Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Formula 1

Verstapenam uzvara kvalifikācijā, Noriss otrajā vietā

Austrijas “Grand Prix” izcīņā F1 sacensību kvalifikācijā uzvaru izcīnījis Makss Verstapens, kamēr Lūiss Hamiltons šoreiz palika tikai ceturtajā vietā. Nupat kā jaunu līgumu ar “Mercedes” noslēgušo Hamiltonu apsteidza arī Lando Noriss un Serhio Peress.

TV3 sporta ziņas: Jonasa starts MXGP otrajā posmā, F1 sacensības, NBA un ''Tour de France''

TV3 ”900 sekunžu” sporta ziņās Kaspars Dvinskis šorīt stāsta par Paula Jonasa sekmēm otrajā MXGP sezonas posmā, kas risinājās Lielbritānijā, F1 Štīrijas sacensībām, kur kārtējo uzvaru izcīnīja Verstapens, NBA Austrumu konferences fināla trešo spēli starp Milvokī  ”Bucks” un Atlantas ”Hawks”, kā arī par ”Tour de France” sacensībām, kur dalību ņēma arī latviešu braucējs Toms Skujiņš.

Hamiltons ar uzvaru Spānijā labo F1 rekordu

“Mercedes” komandas britu pilots Lūiss Hamiltons svētdien Barselonā izcīnīja uzvaru Pirmās formulas pasaules čempionāta sezonas sezonas sestajā posmā – Spānijas “Grand Prix”.

Botass aspteidz Hamiltonu un startēs no pirmās pozīcijas, rezervists Hilkenbergs trešais

Seškārtējais Pirmās formulas čempions Lūiss Hamiltons (“Mercedes”) sestdien savā mājas trasē Silverstonā kvalifikācijas sacensībās finišēja otrais, “pole position” iegūstot viņa komandasbiedram “Mercedes” komandā Valteri Botasam. Savukārt par pārsteigumu parūpējies “Racing Point” rezerves braucējs Niks Hilkenbergs.

Botass paliek “Mercedes” vēl uz gadu

Pirmās formulas komanda “Mercedes” ceturtdien parakstīja jaunu viena gada līgumu ar vienības līdzšinējo pilotu no Somijas Valteri Botasu.

Hamiltons triumfē Silverstonā

Hamiltons triumfē Silverstonā 2

Seškārtējais Pirmās formulas čempions Lūiss Hamiltons (“Mercedes”) svētdien savā mājas trasē Silverstonā izcīnīja septīto uzvaru.