Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Fitnesa treneris

Foto: Gints Valdmanis bauda ziemas priekus kādas tumšmates kompānijā

Foto: Gints Valdmanis bauda ziemas priekus kādas tumšmates kompānijā 4

2020. gada aprīlī par šķiršanos paziņoja viens no iedvesmojošākajiem fitnesa pāriem Juta un Gints Valdmaņi. Pēc šķiršanās bijušie mīlnieki publiskoja fotogrāfijas, parādot laiku sporta zālē, ceļojumos un draugu kompānijās. 2021.gada sākumā lielākie fitnesa guru atbalstītāji pamanījuši, ka Gints sācis atpūsties kopā ar kādu fitnesa skaistulīti.

Labāk būt brīvam vai aizņemtam? Atbild Gints Valdmanis

Labāk būt brīvam vai aizņemtam? Atbild Gints Valdmanis

25. aprīlī par šķiršanos paziņoja iedvesmojošais fitnesa pāris Juta un Gints Valdmaņi. Laiku pēc šķiršanās Juta sauc par laimīgāko savā dzīvē, arī Gints attīstītā nestāv uz vietas, bet pievērsies pašizaugsmei.

"Ir treneri, no kuriem jāizvairās!" Trendīgā tiešsaistes tievēšana – fitnesa treneri dalās padomos, kā izvēlēties sev labāko projektu

"Ir treneri, no kuriem jāizvairās!" Trendīgā tiešsaistes tievēšana – fitnesa treneri dalās padomos, kā izvēlēties sev labāko projektu 1

“Iegūsti savu vasaras formu”, “Zaudē kilogramus ātri un viegli” vai “Nāc sportot, un tas kļūs par tavu dzīvesveidu” – vilinoši piedāvājumi sociālajos tīklos kļūst arvien vairāk. Par trendu kļuvusi kopīga sportošana, visbiežāk ar mērķi zaudēt liekos kilogramus. Lai cik kārdinoši ieraksti parādītos, fitnesa treneri aicina būt uzmanīgiem, pirms iesaistīties projektos.

VIDEO: Iedvesmojoši! Fitnesa pasaules Robins Huds

VIDEO: Iedvesmojoši! Fitnesa pasaules Robins Huds

Dzīve Danielu Robinsonu nav lutinājusi – viņš uzauga patversmē un līdz 30 gadu vecumam sitās pa dzīvi kā mācēdams. Tagad viņš iedvesmo simtus, vadot fitnesa nodarbības Ņujorkas ielās.

VIDEO: būs jautri! Brīvdienas ar Saldo pārīti sporta zālē

VIDEO: būs jautri! Brīvdienas ar Saldo pārīti sporta zālē

Brīvdienās ir īstais brīdis, lai apmeklētu sporta zāli. Burvīgi, ja to var darīt divatā ar savu mīļoto, tikai pielūko, ka nepievērs pārāk lielu uzmanību fitnesa trenerim… Aplūko Saldā pārīša piedzīvojumus fitnesa centrā un uzlabo omu! Brīvdienas – tas taču ir lieliski! 

Uzzini! Vai "treneris telefonā" spēj aizstāt treneri sporta zālē

Uzzini! Vai "treneris telefonā" spēj aizstāt treneri sporta zālē

Vasara ir beigusies, ārā vairs nav tik patīkami sportot, tādēļ jādodas uz sporta zāli. Sporta zālē tevi sagaida divi varianti – trenēties pašai savā nodabā vai nolīgt treneri, kuram jānosaka daudzpusīga slodze, lai būtu gan spēka treniņi, gan kardiotreniņi, gan lokanības treniņi. Trenerim ir jāseko līdzi arī taviem ēšanas paradumiem, turklāt jāspēj tevi motivēt veselīga dzīvesveida ievērošanai. Taču iespējams, tev jau ir savs personīgais treneris, kurš ”dzīvo” tavā mobilajā telefonā. Raidījuma Bez Tabu žurnāliste Baiba Runce nolēma testēt vienu no fitnesa mobilajām aplikācijām.