Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 23. novembris

Velta, Velda

Horoskops aunam

Tavs dzīves sabiedrotais šodien izrādīsies vislabākais padomdevējs. Emocionālā līmenī starp jums valdīs saprašanās. Attiecībās ar naudu gan ievēro vajadzīgos drošības pasākumus.

Horoskops vērsim

Tikai uzticamu cilvēku sabiedrībā spēsi rast sirds mieru, prāta relaksāciju un nepieciešamo drošības sajūtu. Pesimistiskās emocijas ir līdzsvarā ar pozitīvajām, kas norāda uz lielu jūtu intensitāti.

Horoskops dvīņiem

Ja plāno kādu ekstravagantu pavērsienu finanšu lietās, rēķinies gan ar pozitīviem ieguvumiem, gan kādu slazdu. Neskatoties uz to kā viss iecerētais attīstīsies, paturi prātā nepieciešamību sadarboties ar citiem.

Horoskops vēzim

Attiecībām gribās veikt mākslīgo elpināšanu un kad vēl būs izdevīgāks laiks, ja ne šajā piektdienā. Tikai tā spēsi harmonizēt sevi un novelsi ilgi krāto sasprindzinājumu.

Horoskops lauvai

Ja klausīsies sevī un arī neignorēsi citu vajadzības, veidosies virspusēja sapratne un pieņemšana. Dāsnu, bet slepenu palīdzību piedāvās kāds no radiniekiem un pateicībā neatsaki savu psiholoģisko atbalstu.

Horoskops jaunavai

Tavi personīgie ieradumi, psihoemocionālā kondīcija un inteliģences līmenis noteiks vai tev izdosies nostāties pret un izturēt sabiedrības spiedienu. Lai noturētu savu interešu cietoksni, izvēlies cēlu taktiku.

Horoskops svariem

Pārpratumi un šķēršļi tevi šodien nemulsinās, bet drīzāk būsi norūpējies par visa pasākuma finansiālo iznākumu. Personīgais progress un daudzsološās perspektīvas vilinājums ņems virsroku.

Horoskops skorpionam

Lai arī esi destruktīvu emociju varā, diena piemērota, lai dotu otro iespēju savām mīlas vai ģimenes attiecībām. Vēlēšanās atbrīvoties no gadiem krātajiem noslēpumiem tevi atpestīs, bet tuviniekiem uzvels krustu.

Horoskops strēlniekam

Šodien nav tas piemērotākais laiks, lai nonāktu pie kādiem racionāliem slēdzieniem vai veiktu kādas smalkas kalkulācijas. Intuitīvi lūkosies pēc vientulības un vairīsies no kompānijas.

Horoskops mežāzim

Pasauli lūkosi caur mazo asariņu. Tieši tāpēc bilde nedaudz izplūdusi un virzīšanās uz priekšu apgrūtinoša. Dzīve var šķist daudz drūmāka nekā realitātē, jo būs jāizdara izvēle starp vairākiem piedāvājumiem un tas nebūt nebūs viegli.

Horoskops ūdensvīram

Ja spēsi nodibināt uzticības pilnas, emocionālas un siltas attiecības ar darbabiedriem un vadītājiem, visas profesionālās ambīcijas liksies realizējamas. Personīgo dzīvi gan neizliec publiskai apskatei.

Horoskops zivīm

Šodien būsi absolūti apmierināts ar notikumu attīstības gaitu, īpaši, ja nelolosi ilūzijas par brīnumaino palīdzību, bet visus lēmumus uzkrausi saviem pleciem. Lēmumu pieņemšanā nebalsties pagātnes pieredzē, tā var būt maldinoša.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Eņģeļi pār Latviju - Bērni ar autismu

Eņģeļi pār Latviju - Bērni ar autismu

LNT sižetu sērija par autisma problemātiku Latvijā. Ko jūs par to domājat, kāda ir jūsu pieredze saskarē ar cilvēkiem, kuriem ir autisms? Aicinām jūs paust savu viedokli un dalīties pārdomās ar mums, rakstot uz e-pastu zinas@lnt.lv!

Vecāki Pārdaugavā paši saviem spēkiem veido dienas centru autiskiem bērniem

Vecāki Pārdaugavā paši saviem spēkiem veido dienas centru autiskiem bērniem

Vienā no vēstulēm “LNT Ziņas” saņēma uzaicinājumu uz talku. Ņemot vērā valsts apmaksātas palīdzības nepietiekamību bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, vecāki sarosījās un izdomāja paši izveidot īpašu dienas centru Pārdaugavā. Ar saziedotām krāsām, labprātīgo palīdzību un lielu entuziasmu jau ir uzsāks tikko izīrēto telpu remonts.

Skolas bērnus ar autismu uzņem nelabprāt, bet ir arī labie piemēri

Skolas bērnus ar autismu uzņem nelabprāt, bet ir arī labie piemēri 5

Liela daļa skolu un pedagogu bērnus ar autiskā spektra traucējumiem uzņem nelabprāt, bet ir arī tādas, kuras šādu skolēnu vajadzībām spēj pielāgoties ļoti labi. Kā viena no spēcīgākajām iekļaujošas izglītības jomā tiek minēta Vaivaru pamatskola, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

Psihoterapeits: Latvijā autismu bieži neatpazīst ne tikai vecāki, bet pat mediķi

Psihoterapeits: Latvijā autismu bieži neatpazīst ne tikai vecāki, bet pat mediķi 9

Latvijā autiska spektra traucējumi ir neapzināta problēma. Nereti šos traucējumus neatpazīst ne tikai vecāki, bet arī mediķi un izglītības sistēmas personāls, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Bērnu psihiatrijas klīnikas vadītāja pienākumu izpildītājs Ņikita Bezborodovs.

“Kā vismazākais ziedojums mainījis daudzu ģimeņu dzīves?” Drīzumā sāksies šā gada labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”

"Kā vismazākais ziedojums mainījis daudzu ģimeņu dzīves?" Drīzumā sāksies šā gada labdarības akcija "Eņģeļi pār Latviju"

Pēc nedaudz vairāk kā mēneša mūsu un sadarbības partneru īstenotā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” atkal aicinās būt redzīgiem, dzirdīgiem un palīdzīgiem, lai piepildītu daudzu mazu bērnu un viņu vecāku lielākos sapņus! Bet, lai atkal iedrošinātu ikvienu palīdzīgu roku būt klāt, lai notiktu lielas lietas, “LNT Ziņu Top 10” šonedēļ apmeklēja tos, kas bija kustības vēstnieki pirms gada – kam mēs visi esam palīdzējuši un ko esam dziedējuši?