Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Horoskops aunam

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops vērsim

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops vēzim

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops lauvai

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Horoskops jaunavai

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops svariem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops skorpionam

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops strēlniekam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops mežāzim

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops zivīm

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ezotērika

Īstā krāsa, rotas, vieta: kā vislabāk sagaidīt 2018. gadu, iesaka astroloģe

Īstā krāsa, rotas, vieta: kā vislabāk sagaidīt 2018. gadu, iesaka astroloģe

Ir lielo svinību laiks – pagājusi Ziemsvētku svētīšana, kas pāraug Jaunā kalendārā gada uguņošanā. Tad, nedaudz ievelkot elpu, jau paijāsim Austrumu Dzelteno Zemes Suni. Paskatīsimies, kādus reveransus cilvēki var veltīt gaidāmajam jauno ciklu vēstnesim. Svinēsim nobeigumus, jo tie ir vēstneši jauniem uzsākumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Jāsāk jau šodien! Maģiskie ziemas saulgriežu rituāli veiksmei un labklājībai

Jāsāk jau šodien! Maģiskie ziemas saulgriežu rituāli veiksmei un labklājībai 3

Ziemas saulgrieži dabā ir laiks, kad gaisma uzvar tumsu. Līdz ar astronomiskās ziemas sākumu trīs dienas saulīte it kā apstājas, lai pēc tam ar katru dienu spīdētu arvien ilgāk. Mūsu senči ticēja, ka šis ir attīrīšanās un apzināšanās laiks, kad katru dienu jāveic maģiski rituāli, kas pozitīvi ietekmēs turpmāko dzīvi.

”Daudziem šis periods liks nobirdināt rūgtu asariņu.” Astrologs brīdina par bīstamu pilnmēnesi, kas sāksies 3. decembrī

„Daudziem šis periods liks nobirdināt rūgtu asariņu.” Astrologs brīdina par bīstamu pilnmēnesi, kas sāksies 3. decembrī 6

Teju viss decembris paies pilnmēness briedinātā Dižčika zīmē, jaucot cilvēku prātus un secīgo notikumu gaitu, bremzējot biznesu un darbus, radot pārpratumus, greizus lēmumus, nepārdomātus solījumus un uzdzenot alkas pēc nesasniedzamā vai emocionāli neapgūstamā, informē pazīstamais astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.

Skaitļi ir enerģija. Kā tie iedarbojas uz mums, skaidro numeroloģe

Skaitļi ir enerģija. Kā tie iedarbojas uz mums, skaidro numeroloģe

Pasaulē viss ir saistīts un it visam piemīt enerģija – tāds ir Visuma vienotības pamatlikums. Attiecības ar šo enerģiju nosaka mūsu dzīvi. Par attiecībām ar skaitļiem un ietekmi uz dzīvi stāsta numeroloģija. Kā skaitļi iedarbojas uz mums, portāls Skaties.lv jautāja numeroloģei Rutai Putnaērglei.

Sievietēm stresa mazināšanai iesaka mazgāt grīdu

Sievietēm stresa mazināšanai iesaka mazgāt grīdu 3

No stresa pilnībā nav iespējams izvairīties, bet ikdienā to samazināt gan varam. Praktiskos un vienkāršos padomos par stresa mazināšanu ar Skaties.lv lasītājām dalās astropsiholoģe Kristīne Dunska.

Numeroloģe: Kapos nevajadzētu raudāt

Numeroloģe: Kapos nevajadzētu raudāt 2

Veļu mēnesī portāls Skaties.lv turpina stāstīt par neizzināmo viņsauli. Vai sazināties ar mirušajiem, konsultē numeroloģe, ”Baltās studijas” vadītāja Ruta Putnaērgle. Viņa arī akcentē kādu maz zināmu rekomendāciju – kapos nevajadzētu raudāt.

Vai veļu laikā jābaidās no kapiem? Atbildi sniedz numeroloģe

Vai veļu laikā jābaidās no kapiem? Atbildi sniedz numeroloģe 5

Līdz ar tumšajiem rudens vakariem atnācis veļu laiks, kas latviešu kalendārā iezīmē posmu no Miķeļiem līdz Mārtiņiem. Senči ticēja, ka mirušo cilvēku dvēseles pēc nāves turpina dzīvi viņsaulē. Vai jābaidās no kapiem, konsultē numeroloģe, ”Baltās studijas” vadītāja Ruta Putnaērgle.

Tavs rudens talismans pārticībai un ģimenei laimei; dziednieka atziņas par kastaņu nēsāšanu kabatā

Tavs rudens talismans pārticībai un ģimenei laimei; dziednieka atziņas par kastaņu nēsāšanu kabatā 15

Kastanim piemīt īpašība neitralizēt negatīvo enerģiju un atraisīt cilvēku slēptākās spējas, tāpēc tas iemīļots kā talismans. Rudenī, kad ienākušies kastaņa augļi, neaizmirsti valgi brūno bumbuli ielikt mēteļa kabatā – veiksmei, laimei un veselībai! Vairāk par kastaņa enerģiju un ietekmi uz cilvēka veselību portāls Skaties.lv jautāja dziedniekam un pirtniekam Ziedonim Kārkliņam.

Sācies Jupitera gads Skorpiona zīmē! Sausām kājām šo upi nepārbridīsim

Sācies Jupitera gads Skorpiona zīmē! Sausām kājām šo upi nepārbridīsim 11

Viss kļūst intensīvi mīklains – lielais kosmosa milzis Jupiters jau pāris dienas kā iebraucis Skorpiona valstībā. Proti, otrdien, 10. oktobrī, pulksten 16:20 mūsu platuma grādos ir sācies dižā izaugsmes, apvāršņu, attīstības pavēlnieka ceļš kaislīgajā, varu alkstošajā, kolektīvās naudas, krīžu, upuru un nāves ielejā.

Melnas krāsas apģērbs: ezoteriķe skaidro, kā tas iespaido seksuālo dzīvi un materiālo labklājību

Melnas krāsas apģērbs: ezoteriķe skaidro, kā tas iespaido seksuālo dzīvi un materiālo labklājību 9

Melnā krāsa ir vispretrunīgākā no krāsām, jo tās nozīme ir tik dažāda un nereti pat pretēja. Kā jebkura krāsa arī šī sevī iemieso enerģiju. Apģērbā melnā krāsa tiek uzskatīta par universālāko un elegantāko, taču ne mazāk populārs ir uzskats par krāsas nevēlamo ietekmi uz šāda apģērba valkātāju. Vai melnā krāsa tiešām piesaista negatīvo, portāls Skaties.lv jautāja ezoteriķei un vēdiskajai astroloģei Baibai Stūrītei.

Ezoteriķe brīdina: “Humpalu” valkāšana pievelk nabadzību un naudas problēmas

Ezoteriķe brīdina: "Humpalu" valkāšana pievelk nabadzību un naudas problēmas 244

Kamēr vieniem lietotu apģērbu iegāde ir dzīves nepieciešamības, citiem tas kļuvusi par trendu un stilīgās “second hand” jeb ”humpalu” bodītes un krāmu tirdziņi tiek vērtēti kā īstas ”pērļu” krātuves, pārvērtēt šo soli aicina ezoteriķe un vēdiskā astroloģe Baiba Stūrīte. ”Lietota apģērba valkāšana pievelk nabadzību un naudas grūtības,” viņa akcentē sarunā ar portālu Skaties.lv.

Latviešu trūcīgums ir mīts! Četri astropsiholoģes ieteikumi bagātības vairošanai

Latviešu trūcīgums ir mīts! Četri astropsiholoģes ieteikumi bagātības vairošanai 5

Nepaiet ne dienas, kad ziņu virsrakstos nebūtu tiražēts, ka liela daļa sabiedrības ir uz nabadzības sliekšņa. ”Domāju, ka diezgan liela daļa no tā sauktās latviskās nabadzības teorijas ir stereotipu vadīta,” sarunā ar portālu Skaties.lv pauž astropsiholoģe Kristīne Dunska. Viņa skaidro, kāds labklājības ziņā ir Latvijas liktenis un kā vairot bagātību individuāli.

Septembris – kāzu laiks: labākie datumi, kad precēties

Septembris – kāzu laiks: labākie datumi, kad precēties 3

Izsenis precību laiks bijis tieši rudens. Plānojot kāzas, bieži griežamies pie kāda astrologa vai numerologa. Vispiemērotāko datumu, kad iestūrēt laulības ostā, protams, sniegs individuāla datu analīze. Tomēr ikvienam jāatceras: ja pamatā nav laba savienība, neviens piemeklētais datums nepalīdzēs, aicina atcerēties Simboli.lv numeroloģe Dita Blūma-Balinska.

Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī?

Vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos: ko zvaigznes sola septembrī? 1

Kamēr septembrī netrūks šķēpu, kas būs jālauž par naudu, mīlas frontē šomēnes duāla situācija: vieniem mīlas dzīves notikumi būs ar sakāpinātu psihoemocionālo fonu, citiem gladiolu kātu un asteru pušķu mēnesis atvērs mīlas vārtus un mudinās lūkoties, ar ko padalīties ar silto šallīti. Vairāk lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Astrologs: Augustā gaidāms biedējošs aptumsums, viss plīsīs nograbēdams

Astrologs: Augustā gaidāms biedējošs aptumsums, viss plīsīs nograbēdams 27

Augusts kļūs par svārstīgu emociju, šaubīgu lēmumu un liktenīgu notikumu laiku. Visi dzīvosim starpaptumsuma ietekmē – no daļēja Mēness aptumsuma 7. augustā līdz Pilnam Saules aptumsumam 21. augustā, kas sakritīs ar Dižčiku no 13. augusta līdz 5. septembrim. ”Pilnai laimei” aptumsuma noslēgumā karmas sloga nesējplanēta un liktens ”skrūvspīles” Saturns 22. augustā savienosies ar pazudinātāju, kārdinātāju un mānītāju Lilitu.