Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 15. jūlijs

Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Ezotērika” aktualitātes

Ezoterikas eksperte Drāke aicina šo laiku izmantot vērtību pārvērtēšanai

Ezoterikas eksperte Drāke aicina šo laiku izmantot vērtību pārvērtēšanai 49

Ezoterikas eksperte un sieviešu biedrības vadītāja Elita Drāke intuitīvi paspējusi atgriezties mājā no Gruzijas vēl pirms Latvijā tiek izsludināts ārkārtējais stāvoklis un ļaudis brīdināti par ceļošanu. Nu viņa vada dienas pašizolācijā un aicina izmantot šo laiku, lai aizdomātos par lietām, ko iepriekš pienācīgi nenovērtējām.

''Es esmu Gars, es esmu citplanētietis.'' Iepazīsties: Latvijas jaunās paaudzes dvēseles dziedniece Agija Maģija

''Es esmu Gars, es esmu citplanētietis.'' Iepazīsties: Latvijas jaunās paaudzes dvēseles dziedniece Agija Maģija 15

Zīlēšana, gaišredzība, saziņa ar Kosmosu – ja agrāk šīs nodarbes tika uzskatītas par dullu tantiņu izklaidi, mūsdienās tā vairs nav. Arvien vairāk jaunu un veiksmīgu cilvēku izvēlas savas veiksmes ceļu drošāk iezīmēt ar sakrālajiem akmeņiem, pirms nozīmīgu lēmumu pieņemšanas pajautāt šo jautājumu Taro kārtīm un izzināt savu personību caur dzimšanas datuma skaitļiem. Agija Maģija ir jauna meitene, kura, izmācījusies par juristi, izvēlējusies tomēr doties pa ezoterikas taku. Skaties.lv aicināja Agiju uz interviju, kurā meitene atklāj savu neparasto stāstu.

Ziemassvētku laika rituāli mīlestības piesaistīšanai. Kas jāņem vērā, lai izdotos?

Ziemassvētku laika rituāli mīlestības piesaistīšanai. Kas jāņem vērā, lai izdotos? 2

Ja jau kādu esi brīvas sievietes statusā un jūti, ka pienācis laiks jaunām attiecībām, Ziemassvētki un gadu mija ir īstais brīdis rīkoties. Šis ir brīnišķīgs laiks, lai atbrīvotos no visa, kas kavē izveidot jaunas saistības, un sagatavotos to veidošanai. Praktiskus ieteikumus, kā piesaistīt mīlestību, portālam Skaties.lv sniedz astropsiholoģe Kristīne Dunska.

Ziemas saulgrieži – īstais laiks attīrīties un kalt nākotnes plānus

Ziemas saulgrieži – īstais laiks attīrīties un kalt nākotnes plānus

Ziemas saulgrieži iezīmē pārmaiņas dabas ritējumā, un ir pienācis laiks ieskatīties sevī. Kā rīkoties, lai atvairītu tumsu, aizejošā gada neveiksmes, sliktos darbus un domas un nākotne rādītos priecīga, Skaties.lv jautāja pazīstamajai uzņēmējai, veselīga dzīvesveida speciālistei un ezoteriķei Elitai Drākei.

Līgosvētku ticējumi un paražas

Līgosvētku ticējumi un paražas

Ar Līgo dienu un Jāņiem latviešiem tiek saistīti daudz un dažādi ticējumi un paražas. Līgo ir saules godināšanas svētki, ko simbolizē gan vainaga apaļā forma, gan ugunskurs, gan dzeltenais siera ritulis.