Pirmdiena, 20. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Filips Kirkorovs

“Bērnus iemīlēju tikai tagad.” Filips Kirkorovs par savām atvasēm

“Bērnus iemīlēju tikai tagad.” Filips Kirkorovs par savām atvasēm

53 gadus vecais Krievijas estrādes karalis viesojās humorista Maksima Galkina vadītajā raidījumā ”Сегодня вечером” un atklāja, ka mīlestību pret abām atvasēm sapratis tikai tagad. Kirkorovs vienmēr bijis ideāls tēvs. Beidziet viņš publiski palepojas ar Allu Viktoriju un Martinu.

Foto: Kirkorovs Sočos lepni atrāda savus bērnus

Foto: Kirkorovs Sočos lepni atrāda savus bērnus 1

Pagājušās nedēļas nogalē Sočos tika atklāts jauno izpildītāju konkurss “Jaunais vilnis”, un pasākumā īpašu uzmanību izpelnījies viens no žūrijas locekļiem – Krievijas estrādes karalis Filips Kirkorovs.

Foto: vērienīgi izskanējis Vaikules festivāla hitu vakars

Foto: vērienīgi izskanējis Vaikules festivāla hitu vakars 6

Ar koncertu sestdien, 21. jūlijā, Dzintaru koncertzālē turpinājās festivāls ”Laima. Rendez-Vous. Jūrmala-2018”. Šis vakars bija veltīts hitiem, un kā viena no lielākajām zvaigznēm tajā uzstājās krievu populārās mūzikas zvaigzne Filips Kirkorovs.

Pirmo reizi "Eirovīzijas" vēsturē Krievija neiekļūst finālā, bet fani līksmo

Pirmo reizi "Eirovīzijas" vēsturē Krievija neiekļūst finālā, bet fani līksmo

Lai arī starptautiskais “Eirovīzijas” dziesmu konkurss notiek jau kopš tālā 1956. gada un varētu šķist, ka nu jau pieredzēts ir viss, šogad noticis negaidītais – Krievijas pārstāve nav spējusi pārvarēt pat konkursa pusfinālu, iegūstot visu laiku zemāko vērtējumu konkursa un Krievijas dalības vēsturē.

Foto: Rīgā noticis glamūrīgs “Eirovīzijas” tusiņš

Foto: Rīgā noticis glamūrīgs “Eirovīzijas” tusiņš 1

Sestdien, 24. martā, greznajā izklaides vietā “Crystal Club” notika starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa “iesildīšanas” pasākums “Eurovision PreParty Riga”. Burziņš pulcēja gan konkursa dalībniekus, gan fanus, bet tusiņa īpašais viesis bija slavenais Krievijas estrādes mākslinieks Filips Kirkorovs.

Cik viegli būt par Filipu Kirkorovu?

Cik viegli būt par Filipu Kirkorovu?

Šonedēļ ar jaunu koncertprogrammu Rīgā uzstājās Krievijas estrādes zvaigzne Filips Kirkorovs, tieši tādēļ viņš izraudzīts par stila ikonu raidījumā Bez Tabu Dzīvs smalkumi.

Busulis: Filips Kirkorovs ir Krievijas estrādes karalis

Busulis: Filips Kirkorovs ir Krievijas estrādes karalis

Pavisam nesen tepat Rīgā viesojās prominentais Krievijas estrādes pārstāvis, vienmēr košais un ekstravagantais Filips Kirkorovs. Bez Tabu Dzīves smalkumi nevarēja laist garām šo pasākumu, tāpēc devās raudzīt – kādi cilvēki nāk uz koncertu, ko runā un kā pats Filips Kirkorovs uzstājas.

Kirkorovs ar jaunu šovprogrammu atgriezīsies Rīgā

Kirkorovs ar jaunu šovprogrammu atgriezīsies Rīgā

29. martā Arēnā Rīga uzstāsies par Krievijas estrādes karali dēvētais Filips Kirkorovs. Viņš Rīgas publikai piedāvās jaunu grandiozu šovprogrammu Es, kas tapusi sadarbībā ar pasaulslaveno Cirque du Soleil režisoru Franko Dragoni, informē koncertaģentūras M Events pārstāve Danute Vareikaite.

Interesanti: Sočos par Jauno vilni visiem "pofig"!

Interesanti: Sočos par Jauno vilni visiem "pofig"! 2

Kad pagājušajā gadā Latvija melnajā sarakstā iekļāva Krievijas estrādes pārstāvjus Josifu Kobzonu, Oļegu Gazmanovu un Valēriju, Jaunā viļņa organizatori skaļi paziņoja – festivāls aiziet no Latvijas. Un uz visiem laikiem. Bet – vai tiešām? Žurnāls Kas Jauns savā šīs nedēļas izdevumā nopublicējis apskatu par to, kā pasākums, kas 12 iepriekšējos gadus norisinājās Jūrmalā, tiek organizēts 2014. gada Ziemas olimpisko spēļu mājvietā Sočos.

Aina Poiša: "Cilvēki melo neatkarīgi no dzimuma!"

Aina Poiša: "Cilvēki melo neatkarīgi no dzimuma!"

Pat vienkārši nākot pretī pa ielu, šī sieviete spēj apburt. Izskats runā pats par sevi, jo ķermenis tiek uzturēts lieliskā formā, kā arī apbrīnojamā cilvēcība, kas staro no visām pusēm – viņa patiesi var dažam labam kalpot kā milzīgs iedvesmas avots. Turklāt viņa ar saviem stāstiem liek laikam aizskriet nemanot. Šoreiz “Istabas vidū” aicināju kādreizējā sarunu šova “Aina” vadītāju Ainu Poišu.