Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 24. septembris

Agris, Agrita

Horoskops aunam

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm. Cilvēki sadzirdēs tavus vārdus, bet nepiekritīs tavam viedoklim.

Horoskops vērsim

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu krāpšanu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie, filozofiskie un reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops dvīņiem

Pienācis laiks pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

Horoskops vēzim

Šodien tevi pārņems atvieglojuma sajūta un lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem. Prāts ar sirdi var būt iesaistīti nebeidzamās debatēs.

Horoskops lauvai

Izturies dabiski un parādi sabiedrībai savas pārliecības priekšrocības. Vai tev izdosies citus pārliecināt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos samākslotā izrādē.

Horoskops jaunavai

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus profesionālo situāciju risināšanai, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam, kādus informācijas kanālus izmanto, jo pastāv iespēja iemaldīties neadekvātā realitātē.

Horoskops svariem

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops skorpionam

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nestabilitāti kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops strēlniekam

Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos garīgos, filozofiskos un mistiskos jautājumos. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie tēmām vai uzdevumiem atkārtoti atgriezties.

Horoskops mežāzim

Mēģini atrast pielietojumu savai iekšā briestošajai agresijai un vēlmei pierādīt savu ietekmi un zināšanas. Vislabāk būtu izlādēties kādās fiziskās aktivitātēs, bet ja darba reglaments to nepieļauj, ķeries klāt tiem jautājumiem, kurus iepriekš biji atlicis.

Horoskops ūdensvīram

Attiecībās pieaugs vēlme paust jūtas un emocijas, īpaši ilgi apspiestās. Visa krāšņā buķete var izlauzties saules gaismā, visi ērkšķi un skaistie ziedi var pabojāt realitāti.

Horoskops zivīm

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie mājieni gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai atliktu kādu eksistenciāli būtiskas problēmas risināšanu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Eņģeļi pār Latviju - Bērni ar autismu

Eņģeļi pār Latviju - Bērni ar autismu

LNT sižetu sērija par autisma problemātiku Latvijā. Ko jūs par to domājat, kāda ir jūsu pieredze saskarē ar cilvēkiem, kuriem ir autisms? Aicinām jūs paust savu viedokli un dalīties pārdomās ar mums, rakstot uz e-pastu zinas@lnt.lv!

"Eņģeļi pār Latviju" - labdarības koncerta tiešraides arhīvs

"Eņģeļi pār Latviju" - labdarības koncerta tiešraides arhīvs

Svētdien, 17. decembrī, pār Latviju nolaižas eņģeļi! Telekanālā LNT skatāms ikgadējais labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju”. Tā laikā ikvienam ir iespēja palīdzēt bērniņiem, zvanot pa tālruni 90006486 un ziedojot 1,42 eiro.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

"Iespēja dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!" ''Eņģeļi pār Latviju" - jau šo svētdien!

"Iespēja dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!" ''Eņģeļi pār Latviju" - jau šo svētdien!

Ar cerībām jauno gadu gaida bērni, kuriem atveseļoties palīdz cilvēki visā Latvijā. Tāpēc jau šajā nedēļas nogalē – svētdien ar īpašu labdarības koncertu noslēgsies jau desmitā LNT rīkotā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju”. Tā gadu no gada spēj pierādīt, ka mēs esam gana stipri, lai sadotos rokās un palīdzētu tiem, kuriem tas ir ne tikai labākas nākotnes, bet bieži vien – pat dzīvības jautājums.

"Eņģeļi pār Latviju": kāda īpaša puisēna - Mišas - stāsts

"Eņģeļi pār Latviju": kāda īpaša puisēna - Mišas - stāsts

LNT šīs nedēļas nogalē norisināsies tradicionālās akcijas “Eņģeli pār Latviju” noslēguma koncerts. Šogad akcija veltīta autismam. Autiskā spektra traucējumi ir arī Mihailam. Viņam ir četri gadi un viņš sācis runāt tikai pavisam nesen. Tomēr viņa mamma tic, ka viņš spēs iekļauties sabiedrībā.

"Kāda īpaša puisēna stāsts." Akcija "Eņģeļi pār Latviju" šogad veltīta autismam

"Kāda īpaša puisēna stāsts." Akcija "Eņģeļi pār Latviju" šogad veltīta autismam

LNT šīs nedēļas nogalē norisināsies nu jau tradicionālās akcijas “Eņģeli pār Latviju” noslēguma koncerts, akcija šogad veltīta autisma tematikai. Viens no šādiem īpašajiem bērniem, kuram nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, ir četrgadīgais Alberts. Vecāki pieliek visas pūles, lai puika sāktu runāt un varētu mācīties parastajā skolā.

Mediķi: Autisma ārstēšanā brīnumlīdzekļu nav

Mediķi: Autisma ārstēšanā brīnumlīdzekļu nav 5

Ārstējot bērnus ar autiskā spektra traucējumiem, vecāki bieži vien līdzekļus nežēlo – taču gadās arī neveiksmīgi piemēri. Tie ir dažādi brīnumlīdzekļi, kas ātri, un bieži vien dārgi – sola iespēju bērnus izārstēt. Pārsvarā šīs zāles vai tehnoloģijas tiek reklamētas internetā – taču mediķi aicina šos piedāvājumus nopietni izvērtēt, lai nepadarītu bērna stāvokli vēl smagāku.

Šogad "Eņģeļi pār Latviju" aicinās palīdzēt arī bērniem ar autismu

Šogad "Eņģeļi pār Latviju" aicinās palīdzēt arī bērniem ar autismu

Ne visas veselības problēmas ir acīmredzamas, un bērniem ar autiskā spektra traucējumiem (AST) ir dažādas uzvedības grūtības, kas bieži vien tiek iztulkotas kā neaudzinātība vai nemācēšana uzvesties. Taču patiesībā šiem bērniem ikdienā nepieciešama palīdzība, lai viņi varētu pilnvērtīgi attīstīties un iekļauties sabiedrībā. Šogad labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros, aicinot palīdzēt bērniem ar dažādām smagām saslimšanām, sabiedrība tiks plašāk iepazīstināta arī ar šiem centrālās nervu sistēmas attīstības traucējumiem un bērniem, kuru dzīves kvalitāti ietekmē šis klīniskais sindroms.

Kāda būs bērnu ar autismu nākotne? Vecāki izsaka priekšlikumus sistēmas uzlabošanai

Kāda būs bērnu ar autismu nākotne? Vecāki izsaka priekšlikumus sistēmas uzlabošanai 1

Ņemot vērā lielo skatītāju interesi, LNT ziņu dienests turpina runāt par līdz šim bieži noklusētu, bet Latvijā daudziem nozīmīgu problēmu – autismu. Tā kā valsts atbalsts bērniem ar autiskā spektra traucējumiem ir ļoti niecīgs, vecāki ļoti daudz ko paši cenšas darīt lietas labā. Vecākiem arī ir savi priekšlikumi un domas, kā situāciju uzlabot.

Vecāki Pārdaugavā paši saviem spēkiem veido dienas centru autiskiem bērniem

Vecāki Pārdaugavā paši saviem spēkiem veido dienas centru autiskiem bērniem

Vienā no vēstulēm “LNT Ziņas” saņēma uzaicinājumu uz talku. Ņemot vērā valsts apmaksātas palīdzības nepietiekamību bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, vecāki sarosījās un izdomāja paši izveidot īpašu dienas centru Pārdaugavā. Ar saziedotām krāsām, labprātīgo palīdzību un lielu entuziasmu jau ir uzsāks tikko izīrēto telpu remonts.

Skolas bērnus ar autismu uzņem nelabprāt, bet ir arī labie piemēri

Skolas bērnus ar autismu uzņem nelabprāt, bet ir arī labie piemēri 5

Liela daļa skolu un pedagogu bērnus ar autiskā spektra traucējumiem uzņem nelabprāt, bet ir arī tādas, kuras šādu skolēnu vajadzībām spēj pielāgoties ļoti labi. Kā viena no spēcīgākajām iekļaujošas izglītības jomā tiek minēta Vaivaru pamatskola, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.