Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Evelīna Pārkere

Kāpēc vadītāja pameta slavenību šovu? Evelīnas Pārkeres viedoklis

Kāpēc vadītāja pameta slavenību šovu? Evelīnas Pārkeres viedoklis

Liela ažiotāža izcēlusies ap šovu ”Gribi kļūt slavens?” – izplatīts paziņojums, ka tā vadītāja vairs nebūs Evelīna Pārkere. Lai pieliktu punktu baumām, Evelīna publiskojusi video, kurā akcentē, – situācijā bez vainas nav neviena no pusēm, taču, lai pati netiktu padarīta par grēkāzi, vēlas paust arī savu redzējumu uz notikumiem.

''Katrs otrais pokemons tagad ir jūtūberis.'' Kiops izsmej Evelīnu Pārkeri un kritizē slavas tīkotāju šovu

''Katrs otrais pokemons tagad ir jūtūberis.'' Kiops izsmej Evelīnu Pārkeri un kritizē slavas tīkotāju šovu 5

Šovs ”Gribi kļūt slavens?” šobrīd nonācis viedokļu krustugunīs – tā ideja un veidotāju domstarpības ar “jūtūberi” Evelīnu Pārkeri jau kļuvušas par interneta jokdaru izsmiekla objektu. Šova pirmā ballīte pasludināta par izgāzušos, un tās īpašais viesis, mūziķis Sandis Kiops, neslēpj, – visa izgāšanās, viņaprāt, ir likumsakarīga.

“Transleiteris” izsmej Evelīnas Pārkeres runas stilu

“Transleiteris” izsmej Evelīnas Pārkeres runas stilu 4

Pagājušās nedēļas izskaņā kļuva zināms, ka ”jūtūbere” un sociālo tīklu zvaigzne Evelīna Pārkere pieņēmusi lēmumu atteikties no interneta šova ”Gribi kļūt slavens?” vadītājas lomas. Fakts nav palicis bez ievērības vietējo jokdaru aprindās.

Slavas tīkotāju šova ballīte izgāžas ar skaļu blīkšķi

Slavas tīkotāju šova ballīte izgāžas ar skaļu blīkšķi 11

Pirmdien, 15. jūlijā, pie skatītājiem devās šova ”Gribi kļūt slavens?” otrā epizode, kurā 10 jaunajiem censoņiem bija jātiek galā ar pirmo uzdevumu – sarīkot neaizmirstamu šova atklāšanas ballīti. Kā noskaidrojās sērijas noslēgumā, ballīte noslēdzās vēl īsti nesākusies.

Evelīnu Pārkeri slavas tīkotāji šovā noved līdz asarām

Evelīnu Pārkeri slavas tīkotāji šovā noved līdz asarām 7

Pirms nedēļas pirmizrādi internetā piedzīvoja šovs ”Gribi kļūt slavens?”, kurā 10 censoņi uzsāk ceļu uz zvaigznēm. Šova vadītājai “jūtūberei” un blogerei Evelīnai Pārkerei jau pavisam drīz nācies pamatīgi vilties dalībniekos.

Video: slavas tīkotāja šova atlasē aizvaino Olgu Rajecku

Video: slavas tīkotāja šova atlasē aizvaino Olgu Rajecku 27

Drīzumā skatītāju novērtējumam tiks sniegts Latvijā pirmais realitātes šovs internetā “Gribi kļūt slavens?”, kurā pulciņš slavas tīkotāju rausies pēc popularitātes. Šova atlasē uz citu fona īpaši izcēlusies fotogrāfe Kitija Reitere – viņa pamatīgi aizvainojusi dziedātāju Olgu Rajecku.

Vietējās "jūtūberes" jārējas nerātnā lauku fotosesijā

Vietējās "jūtūberes" jārējas nerātnā lauku fotosesijā 7

Populārās pašmāju ”jūtūberes” un sociālo tīklu zvaigznes Evelīna Pārkere, Emīlija Sama un Lota Ulmane nesen ļāvušās īstam piedzīvojumam ar lauku dzīves garšu – dāmītes piedalījušās draiskā fotosesijā laukos.

Evelīna Pārkere saskārusies ar diskrimināciju dzimuma dēļ

Evelīna Pārkere saskārusies ar diskrimināciju dzimuma dēļ 11

“Jūtūbere” Evelīna Pārkere sociālajā tīklā ”Instagram” bieži vien runā par sev aktuālām problēmām, jo nevēlas klusēt, bet gan pievērst uzmanību sasāpējušām tēmām. Šoreiz “influencere” runā par sieviešu un vīriešu lomu sabiedrībā.

"Mani filmēšanā gandrīz notrieca ar auto!" "Viss pa jaunam" aktieru smieklīgas atzīšanās par filmēšanos seriālā

Tikai Skaties.lv! "Mani filmēšanā gandrīz notrieca ar auto!" "Viss pa jaunam" aktieru smieklīgas atzīšanās par filmēšanos seriālā 2

Kanāla TV3 skatītājiem jau kopš februāra sākuma ir iespēja sekot līdzi seriāla ”Viss pa jaunam” sērijām un aktualitātēm. Bet tikpat nozīmīgs, cik ir pats seriāls, ir arī tā aizkulises un darbība otrpus kamerai. Tamdēļ portāls Skaties.lv kopā ar seriāla aktrisi un “jūtūberi” Evelīnu Pārkeri ir sagatavojuši aizkulišu raidījuma ciklu “Evelīnas aizkadri”, kur būs iespēja ielūkoties ne tikai pašā filmēšanas laukumā, bet arī aktieru grimētavā, garderobē un citviet!

"Alus pudelēs patiesībā ir tikai ūdens!" Ielūkojies "Viss pa jaunam" filmēšanas laukumā kopā ar Evelīnu Pārkeri

Tikai Skaties.lv "Alus pudelēs patiesībā ir tikai ūdens!" Ielūkojies "Viss pa jaunam" filmēšanas laukumā kopā ar Evelīnu Pārkeri 5

Kanāla TV3 skatītājiem jau kopš februāra sākuma ir iespēja sekot līdzi seriāla ”Viss pa jaunam” sērijām un aktualitātēm. Bet tikpat nozīmīgs, cik ir pats seriāls, ir arī tā aizkulises un darbība otrpus kamerai. Tamdēļ portāls Skaties.lv kopā ar seriāla aktrisi un ”jūtūberi” Evelīnu Pārkeri ir sagatavojuši aizkulišu raidījuma ciklu ”Evelīnas aizkadri”, kur būs iespēja ielūkoties ne tikai pašā filmēšanas laukumā, bet arī aktieru grimētavā, garderobē un citviet!

"Meitenes patiesībā ir liels feiks!" Kopā ar Evelīnu ielūkojies "Viss pa jaunam" garderobē!

Tikai Skaties.lv! "Meitenes patiesībā ir liels feiks!" Kopā ar Evelīnu ielūkojies "Viss pa jaunam" garderobē! 1

Visu februāra mēnesi kanāla TV3 skatītājiem ir iespēja sekot līdzi seriāla “Viss pa jaunam” sērijām un aktualitātēm. Bet tikpat nozīmīgs, cik ir pats seriāls, ir arī tā aizkulises un darbība otrpus kamerai. Tamdēļ portāls Skaties.lv kopā ar seriāla aktrisi un “jūtūberi” Evelīnu Pārkeri ir sagatavojuši aizkulišu raidījuma ciklu “Evelīnas aizkadri”, kur būs iespēja ielūkoties ne tikai pašā filmēšanas laukumā, bet arī aktieru grimētavā, garderobē un citviet!