Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops vērsim

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops dvīņiem

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops vēzim

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Horoskops svariem

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops strēlniekam

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops mežāzim

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops ūdensvīram

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

Horoskops zivīm

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Filmas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Tiesa: Kinofilmas pieder to autoriem

Tiesa: Kinofilmas pieder to autoriem

Augstākā tiesa otrdien, 31. janvārī, nosprieda neatzīt valsts mantiskās autortiesības uz “Rīgas kinostudijā” tapušajām 973 padomju filmām, kas uzņemtas laikā no 1964. gada līdz 1990. gada 4. maijam.

Skaistas balss īpašnieks - Eremijs Sējāns! Izrādās, puisis latviski ierunājis vairākas animācijas filmas!

Skaistas balss īpašnieks - Eremijs Sējāns! Izrādās, puisis latviski ierunājis vairākas animācijas filmas!

Bez Tabu jau no sākta gala, uzsākot projektu “Meklējam ĪSTO Ziemassvētku vecīti”, zināja, ka žūrijā noteikti jāsēž bērnam, jo kurš gan cits spēj noteikt, kurš no visiem tad ir tas īstais un ir pelnījis sevi dēvēt šajā titulā, kā bērni! Un raidījums no sākta gala zināja arī, ka nav neviena piemērotāka kā bērnu grupas “Knīpas un knauķi” solista Eremija Sējāna kandidatūra.

Kura filma šovakar iegūs Lielo Kristapu?

Kura filma šovakar iegūs Lielo Kristapu?

Kinoteātrī Splendid Palace šovakar tiks sadalītas Nacionālā filmu festivāla Lielais Kristaps balvas. Viena no intrigām – kura spēlfilma tiks atzīta par labāko?

VIDEO: Vila Smita dažādās sejas

VIDEO: Vila Smita dažādās sejas

No romantiskām komēdijām līdz drāmām un spriedzes filmām – aktierim Vilam Smitam pa spēkam ir jebkura loma!

VIDEO: režisors Jānis Streičs nosauc paša veidoto filmu TOP 3

VIDEO: režisors Jānis Streičs nosauc paša veidoto filmu TOP 3

Šodien lielā jubileja kinorežisoram Jānim Streičam. Tai par godu raidījums Bez Tabu ir apkopojis 10 pazīstamākās Jāņa Streiča radītās spēlfilmas. Skatītājiem ir bijusi iespēja nobalsot par savu visiecienītāko Streiča filmu. Par absolūto favorīti ir atzīta filma Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Taču interesanti uzzināt, kuras trīs filmas pats režisors liktu uz goda pjedestāla. 

TOP 10 vidusskolas romantiskās filmas, kas jāredz ikvienai sieviete!

TOP 10 vidusskolas romantiskās filmas, kas jāredz ikvienai sieviete! 5

Ekstāze un mokas ar šādiem vārdiem dažiem asociējas skolas gaitas. Romantika un pusaudžu alkas pēc mīlestības ir viena no pieredzēm, kuru iegūstam, apmeklējot vidusskolu. Šā iemesla dēļ šodien piedāvājam atgriezties vidusskolā un noskatīties ”ziepjainās” vidusskolas sieviešu filmas.

VIDEO: ārvalstu studenti izveido īsfilmas par Latvijas vēsturi

VIDEO: ārvalstu studenti izveido īsfilmas par Latvijas vēsturi

Uzzinot, cik daudz kara šausmu te bijis jāpiedzīvo, esmu pārsteigta Rīgas ielās redzēt tik daudz smaidošo cilvēku, taču tagad arī saprotu, kāpēc latvieši ir tik distancēti – tā, iepazīstoties ar Latvijas vēsturi, saka studente Uša no Nepālas. Viņa un vēl 13 ārzemju studenti no visas pasaules divas nedēļas Rīgā veidoja dokumentālās īsfilmas par vēsturiski nozīmīgiem notikumiem Latvijā. Trešdien tās piedzīvoja pirmizrādi.

Šis seriāls ir visu laiku dārgākais Netflix projekts

Šis seriāls ir visu laiku dārgākais Netflix projekts

Samaksājot aptuveni 12 eiro mēnesī, Netflix lietotājiem tiek piedāvātas plašas iespējas skatīties filmas, šovus un seriālus, apmierinot visdažādākās gaumes. Bet vai zināji, ka līdz šim dārgākais Netflix oriģinālais projekts izmaksājis vairāk nekā 120 miljonus dolāru?

FOTO: Adele filmēsies Holivudas filmā

FOTO: Adele filmēsies Holivudas filmā

Kāda gudrība māca – esi uzmanīgs, izsakot savas vēlmes, jo tās var piepildīties. Dziedātāja Adele tam ir spilgts piemērs, lai gan savu pirms kāda laika izteikto vēlmi viņa noteikti nenožēlo.

13 visu laiku jaukākās deviņdesmito gadu filmas

13 visu laiku jaukākās deviņdesmito gadu filmas

Deviņdesmito gadu filmas daudziem no mums palikušas atmiņā kā vienas no patiesākajām, sirsnīgākajām un arī veiksmīgākajām filmām Holivudas kinoindustrijā. Lūk, filmas, kuras vēlreiz noskatīties vai iepazīstināt savus bērnus ar tām!