiropas videospēļu dzīvē – “Intel Extreme Masters” pasaules čempionāts, kuru tiešraidē rādīs arī portālos Skaties.lv un TVPlay. Šajā nedēļas nogalē virtuālajā kaujas laukā izies labākās “League of Legends” komandas, tāpēc iepazīstināsim jūs ar kalendāru.

7 fakti par vienu no pasaules populārākajām videospēlēm pasaulē – “League of Legends”

7 fakti par vienu no pasaules populārākajām videospēlēm pasaulē - "League of Legends"

Jau šajā nedēļas nogalē Polijā, Katovicē noskaidrosies pasaules labākie “League of Legends” spēlētāji, turklāt to visu varēsiet vērot tiešraidē portālos Skaties.lv un TVPlay. Bet pirms tam piedāvājam nelielu ceļvedi par to, kas tā īsti ir par spēli, kā arī iepazīstināsim ar komandām, kas kvalificējušies izšķirošajām cīņām.

Pirmo reizi Latvijā un HD kvalitātē! “Intel Extreme Masters” pasaules čempionāts TIEŠRAIDĒ portālos Skaties.lv un TVPLay

Pirmo reizi Latvijā un HD kvalitātē! "Intel Extreme Masters" pasaules čempionāts TIEŠRAIDĒ portālos Skaties.lv un TVPLay 8

Ja šajā nedēļas nogalē Polijas pilsētā Katovicē uz čempionātu “Intel Extreme Masters” pulcēsies planētas labākie “geimeri”, lai sacenstos par prāvu naudas summu, spēlējot “League Of Legends”, “Counter-Strike: Global Offensive” un “StarCraft II”. Un mums tev ir labas ziņas – to visu tiešraidē translēs portālos Skaties.lv un TVPlay, turklāt HD kvalitātē!

Latvijas slavenākie “jūtūberi” pulcina jauniešu simtus īpašā pasākumā

Latvijas slavenākie "jūtūberi" pulcina jauniešu simtus īpašā pasākumā 1

Sestdien, 18. februārī, kinoteātrī “Cinamon” pārpludināja jauniešu simti, kuri “Fanta meet-up” pasākumā vēlējās satikt savus “YouTube” elkus. Galvenie varoņi bija “FunFaceTV” puiši Norberts Zaharevičs un Kaspars Ozoliņš, kā arī “MakeLifeBlue” un “Te Es Paula” kanālu autores – Natālija Knipše un Paula Dundure.

Populārākie “jūtūberi” Latvijā: Pie mums ar šo naudu nopelnīt nevar!

Populārākie "jūtūberi" Latvijā: Pie mums ar šo naudu nopelnīt nevar! 6

Nesen Latvijas “jūtūberu” sfērā notika satricinājums – ilgu laiku pirmajā vietā atradās Evelīnas Pārkeras kanāls, bet tagad jau kādu brīdi kroni sev galvā likuši FunFaceTV puiši – Norberts Zaharevičs un Kaspars Ozoliņš. Jautājām viņiem, kā tas ir – būt par šīs jomas pārstāvim šepat pie mums.

5 visu laiku labākās simulatora spēles

5 visu laiku labākās simulatora spēles

Mūsdienās jebkuram interesantam ir pieejamas daudz un dažādas videospēles – ir tādas, kas datora cietajā diskā aizņem daudz vietu, jo ir ar izsmalcinātu “grafiku”, bet nereti cilvēki izvēlas spēlēt kaut ko vienkāršāku, piemēram, “simulatorus”. “GameFace” savā iepriekšējā raidījumā apskatīja, kas tad ir pieci visu laiku labākās simulatoru spēles.