Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Fotogrāfēšana

Pašmāju uzņēmums ''iPhone Photography School'' iekaro amerikāņu sirdis un apgroza miljonus

Pašmāju uzņēmums ''iPhone Photography School'' iekaro amerikāņu sirdis un apgroza miljonus 4

Par skaistām bildēm, kas uzņemtas ar telefonu, precīzāk – “iPhone”, cilvēki, izrādās, ir gatavi maksāt visai lielu naudu. Par to pārliecinājies Latvijas jaunais uzņēmējs Emīls Pakārklis. Studiju gados, kad viņam radās ideja par virtuālajām apmācībām fotografēšanai ar ierīci, ko liela daļa cilvēku ikdienā neizlaiž no rokām, par viņu smējās. Šodien 26 gadus vecā puiša dibinātais uzņēmums pelna miljonus.

FOTO! Māksla un aktuālie notikumi - Reuters 2016. gada labākās bildes

FOTO! Māksla un aktuālie notikumi - Reuters 2016. gada labākās bildes

Aktuālie pasaules notikumi – ASV prezidenta vēlēšanas, dabas stihijas, bēgļu krīze un Sīrijas karš – tie ir tikai daži no tematiem, kuri aplūkoti ziņu aģentūras “Reuters” Gada fotogrāfijās. Tāpat šajā izlasē pievienoti attēli, kas gluži vienkārši parāda dabas skaistumu un varenību.

Psihologs: viedtālrunis bērnam sniedz lielāku drošību, vecākiem – sirdsmieru

Psihologs: viedtālrunis bērnam sniedz lielāku drošību, vecākiem – sirdsmieru

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, vecākiem bez jaunas somas, rakstāmpiederumu un sporta tērpa iegādes jādomā arī par mobilā tālruņa izvēli mazajiem skolēniem. Saziņai ar vecākiem un draugiem noderēs jebkāds telefons, taču ir vairāki iemesli, kādēļ ir vērts padomāt par viedtelefona uzticēšanu pat pirmo klašu audzēkņiem.

Vīrietis nokrīt no Jūrkalnes stāvkrasta un gūst vairākus lūzumus

Vīrietis nokrīt no Jūrkalnes stāvkrasta un gūst vairākus lūzumus

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD) aizvadītajā diennaktī nācās sniegt palīdzību kādam vīrietim, kurš nogāzās no Jūrkalnes stāvkrasta un kritienā lauza potītes un plaukstu, stāstīja NMPD Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Kā nofotografēt pūpolus tuvplānā un Latviju pavasarī

Kā nofotografēt pūpolus tuvplānā un Latviju pavasarī

Pavasarī daba sāk atdzīvoties un parādās arvien vairāk elpu aizraujošu skatu un brīžu, kurus gribētos iemūžināt, bet kā to izdarīt vislabāk? Dabas fotogrāfe Linda Dambeniece atklāj dažus būtiskus knifus skaistu ainavu, dzīvnieku un dabas parādību iemūžināšanai ar tālruni.

Viena no spilgtākajām ziemeļblāzmām Latvijas vēsturē fotogrāfu skatījumā

Viena no spilgtākajām ziemeļblāzmām Latvijas vēsturē fotogrāfu skatījumā 2

Viena no pēdējos gados spilgtākajām ziemeļblāzmām, kas Latvijas debesīs tika novērota naktī uz trešdienu, 18. martu, likusi sarosīties arī profesionāliem fotogrāfiem un cilvēkiem, kam fotografēšana ir vaļasprieks. Portāls Skaties.lv piedāvā Tev, lasītāj, aplūkot, kā tad izskatās fantastiskā dabas parādība fotogrāfu skatījumā!

Vai Sokolovu uzbudina kailās dāmas, kuras viņš fotografē?

Vai Sokolovu uzbudina kailās dāmas, kuras viņš fotografē? 6

Viņš ir fotografējis cilvēkus, par kuriem sabiedrība bieži vien vairās runāt. Citi skandalozitāti iegūst sabiedrības krējuma ballītēs, viņš to panāk ar savu darbu. Cilvēks, kurš parasti atrodas aiz objektīva un dara brīnumu lietas, pats tagad sēdīsies kameras priekšā. Sarunu sērijas Istabas vidū šoreiz skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs.