Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

FM

Nākamgad par vienu procentpunktu samazinās sociālās iemaksas

Nākamgad par vienu procentpunktu samazinās sociālās iemaksas

Saeima piektdien, 27. novembrī, galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā “Par valsts sociālo apdrošināšanu”, kas paredz par vienu procentpunktu samazināt sociālās iemaksas, kā arī nosaka minimālās sociālās iemaksas personām, kuru atalgojums nesasniedz valstī noteikto minimālo algu, tostarp pašnodarbinātajiem.

Nākamajā gadā reorganizēs MUN režīmu

Nākamajā gadā reorganizēs MUN režīmu 1

Pēc ļoti garām un asām debatēm Saeima šodien galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Mikrouzņēmuma nodokļa likumā, kas paredz mainīt mikrouzņēmuma nodokļa (MUN) maksāšanas kārtību.

Feldmans aicina domāt par cilvēku nomaiņu FM augstākajā vadībā un Budžeta departamentā

Feldmans aicina domāt par cilvēku nomaiņu FM augstākajā vadībā un Budžeta departamentā 1

Finanšu ministrijai (FM) ar nākamā gada valsts budžetu vajadzēja strādāt kvalitatīvāk, tāpēc būtu jādomā par cilvēku nomaiņu ministrijas augstākajā vadībā un Budžeta departamentā, vēsta aģentūra LETA, atsaucoties uz Jaunās konservatīvās partijas (JKP) valdes locekļa, Saeimas deputāta Krišjāņa Feldmana šorīt intervijā Latvijas Radio sacīto.

Apdraudēta valsts rīkotās čeku loterijas norise

Apdraudēta valsts rīkotās čeku loterijas norise 2

Valdība nesen bez diskusijām atbalstīja čeku spēles likumprojektu, kas paredz no nākamā gada jūlija sākt pirkuma čeku, kvīšu un biļešu izlozi, lai ik nedēļu noskaidrotu desmit 200 eiro laimesta saņēmējus, bet reizi mēnesī – 3000 eiro laimētāju. Tomēr likumprojekta gaitas Saeimas gaiteņos nav tik spīdošas.