Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 14. novembris

Fricis, Vikentijs, Vincents

Horoskops aunam

Drūmās domas atkāpjas, tas nenozīmē, ka uzreiz būtu jāierokas rutīnas darbos. Šodien vari atļauties panašķoties un paspēlēties ar radošām idejām. Nelieli uzmanības apliecinājumi kādam dārgam cilvēkam iepriecinās jūs abus.

Horoskops vērsim

Šodien kārtosi naudas lietas – kādi nenomaksāti rēķini, piemirsti parādi atkal par sevi atgādinās. Iespējams, kāds lūgs tavu finansiālo atbalstu vai vienkārši palīdzību. Neatsaki, un centies palīdzēt kaut vai ar mazumiņu vai uzmundrinošu vārdu.

Horoskops dvīņiem

Spriedze iet mazumā, bet var pamosties kādas pagātnes vājības un radīt konfliktsituācijas. Nezaudē galvu, ja nu vienīgi nedaudz, un turies rāmjos demonstrējot savu intelektuālo un fizisko pievilcību.

Horoskops vēzim

Sapratīsi kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams atradīsi kādu sen kārotu vai ilgi lūkotu lietu vai informāciju. Ja atrodi piemērotu dzīvokli vai nekustamo īpašumu, rezervē nekavējoties.

Horoskops lauvai

Būsi tendēts uz mierīgu procesu vērošanu, nevis uz aktīvu dalību tajos. Laika sajūta šodien var būt mānīga un, vienubrīd, vari attapties ar degošu stafetes kociņu rokās vai apjaušot lietas svarīgumu, kad jau ir par vēlu.

Horoskops jaunavai

Iespējams kāds formālāks pasākums, kas ne pārāk aizraus, bet tajā var uzplaiksnīt romantiskas vibrācijas. Varēsi pavingrināties flirtēšanas mākslā vai vienkārši baudīsi vienreizējo spēles sajūtu.

Horoskops svariem

Šodien izdzīvošanas instinkti mudinās tevi veikt visus nepieciešamos aizsardzības pasākumus un neļaus riskēt dēļ kaut kādiem jauniem vilinājumiem un personīgās brīvības apliecinājumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Lai darbā izvilktu šo personīgās spriedzes brīdi, jāpalutina sava pašapziņa un to var izdarīt, tā neuzkrītoši uzprasoties pēc uzslavas.

Horoskops strēlniekam

Darbā nebaidies uzticēt kādam savu pienākumu daļu. Mīlestības un harmonijas jomā dominēs savstarpējās pievilkšanas stihiskie dabas spēki, radot situācijas, kurās uzšķiļas pirmatnējā uguns dzirksts.

Horoskops mežāzim

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba kolēģu un uzņēmuma struktūru savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops ūdensvīram

Ja gribi kādu īpaši pārsteigt, turi to noslēpumā un lieki nepļāpā. Turies un paļaujies uz vecām un pārbaudītām vērtībām. Jāpalutina sava pašapziņa un to var izdarīt, tā smalki uzsverot savus sasniegumus.

Horoskops zivīm

Tev liksies, ka attiecību frontē nav nekāda progresa – viss notiek par lēnu un neatbilstoši ieguldītajiem pūliņiem. Bet varbūt tev vienkārši trūkst pārliecības, ka esi spējīgs kādu saviļņot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Filma Nameja gredzens

Novelkam skepses apmetni un dodamies uz "Nameja gredzenu"

Novelkam skepses apmetni un dodamies uz "Nameja gredzenu" 5

17. janvāra vakarā pirmizrādi piedzīvoja viens no gaidītākajiem pēdējo gadu Latvijas kino projektiem – Aigara Graubas režisētā spēlfilma “Nameja gredzens”. Filma tika izrādīta vairākos kinoteātros Latvijā, tostarp divās zālēs “Kino Citadele”.

Skatītāju vērtējumam nodota filma "Nameja gredzens"

Skatītāju vērtējumam nodota filma "Nameja gredzens"

Viduslaiku bagātās un varenās baltu pagānu zemes ir iekārojams mērķis. Īpaši Zemgale, kas kontrolē tirdzniecības ceļus un nekad nepakļaujas nevienam. Šis ir priekšstāsts varoņu sāgai “Nameja gredzens”, kam trešdien, 17. janvārī, ir pirmizrāde.

Senlatvieši nebija vis maisaudumā tērpušies zemnieki, bet gan drosmīgi savas zemes aizstāvji. Drīzumā no jauna atdzīvosies leģenda par Nameja gredzenu!

Senlatvieši nebija vis maisaudumā tērpušies zemnieki, bet gan drosmīgi savas zemes aizstāvji. Drīzumā no jauna atdzīvosies leģenda par Nameja gredzenu! 3

Senlatvieši drosmīgi cīnījās, lai aizstāvētu savu brīvību un vērtības pret iebrucējiem. To valsts svētku laikā vēlas atgādināt topošās mākslas filmas “Nameja gredzens” veidotāji. Šī filma vēstīs par 13. gadsimta seno zemgaļu brīvības cīņām pret krustnešiem. Lai gan tajā netrūks kaujas ainu, galvenais vēstījums – kā pašam nosargāt savu iekšējo brīvību.

Cinevillā sākusies filmas Nameja gredzens uzņemšana

Cinevillā sākusies filmas Nameja gredzens uzņemšana

Latvijas kinodzīves rezultatīvi rosīgo vasaru turpina jauna spēlfilma – sākusies režisora Aigara Graubas un producenta Andreja Ēķa vēsturiskās lielfilmasNameja gredzens filmēšana. Filmas vajadzībām kinopilsētā Cinevilla uzbūvētas jaunas dekorācijas – līdzās Rīgas sargu pilsētas ielām un Rūdolfa mantojuma lauku sētai radīta 13. gadsimta zemgaļu dzīvesvietas rekonstrukcija, ko iespējams apskatīt arī filmēšanas laikā.