Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. jūnijs

Rasma, Rasa, Maira

Horoskops aunam

Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Gribēsies nopirkt vasaras ziedus, kas vairotu Jāņu laika gaidīšanas sajūtu mājās un sadzīvi iekrāsotu jaunās, košākās krāsās.

Horoskops vērsim

Nepārvērtē savu varēšanu iesaistoties darbos vai izpalīdzot ar padomiem. Pirms darīšanas iepazīsties ar konkrētā darba apstākļiem un darba fronti kopumā. Šodien pievērs īpašu uzmanību savai veselībai.

Horoskops dvīņiem

Viedokļu spēkošanās mīlas frontē būs tādi attīstoši, drīzāk, lai saprastu, cik forši reizēm ir piekāpties un sadzīvot ar otra viedokli. Kāds formālāks pasākums ne pārāk aizraus, tāpēc padomā, kā pieklājīgi nozust.

Horoskops vēzim

Tava zemapziņa šodien čukstēs, ka nav nekā, uz ko tu varētu droši paļauties. Viss, ko šodien dzirdēsi vai redzēsi, būs pakļauts kritiski pesimistiskam vērtējumam. Pastāv draudi pārtērēt savus iekšējos spēku un arī naudu.

Horoskops lauvai

Šodien vēlams izmest kādu līkumu un apciemot kādu tuvu cilvēku. Liela iespēja, ka ceļā satiksi kādu, ar kuru sagribēsies doties jau uzziedējušās jāņu zāles lūkoties. Jūsu tikšanās var izvērsties neaizmirstamā vakarā.

Horoskops jaunavai

Visas nesaprašanās un izskaidrošanās, kas iespējams tevi vajāja iepriekšējās dienās, norims un atrisināsies. Šodien tavu garastāvokli var ietekmēt veco atmiņu cilāšana un, jo intensīvāk tai ļausies, jo bēdīgāka šķitīs tagadne.

Horoskops svariem

Dažādas tikšanās neformālā un relaksētā gaisotnē, kur tev nebūs vajadzības kādu žilbināt, ļaus tev atslābināties un izbaudīt patīkamas sarunas. Jutīsies atvieglots par iespēju tikai piedalīties, nevis organizēt un vadīt pasākumu.

Horoskops skorpionam

Tev liksies, ka dzīves frontē nav nekāda progresa – viss notiek par lēnu un neatbilstoši ieguldītajiem pūliņiem. Bet varbūt tev vienkārši trūkst pārliecības un iniciatīva arī tāda pavītusi.

Horoskops strēlniekam

Tev būs sarežģīti pieņemt patstāvīgu lēmumu, bet arī citi nebūs nekādi labie padomdevēji. Tāpēc šodien neielaidies nekādās duālās situācijās un saistībās ar vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi. Vari iekrist.

Horoskops mežāzim

Tavs noskaņojums būs svārstīgs, jo nespēsi izvēlēties starp diviem vienlīdz interesantiem cilvēkiem, ar kuriem pavadīt dienas nogali. Lēmumi un viedoklis mainīsies vairākkārt, līdz sapratīsi, ka tādas izvēles vispār nav.

Horoskops ūdensvīram

Riktīgi laba diena tavu seno plānu un nepaveikto darbu realizēšanai. Sapratīsi kā izlīgt ar kādu cilvēku. Iespējams, veikalā atradīsi savu sapņu lietu. Pērc tik nost un iepriecini sevi!

Horoskops zivīm

Šodien var un vajag saskrieties ar draugiem. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt ļautos vasarīgai dejai, vari ļauties kārdinājumam uzsākt vairākas attiecības.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Eņģeļi pār Latviju - Bērni ar autismu

Eņģeļi pār Latviju - Bērni ar autismu

LNT sižetu sērija par autisma problemātiku Latvijā. Ko jūs par to domājat, kāda ir jūsu pieredze saskarē ar cilvēkiem, kuriem ir autisms? Aicinām jūs paust savu viedokli un dalīties pārdomās ar mums, rakstot uz e-pastu zinas@lnt.lv!

"Eņģeļi pār Latviju" - labdarības koncerta tiešraides arhīvs

"Eņģeļi pār Latviju" - labdarības koncerta tiešraides arhīvs

Svētdien, 17. decembrī, pār Latviju nolaižas eņģeļi! Telekanālā LNT skatāms ikgadējais labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju”. Tā laikā ikvienam ir iespēja palīdzēt bērniņiem, zvanot pa tālruni 90006486 un ziedojot 1,42 eiro.

"Iespēja dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!" ''Eņģeļi pār Latviju" - jau šo svētdien!

"Iespēja dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!" ''Eņģeļi pār Latviju" - jau šo svētdien!

Ar cerībām jauno gadu gaida bērni, kuriem atveseļoties palīdz cilvēki visā Latvijā. Tāpēc jau šajā nedēļas nogalē – svētdien ar īpašu labdarības koncertu noslēgsies jau desmitā LNT rīkotā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju”. Tā gadu no gada spēj pierādīt, ka mēs esam gana stipri, lai sadotos rokās un palīdzētu tiem, kuriem tas ir ne tikai labākas nākotnes, bet bieži vien – pat dzīvības jautājums.

"Eņģeļi pār Latviju": kāda īpaša puisēna - Mišas - stāsts

"Eņģeļi pār Latviju": kāda īpaša puisēna - Mišas - stāsts

LNT šīs nedēļas nogalē norisināsies tradicionālās akcijas “Eņģeli pār Latviju” noslēguma koncerts. Šogad akcija veltīta autismam. Autiskā spektra traucējumi ir arī Mihailam. Viņam ir četri gadi un viņš sācis runāt tikai pavisam nesen. Tomēr viņa mamma tic, ka viņš spēs iekļauties sabiedrībā.

"Kāda īpaša puisēna stāsts." Akcija "Eņģeļi pār Latviju" šogad veltīta autismam

"Kāda īpaša puisēna stāsts." Akcija "Eņģeļi pār Latviju" šogad veltīta autismam

LNT šīs nedēļas nogalē norisināsies nu jau tradicionālās akcijas “Eņģeli pār Latviju” noslēguma koncerts, akcija šogad veltīta autisma tematikai. Viens no šādiem īpašajiem bērniem, kuram nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, ir četrgadīgais Alberts. Vecāki pieliek visas pūles, lai puika sāktu runāt un varētu mācīties parastajā skolā.

Mediķi: Autisma ārstēšanā brīnumlīdzekļu nav

Mediķi: Autisma ārstēšanā brīnumlīdzekļu nav 5

Ārstējot bērnus ar autiskā spektra traucējumiem, vecāki bieži vien līdzekļus nežēlo – taču gadās arī neveiksmīgi piemēri. Tie ir dažādi brīnumlīdzekļi, kas ātri, un bieži vien dārgi – sola iespēju bērnus izārstēt. Pārsvarā šīs zāles vai tehnoloģijas tiek reklamētas internetā – taču mediķi aicina šos piedāvājumus nopietni izvērtēt, lai nepadarītu bērna stāvokli vēl smagāku.

Šogad "Eņģeļi pār Latviju" aicinās palīdzēt arī bērniem ar autismu

Šogad "Eņģeļi pār Latviju" aicinās palīdzēt arī bērniem ar autismu

Ne visas veselības problēmas ir acīmredzamas, un bērniem ar autiskā spektra traucējumiem (AST) ir dažādas uzvedības grūtības, kas bieži vien tiek iztulkotas kā neaudzinātība vai nemācēšana uzvesties. Taču patiesībā šiem bērniem ikdienā nepieciešama palīdzība, lai viņi varētu pilnvērtīgi attīstīties un iekļauties sabiedrībā. Šogad labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros, aicinot palīdzēt bērniem ar dažādām smagām saslimšanām, sabiedrība tiks plašāk iepazīstināta arī ar šiem centrālās nervu sistēmas attīstības traucējumiem un bērniem, kuru dzīves kvalitāti ietekmē šis klīniskais sindroms.

Kāda būs bērnu ar autismu nākotne? Vecāki izsaka priekšlikumus sistēmas uzlabošanai

Kāda būs bērnu ar autismu nākotne? Vecāki izsaka priekšlikumus sistēmas uzlabošanai 1

Ņemot vērā lielo skatītāju interesi, LNT ziņu dienests turpina runāt par līdz šim bieži noklusētu, bet Latvijā daudziem nozīmīgu problēmu – autismu. Tā kā valsts atbalsts bērniem ar autiskā spektra traucējumiem ir ļoti niecīgs, vecāki ļoti daudz ko paši cenšas darīt lietas labā. Vecākiem arī ir savi priekšlikumi un domas, kā situāciju uzlabot.

Vecāki Pārdaugavā paši saviem spēkiem veido dienas centru autiskiem bērniem

Vecāki Pārdaugavā paši saviem spēkiem veido dienas centru autiskiem bērniem

Vienā no vēstulēm “LNT Ziņas” saņēma uzaicinājumu uz talku. Ņemot vērā valsts apmaksātas palīdzības nepietiekamību bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, vecāki sarosījās un izdomāja paši izveidot īpašu dienas centru Pārdaugavā. Ar saziedotām krāsām, labprātīgo palīdzību un lielu entuziasmu jau ir uzsāks tikko izīrēto telpu remonts.

Skolas bērnus ar autismu uzņem nelabprāt, bet ir arī labie piemēri

Skolas bērnus ar autismu uzņem nelabprāt, bet ir arī labie piemēri 5

Liela daļa skolu un pedagogu bērnus ar autiskā spektra traucējumiem uzņem nelabprāt, bet ir arī tādas, kuras šādu skolēnu vajadzībām spēj pielāgoties ļoti labi. Kā viena no spēcīgākajām iekļaujošas izglītības jomā tiek minēta Vaivaru pamatskola, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.