Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Filips Rajevskis

Ušakovs pamet izmantotos kaķus Muri un Kuzju

Ušakovs pamet izmantotos kaķus Muri un Kuzju 12

Bijušais Rīgas mērs Muri un Kuzju uz Rīgas domi pārveda pēc diviem amatā pavadītiem gadiem. Līdz šim mēra kabinetā dzīvojošie kaķi aktīvi izmantoti Ušakova reklamēšanā un Rīgas domes galva labprāt ar tiem kopā pozējis. Kopš Ušakovs atstādināts no priekšsēdētāja amata, viņš rūpes par kaķiem aizmirsis.

Politologs: Valsts prezidentam jābūt aktīvākam

Politologs: Valsts prezidentam jābūt aktīvākam 2

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa lēmums par Alda Gobzema (KPV LV) kandidatūras atsaukšanu ir likumsakarīgs, –  tā, komentējot situāciju, LNT Ziņām atzina politologs Filips Rajevskis.

Politologs Gobzema valdības sarunu taktikā saskata arī stratēģiju gadījumam, ja tās "izgāztos"

Politologs Gobzema valdības sarunu taktikā saskata arī stratēģiju gadījumam, ja tās "izgāztos" 1

Premjera amatam nominētā Alda Gobzema (KPV LV) lēmums no valdības veidošanas sarunām neizslēgt Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) dod viņam iespēju novelt vainu par iespējamu sarunu neizdošanos uz kādu citu politisko spēku, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda politologs, sabiedrisko attiecību aģentūras “Mediju tilts” līdzīpašnieks Filips Rajevskis.

Vēlēšanas 2018: Jaunas vecās sejas, viltīgi triki sociālajos tīklos un pustukšas partiju kases

Vēlēšanas 2018: Jaunas vecās sejas, viltīgi triki sociālajos tīklos un pustukšas partiju kases 5

Saeimas vēlēšanu kampaņa sāk uzņemt apgriezienus. Politiķi pie potenciālajiem vēlētājiem vēršas ar partijas avīzes palīdzību. Viņi redzami uz žurnālu vākiem. Balsis tiek “copētas”, uzrunājot radio klausītājus. Nav aizmirsts arī par televīzijas reklāmām. Darbu sākuši jaunatvērti partiju biroji, kuros laipni gaidīts ikviens balsstiesīgais.

Politologi jau sāk izvērtēt Vējoņa 18. novembra runu

Politologi jau sāk izvērtēt Vējoņa 18. novembra runu 5

Valsts prezidents Raimonds Vējonis savā 18. novembra svētku uzrunā atkāpās no tradicionālā un drošā ceļa runāt par vēsturi un vairāk pievērsās skatījumam uz nākotni, vērtēja politologs Filips Rajevskis.

Eksperti: Toni politikā noteiks pašvaldību vēlēšanas

Eksperti: Toni politikā noteiks pašvaldību vēlēšanas

Jaunajā gadā toni politiskajā dzīvē noteiks pašvaldību vēlēšanas, kas var ietekmēt arī valdības stabilitāti. Tā prognozē eksperti, kuru vērtējumā partiju attiecības var iespaidot arī tādi pasaules notikumi, kā Donalda Trampa nākšana pie varas ASV un vēlēšanas Eiropas lielvalstīs – Francijā un Vācijā.

VIDEO: kā politologi vērtē premjera runu par paveikto un plānoto?

VIDEO: kā politologi vērtē premjera runu par paveikto un plānoto?

Savā ziņojumā Saeimai premjers iezīmēja darāmo septiņās jomās, ieskaitot nodokļus un ēnu ekonomikas apkarošanu, demogrāfiju, izglītību, nacionālās identitātes jautājumus un drošību. Lielākā uzmanība premjera runā tika atvēlēta ekonomikas izaugsmes veicināšanai, kam jākalpo par pamatu iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanai.