Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Horoskops aunam

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi lauzties aizslēgtās durvīs. Personīgo attiecību lauciņā var uzziedēt ledus puķes. Ledus puķes parasti veidojas, ja attiecību temperatūra ir zem nulles.

Horoskops vērsim

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja atmetīsi visus stereotipus un senās pieredzes par līdzīgo, vinnesta varbūtība daudzkārt palielināsies.

Horoskops dvīņiem

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops vēzim

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops lauvai

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar tiesībām ģimenē vai kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu.

Horoskops jaunavai

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka varēsi vilkt ne tikai savu vezumu, bet pieķert klāt arī kolēģu vai partneru nesamo. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops svariem

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops skorpionam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentu no materiālā uz garīgo vai arī otrādi. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops strēlniekam

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var iezagties pa kādai neuzticības plaisai, dēļ agrāk neizrunātām lietām.

Horoskops mežāzim

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta zelta ādere. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu pie medījuma sadales.

Horoskops ūdensvīram

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem.

Horoskops zivīm

Tevi mēģinās izslēgt no spēles, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes būs kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu taisnību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Eņģeļi pār Latviju - Bērni ar autismu

Eņģeļi pār Latviju - Bērni ar autismu

LNT sižetu sērija par autisma problemātiku Latvijā. Ko jūs par to domājat, kāda ir jūsu pieredze saskarē ar cilvēkiem, kuriem ir autisms? Aicinām jūs paust savu viedokli un dalīties pārdomās ar mums, rakstot uz e-pastu zinas@lnt.lv!

"Eņģeļi pār Latviju" - labdarības koncerta tiešraides arhīvs

"Eņģeļi pār Latviju" - labdarības koncerta tiešraides arhīvs

Svētdien, 17. decembrī, pār Latviju nolaižas eņģeļi! Telekanālā LNT skatāms ikgadējais labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju”. Tā laikā ikvienam ir iespēja palīdzēt bērniņiem, zvanot pa tālruni 90006486 un ziedojot 1,42 eiro.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

"Iespēja dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!" ''Eņģeļi pār Latviju" - jau šo svētdien!

"Iespēja dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!" ''Eņģeļi pār Latviju" - jau šo svētdien!

Ar cerībām jauno gadu gaida bērni, kuriem atveseļoties palīdz cilvēki visā Latvijā. Tāpēc jau šajā nedēļas nogalē – svētdien ar īpašu labdarības koncertu noslēgsies jau desmitā LNT rīkotā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju”. Tā gadu no gada spēj pierādīt, ka mēs esam gana stipri, lai sadotos rokās un palīdzētu tiem, kuriem tas ir ne tikai labākas nākotnes, bet bieži vien – pat dzīvības jautājums.

"Eņģeļi pār Latviju": kāda īpaša puisēna - Mišas - stāsts

"Eņģeļi pār Latviju": kāda īpaša puisēna - Mišas - stāsts

LNT šīs nedēļas nogalē norisināsies tradicionālās akcijas “Eņģeli pār Latviju” noslēguma koncerts. Šogad akcija veltīta autismam. Autiskā spektra traucējumi ir arī Mihailam. Viņam ir četri gadi un viņš sācis runāt tikai pavisam nesen. Tomēr viņa mamma tic, ka viņš spēs iekļauties sabiedrībā.

"Kāda īpaša puisēna stāsts." Akcija "Eņģeļi pār Latviju" šogad veltīta autismam

"Kāda īpaša puisēna stāsts." Akcija "Eņģeļi pār Latviju" šogad veltīta autismam

LNT šīs nedēļas nogalē norisināsies nu jau tradicionālās akcijas “Eņģeli pār Latviju” noslēguma koncerts, akcija šogad veltīta autisma tematikai. Viens no šādiem īpašajiem bērniem, kuram nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, ir četrgadīgais Alberts. Vecāki pieliek visas pūles, lai puika sāktu runāt un varētu mācīties parastajā skolā.

Mediķi: Autisma ārstēšanā brīnumlīdzekļu nav

Mediķi: Autisma ārstēšanā brīnumlīdzekļu nav 4

Ārstējot bērnus ar autiskā spektra traucējumiem, vecāki bieži vien līdzekļus nežēlo – taču gadās arī neveiksmīgi piemēri. Tie ir dažādi brīnumlīdzekļi, kas ātri, un bieži vien dārgi – sola iespēju bērnus izārstēt. Pārsvarā šīs zāles vai tehnoloģijas tiek reklamētas internetā – taču mediķi aicina šos piedāvājumus nopietni izvērtēt, lai nepadarītu bērna stāvokli vēl smagāku.

Šogad "Eņģeļi pār Latviju" aicinās palīdzēt arī bērniem ar autismu

Šogad "Eņģeļi pār Latviju" aicinās palīdzēt arī bērniem ar autismu

Ne visas veselības problēmas ir acīmredzamas, un bērniem ar autiskā spektra traucējumiem (AST) ir dažādas uzvedības grūtības, kas bieži vien tiek iztulkotas kā neaudzinātība vai nemācēšana uzvesties. Taču patiesībā šiem bērniem ikdienā nepieciešama palīdzība, lai viņi varētu pilnvērtīgi attīstīties un iekļauties sabiedrībā. Šogad labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros, aicinot palīdzēt bērniem ar dažādām smagām saslimšanām, sabiedrība tiks plašāk iepazīstināta arī ar šiem centrālās nervu sistēmas attīstības traucējumiem un bērniem, kuru dzīves kvalitāti ietekmē šis klīniskais sindroms.

Kāda būs bērnu ar autismu nākotne? Vecāki izsaka priekšlikumus sistēmas uzlabošanai

Kāda būs bērnu ar autismu nākotne? Vecāki izsaka priekšlikumus sistēmas uzlabošanai 1

Ņemot vērā lielo skatītāju interesi, LNT ziņu dienests turpina runāt par līdz šim bieži noklusētu, bet Latvijā daudziem nozīmīgu problēmu – autismu. Tā kā valsts atbalsts bērniem ar autiskā spektra traucējumiem ir ļoti niecīgs, vecāki ļoti daudz ko paši cenšas darīt lietas labā. Vecākiem arī ir savi priekšlikumi un domas, kā situāciju uzlabot.

Vecāki Pārdaugavā paši saviem spēkiem veido dienas centru autiskiem bērniem

Vecāki Pārdaugavā paši saviem spēkiem veido dienas centru autiskiem bērniem

Vienā no vēstulēm “LNT Ziņas” saņēma uzaicinājumu uz talku. Ņemot vērā valsts apmaksātas palīdzības nepietiekamību bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, vecāki sarosījās un izdomāja paši izveidot īpašu dienas centru Pārdaugavā. Ar saziedotām krāsām, labprātīgo palīdzību un lielu entuziasmu jau ir uzsāks tikko izīrēto telpu remonts.

Skolas bērnus ar autismu uzņem nelabprāt, bet ir arī labie piemēri

Skolas bērnus ar autismu uzņem nelabprāt, bet ir arī labie piemēri 5

Liela daļa skolu un pedagogu bērnus ar autiskā spektra traucējumiem uzņem nelabprāt, bet ir arī tādas, kuras šādu skolēnu vajadzībām spēj pielāgoties ļoti labi. Kā viena no spēcīgākajām iekļaujošas izglītības jomā tiek minēta Vaivaru pamatskola, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.