Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Etiķete

FOTO: kādos tērpos Latvijas dāmas tiekas ar Anglijas karalieni Elizabeti II

FOTO: kādos tērpos Latvijas dāmas tiekas ar Anglijas karalieni Elizabeti II 4

2006. gadā Latvijā viesojās Anglijas karaliene Elizabete II, kura tikās ar toreizējo Valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu. Pirms desmit gadiem karalienes apģērba izvēle bija tikpat ietekmīga un moderna, kā šobrīd. Arī mūsu bijusī Prezidente Vaira Vīķe-Freiberga pārsteidza ar izvēlēto kostīmu. Vai atceries, ko viņa ģērba?

ES spiesta taisnoties par Junkera uzvedību Rīgā

ES spiesta taisnoties par Junkera uzvedību Rīgā 2

Austrumu partnerības sammits jau nedēļu kā aiz muguras, bet atskaņas par dažiem tā notikumiem vēl dzirdamas. Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera palīgi Briselē šonedēl dabūja taisnoties par sava šefa uzvedību viesu sagaidīšanas ceremonijā.

EP pieprasa uz alkohola etiķetēm norādīt kaloriju skaitu

EP pieprasa uz alkohola etiķetēm norādīt kaloriju skaitu

Eiropas Parlaments (EP) šodien pieņemtajā rezolūcijā prasa Eiropas Komisijai (EK), vēlākais, 2016. gadā iesniegt priekšlikums noteikumiem par uzturvērtības un sastāvdaļu norādīšanu uz alkoholisku dzērienu etiķetēm, aģentūru informē EP Informācijas biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele.

Partiju ballēs trekno gadu izvirtības, alkohols un talismani - sieva, kurpes un kaķis

Partiju ballēs trekno gadu izvirtības, alkohols un talismani - sieva, kurpes un kaķis

Velēšanu dienas un vēlēšanu nakts aktivitātes radīja gluži vai tādu kā Vecgada pavadīšanas un Jaungada sagaidīšanas sajūtu. Lai izvērtētu pasākuma vietas izvēli, saviesīgās norises un, galu galā, ballētāju tērpus, Bez tabu aicināja etiķetes un protokola speciālisti Aiju Strautmani paust savu eksperta viedokli.