Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Emocijas

Katru dienu Latvijā kāds izdara pašnāvību. Kāpēc cilvēki baidās meklēt palīdzību?

Katru dienu Latvijā kāds izdara pašnāvību. Kāpēc cilvēki baidās meklēt palīdzību? 23

Dati par sabiedrības garīgās veselības stāvokli atklāj, ka Eiropas Savienībā vidēji viens no trim cilvēkiem savā dzīves laikā cieš no psihiskas vai neiroloģiskas saslimšanas. Sabiedrībā valdošie aizspriedumi un neziņa daudziem liedz meklēt palīdzību un atgūt dzīvesprieku, darba sparu un mieru, kas ir neatņemama veselības un sociālās labklājības daļa.

Praktiski un izpildāmi veidi, kā atbrīvoties no stresa!

Praktiski un izpildāmi veidi, kā atbrīvoties no stresa!

Stresa simptomi ir daudz un dažādi. Katrai no mums tie var izpausties citādāk. Vienai pazeminās imunitāte, citai parādās pūtītes, bet vēl kādai traucēts miegs un sabojāts garastāvoklis. Kā, lai cīnāmies ar šo iekšējo, neganto zvēru?

FOTO: ar vērienīgu šovu Latvijā atklāj pirmo kāzu modes skati!

FOTO: ar vērienīgu šovu Latvijā atklāj pirmo kāzu modes skati!

Ceturtdien, 10. novembrī, viesnīcā Pullman Old Town hotel notika pirmais Kāzu modes šovs Latvijā. Šī bija lieliska izdevība topošajām līgavām vienuviet apskatīt Latvijas TOP modes dizaineru un labāko kāzu salonu jaunākās un līdz šim neredzētās kāzu kleitu kolekcijas, kā arī pirmajām iepazīties un par īpašu cenu iegādāties jauno Latvijā radīto 276 lappuses biezo kāzu žurnālu.

Seksa veidi, kam obligāti būtu jābūt katra pāra intīmajā dzīvē

Seksa veidi, kam obligāti būtu jābūt katra pāra intīmajā dzīvē 3

Sekss ir neatņemama veselīgu attiecību daļa. Pat ja jums abiem nepatīk pārāk riskanti eksperimenti gultas priekos, tomēr ir jārūpējas par dažādību intīmajā dzīvē. Emocijas ir tās, kas var mīlēšanos padarīt tik dažādu. Lūk, 7 seksa veidi, bez kā nav iedomājama neviena laulātā pāra intīmā dzīve.

Iespējams, desmit kaitinošākās lietas pasaulē!

Iespējams, desmit kaitinošākās lietas pasaulē! 2

Tas ir neiespējami atrast kādu cilvēku, kas tevi nekaitinātu. Mums katrai piemīt kā pozitīvas, tā arī negatīvas īpašības, ar kurām cenšamies sadzīvot. Bet pasaulē ir tik daudz lietu, kas var pamatīgu mūs nokaitināt.