Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 16. novembris

Banga, Glorija

Horoskops aunam

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Darba rutīna tāda nedaudz svētku iekrāsota. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz jauno nedēļu.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops dvīņiem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien jau pirmssvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops vēzim

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops lauvai

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops jaunavai

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops svariem

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops strēlniekam

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

Horoskops mežāzim

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops ūdensvīram

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops zivīm

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Filmas

Tiesa: Kinofilmas pieder to autoriem

Tiesa: Kinofilmas pieder to autoriem

Augstākā tiesa otrdien, 31. janvārī, nosprieda neatzīt valsts mantiskās autortiesības uz “Rīgas kinostudijā” tapušajām 973 padomju filmām, kas uzņemtas laikā no 1964. gada līdz 1990. gada 4. maijam.

Skaistas balss īpašnieks - Eremijs Sējāns! Izrādās, puisis latviski ierunājis vairākas animācijas filmas!

Skaistas balss īpašnieks - Eremijs Sējāns! Izrādās, puisis latviski ierunājis vairākas animācijas filmas!

Bez Tabu jau no sākta gala, uzsākot projektu “Meklējam ĪSTO Ziemassvētku vecīti”, zināja, ka žūrijā noteikti jāsēž bērnam, jo kurš gan cits spēj noteikt, kurš no visiem tad ir tas īstais un ir pelnījis sevi dēvēt šajā titulā, kā bērni! Un raidījums no sākta gala zināja arī, ka nav neviena piemērotāka kā bērnu grupas “Knīpas un knauķi” solista Eremija Sējāna kandidatūra.

Kura filma šovakar iegūs Lielo Kristapu?

Kura filma šovakar iegūs Lielo Kristapu?

Kinoteātrī Splendid Palace šovakar tiks sadalītas Nacionālā filmu festivāla Lielais Kristaps balvas. Viena no intrigām – kura spēlfilma tiks atzīta par labāko?

VIDEO: Vila Smita dažādās sejas

VIDEO: Vila Smita dažādās sejas

No romantiskām komēdijām līdz drāmām un spriedzes filmām – aktierim Vilam Smitam pa spēkam ir jebkura loma!

VIDEO: režisors Jānis Streičs nosauc paša veidoto filmu TOP 3

VIDEO: režisors Jānis Streičs nosauc paša veidoto filmu TOP 3

Šodien lielā jubileja kinorežisoram Jānim Streičam. Tai par godu raidījums Bez Tabu ir apkopojis 10 pazīstamākās Jāņa Streiča radītās spēlfilmas. Skatītājiem ir bijusi iespēja nobalsot par savu visiecienītāko Streiča filmu. Par absolūto favorīti ir atzīta filma Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Taču interesanti uzzināt, kuras trīs filmas pats režisors liktu uz goda pjedestāla. 

TOP 10 vidusskolas romantiskās filmas, kas jāredz ikvienai sieviete!

TOP 10 vidusskolas romantiskās filmas, kas jāredz ikvienai sieviete! 5

Ekstāze un mokas ar šādiem vārdiem dažiem asociējas skolas gaitas. Romantika un pusaudžu alkas pēc mīlestības ir viena no pieredzēm, kuru iegūstam, apmeklējot vidusskolu. Šā iemesla dēļ šodien piedāvājam atgriezties vidusskolā un noskatīties ”ziepjainās” vidusskolas sieviešu filmas.

VIDEO: ārvalstu studenti izveido īsfilmas par Latvijas vēsturi

VIDEO: ārvalstu studenti izveido īsfilmas par Latvijas vēsturi

Uzzinot, cik daudz kara šausmu te bijis jāpiedzīvo, esmu pārsteigta Rīgas ielās redzēt tik daudz smaidošo cilvēku, taču tagad arī saprotu, kāpēc latvieši ir tik distancēti – tā, iepazīstoties ar Latvijas vēsturi, saka studente Uša no Nepālas. Viņa un vēl 13 ārzemju studenti no visas pasaules divas nedēļas Rīgā veidoja dokumentālās īsfilmas par vēsturiski nozīmīgiem notikumiem Latvijā. Trešdien tās piedzīvoja pirmizrādi.

Šis seriāls ir visu laiku dārgākais Netflix projekts

Šis seriāls ir visu laiku dārgākais Netflix projekts

Samaksājot aptuveni 12 eiro mēnesī, Netflix lietotājiem tiek piedāvātas plašas iespējas skatīties filmas, šovus un seriālus, apmierinot visdažādākās gaumes. Bet vai zināji, ka līdz šim dārgākais Netflix oriģinālais projekts izmaksājis vairāk nekā 120 miljonus dolāru?

FOTO: Adele filmēsies Holivudas filmā

FOTO: Adele filmēsies Holivudas filmā

Kāda gudrība māca – esi uzmanīgs, izsakot savas vēlmes, jo tās var piepildīties. Dziedātāja Adele tam ir spilgts piemērs, lai gan savu pirms kāda laika izteikto vēlmi viņa noteikti nenožēlo.

13 visu laiku jaukākās deviņdesmito gadu filmas

13 visu laiku jaukākās deviņdesmito gadu filmas

Deviņdesmito gadu filmas daudziem no mums palikušas atmiņā kā vienas no patiesākajām, sirsnīgākajām un arī veiksmīgākajām filmām Holivudas kinoindustrijā. Lūk, filmas, kuras vēlreiz noskatīties vai iepazīstināt savus bērnus ar tām!