Iet uz sadaļu:
Seko mums:

F1

Botass izcīna pirmo uzvaru sezonā; Verstapens atgriežas līderpozīcijā

“Mercedes” pilots Valteri Botass svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas pasaules čempionāta sezonas 16.posmā – Turcijas “Grand Prix” -, pēc kura kopvērtējuma līderpozīcijā atgriezās “Red Bull” braucējs Makss Verstapens. Botass izcīnīja pirmo uzvaru 2021.gada sezonā.

Hamiltons uzvar F1 Turcijas "Grand Prix" kvalifikācijā

Britu pilots Luiss Hamiltons sestdien bija ātrākais Pirmās formulas  Turcijas “Grand Prix” posma kvalifikācijā, taču svētdien sacensības britam piešķirtā motora maiņas soda dēļ no no pirmās vietas sāks viņa komandas biedrs soms Valteri Botass.

Botass ātrākais pirmajos F1 treniņbraucienos

“Mercedes” piloti Pirmās formulas pasaules čempionāta Krievijas “Grand Prix” posma pirmajos divos treniņbraucienos piektdien bija ātrākie, abas reizes pirmajam finišējot somam Valteri Botasam. Otro vietu abos braucienos ieņēma pasaules čempions brits Lūiss Hamiltons.