Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Facebook

"Apkrāpusi personas no visas Latvijas!" Sociālo tīklu lietotāji brīdina par krāpnieci, kas piedāvā iegādāties bērnu un pieaugušo apģērbu

"Apkrāpusi personas no visas Latvijas!" Sociālo tīklu lietotāji brīdina par krāpnieci, kas piedāvā iegādāties bērnu un pieaugušo apģērbu 27

Lidijas meita sociālā tīkla “Facebook” sludinājumu lapā ievieto paziņojumu, ka vēlas iegādāties virtuves skapīšus. Pēc īsa brīža atsaukusies persona Laurita Beinor, piedāvājot iegādāties sev vairs nevajadzīgo virtuves iekārtu. Sacīts – darīts! Lidijas meita kopumā par 115 eiro iegādājās preci, taču tā vēl šobaltdien to nav saņēmusi.

Radikāļu apklusināšana, vai brutāla cenzūra? "Facebook" un "Twitter" skeptiķi meklē jaunas platformas

Radikāļu apklusināšana, vai brutāla cenzūra? "Facebook" un "Twitter" skeptiķi meklē jaunas platformas 4

Radikāļu apklusināšana, vai brutāla cenzūra? Internetā nerimst diskusijas par “Facebook” un “Twitter” rīcību, slēdzot politiķu un sazvērestības teoriju aktīvistu kontus. Iespējams, ka šie notikumi iekustinās jaunu digitālās migrācijas vilni, jo neapmierināti ir gan radikāļi, gan vārda brīvības cīnītāji. Kuriem jaunajiem soctīkliem šī varētu būt zelta stunda?

Lietotāju privātuma dēļ neiesaka izmantot "WhatsApp"

Lietotāju privātuma dēļ neiesaka izmantot "WhatsApp" 38

Pēdējo nedēļu laikā pamatīgas peripetijas skārušas viedtālruņu lietotni “WhatsApp”. To plaši lieto arī Latvijas iedzīvotāji. “WhatsApp īpašnieks “Facebook” paziņoja, ka turpmāk “WhatsApp” lietotāju dati tiks vairāk integrēti ar “Facebook”.

"Facebook" bloķē Trampa kontu uz "nenoteiktu laiku"

"Facebook" bloķē Trampa kontu uz "nenoteiktu laiku" 2

Sociālais tīkls “Facebook” bloķējis ASV prezidenta Donalda Trampa kontu uz “nenoteiktu laiku” par viņa centieniem kūdīt uz vardarbību ASV galvaspilsētā šajā nedēļā, ceturtdien paziņoja uzņēmuma vadītājs Marks Zakerbergs.

Covid-19 noliedzēju un masku pretinieku "Facebook" "burbuļus" veido viltoti profili

Covid-19 noliedzēju un masku pretinieku "Facebook" "burbuļus" veido viltoti profili 154

Situācija medicīnas iestādēs jau šobrīd ir dramatiski slikta. Un priekšā vēl ir vairāki gari mēneši, kad kā rāda prognozes, kļūs vēl smagāk. Tāpēc atsevišķu indivīdu veidotās kustības, kas turpina apgalvot, ka Covid-19 ir izdomāta problēma, lai kontrolētu cilvēku prātus un maskas ir suņu uzpurņi, ir vieni no tiem, kuri apdraud gan visas sabiedrības veselību, gan var teikt arī valsts drošību.

"Manās interesēs apmierināt klientus!" Dāma soctīklā bezbailīgi piedāvā kontrabandu no Ukrainas

"Manās interesēs apmierināt klientus!" Dāma soctīklā bezbailīgi piedāvā kontrabandu no Ukrainas 9

Sociālā tīkla “Facebook” sludinājumu vietnē persona bezbailīgi piedāvā Latvijas iedzīvotājiem iegādāties kontrabandas tabakas izstrādājumus. Lai gan daudzi sociālā tīkla lietotāji nosoda šādu rīcību un ir pārsteigti par bezbailību, kā liecina atsaucība, daudzi labprāt iegādātos smēķus nelikumīgā veidā. Raidījuma “Bez Tabu” žurnālists cigarešu tīkotāja aizsegā uzsāka saraksti ar tirgoni.

"Facebook" spēks - mākslīgā intelekta algoritmi

"Facebook" spēks - mākslīgā intelekta algoritmi

“Facebook” ir bez maksas un vienmēr tāds būs – šo uzrakstu ir redzējis katrs tīkla dalībnieks. Bez maksas tas ir lietotājiem, bet par to samaksā pakalpojumu pārdevēji. Un ko viņi pērk – tās ir ziņas par mums.

"Facebook" noņēmis Trampa kampaņas reklāmas

"Facebook" noņēmis Trampa kampaņas reklāmas 1

Sociālais tīkls “Facebook” paziņoja, ka noņēmis ASV prezidenta Donalda Trampa priekšvēlēšanu kampaņas reklāmas, kurās apgalvots, ka viņa konkurents Džo Baidens radīs draudus, atļaujot ielaist valstī vairāk imigrantu.

"Šāda loterija ir pretlikumīga!" Auto tirgone internetā sola izlozēt automašīnu pret 35 eiro lielu dalības maksu

"Šāda loterija ir pretlikumīga!" Auto tirgone internetā sola izlozēt automašīnu pret 35 eiro lielu dalības maksu 12

Sociālo tīklu lietotāju uzmanību piesaistījis kādas sievietes ieraksts vietnē facebook.com. Viņa organizē izlozi, piedāvājot tikt pie automašīnas, samaksājot vien loterijā noteikto summu – 35 eiro. Noteikumos minējusi automašīnas vērtību, norādot, ka, tiklīdz saņems minēto summu, rīkošot tiešraides izlozi un vienam laimīgajam tiks “Audi Q7” markas spēkrats. Lai arī skan vilinoši, iedzīvotājiem ir aizdomas, ka piedāvājums nav reāls.

Vairāk nekā 100 uzņēmumu paziņojuši par reklāmu pārtraukšanu "Facebook"

Vairāk nekā 100 uzņēmumu paziņojuši par reklāmu pārtraukšanu "Facebook" 12

“Facebook” mēģina glābt, kas glābjams. Pēc tam, kad vairāk nekā simts globāli uzņēmumi paziņojuši par reklamēšanās pārtraukšanu sociālajā tīklā, “Facebook” dibinātājs un vadītājs Marks Zakerbergs nācis klajā ar paziņojumu, ka sociālais tīkls nolēmis aktīvāk cīnīties ar naida runu.

Ekskluzīvs piedāvājums! Internetā tirgo lidmašīnas salona krēslus. Vai nočiepti no "airBaltic" dīkstāves gaisa kuģiem?

Ekskluzīvs piedāvājums! Internetā tirgo lidmašīnas salona krēslus. Vai nočiepti no "airBaltic" dīkstāves gaisa kuģiem? 1

Sociālā tīkla “Facebook” pašmāju virtuālā tirgus vietnēs izvietoti sludinājumi, kuros piedāvā iegādāties lidmašīnas salona krēslus. Sludinājumi izvietoti laikā, kad no vairākām nacionālās lidsabiedrības “airBaltic” lidmašīnām dīkstāves laikā krēsli izņemti lidaparātu apkopju, kā arī sejas masku un respiratoru transportēšanas vajadzībām.

Vai visi "influenceri" Latvijā ir godīgi pret sekotāju? Publiskots Latvijas "influenceru" ietekmes un uzticības indekss

Vai visi "influenceri" Latvijā ir godīgi pret sekotāju? Publiskots Latvijas "influenceru" ietekmes un uzticības indekss 1

Vairāk nekā puse sociālo tīklu satura veidotāju Latvijā, kas sevi sauc par “influenceriem” un vēlas saņemt naudu no reklāmdevējiem, savā darbībā mēdz neievērot godprātīgu rīcību, un ir pat konstatētas krāpšanās. Šis ir tikai viens no secinājumiem trešdien publiskotajā pētījumā par Latvijas”influenceru” vidi.