Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Evakuācija

Pēc kādiem kritērijiem izvērtēt draudu zvanus? Pārskata plānus ārkārtas situācijām

Pēc kādiem kritērijiem izvērtēt draudu zvanus? Pārskata plānus ārkārtas situācijām

Vai tiešām pēc katra saņemtā draudu zvana vai e-pasta ir jāveic evakuācija, pat ja tā ir slimnīca? Un pēc kādiem kritērijiem izvērtēt, ka tā ir nepieciešama? Par to aiz slēgtām durvīm Saeimā diskutēja deputāti kopā ar atbildīgajiem dienestiem, izvērtējot vasarā notikušo evakuāciju Stradiņa slimnīcā. Un tās pamatā, kā vēlāk izrādījās, bija viltus draudi.

"Bija ļoti auksti! Bērni trīcēja īsos krekliņos!" Trīs evakuācijas četrās dienās! Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas trauksmainā nedēļa

"Bija ļoti auksti! Bērni trīcēja īsos krekliņos!" Trīs evakuācijas četrās dienās! Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas trauksmainā nedēļa 5

Šonedēļ trīs reizes notikusi evakuācija Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā. Ļaundari ziņojuši par skolā ievietotu spridzekli. Ziņotais izrādījās viltus trauksme. Skolēnu vecākus neapmierina, kā veikta evakuācija. Vienā no reizēm pulcēšanās vieta – Rīgas Svētā Pētera baznīca – bijusi aizvērta, skolēni bez virsdrēbēm saluši ārā. Par bērnu labsajūtu rūpējušies blakus esošās kafejnīcas darbinieki.

Stradiņa slimnīca atsāk darbu pilnā apjomā; uzņem arī plānveida pacientus

Stradiņa slimnīca atsāk darbu pilnā apjomā; uzņem arī plānveida pacientus

Pēc šonedēļ saņemtās informācijas par drošības risku apdraudējumiem un tai sekojošās apjomīgās evakuācijas Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca (PSKUS) atsāk darbu pilnā apjomā, uzņemot arī plānveida pacientus. Ierastā kārtībā tiek sniegta arī neatliekamā medicīniskā un ambulatorā palīdzība.

Rīgas rajona tiesā notikusi evakuācija

Rīgas rajona tiesā notikusi evakuācija 2

Satiksme Lomonosova ielā otrdien ap pusdienas laiku tika traucēta, ņemot vērā, ka ielā atradās vairākas ugunsdzēsēju un policijas ekipāžas, kā arī ātrās palīdzības brigāde. Arī gājēju celiņš gar Rīgas rajonu tiesu tika apsargāts, un cilvēkiem bija aizliegts tuvoties ēkai. Kāds ziņotājs liecināja par sprāgstvielām, kas atrodas iestādē, un operatīvajiem dienestiem bija jāpārliecinās, vai draudiem patiešām ir pamats.