Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Elita Drāke

Ezoterikas eksperte Drāke aicina šo laiku izmantot vērtību pārvērtēšanai

Ezoterikas eksperte Drāke aicina šo laiku izmantot vērtību pārvērtēšanai 49

Ezoterikas eksperte un sieviešu biedrības vadītāja Elita Drāke intuitīvi paspējusi atgriezties mājā no Gruzijas vēl pirms Latvijā tiek izsludināts ārkārtējais stāvoklis un ļaudis brīdināti par ceļošanu. Nu viņa vada dienas pašizolācijā un aicina izmantot šo laiku, lai aizdomātos par lietām, ko iepriekš pienācīgi nenovērtējām.

''Gadi pasē vairs mūsdienās nespēlē nekādu lomu!'' Elita Drāke joprojām bauda dzīvi klubos

''Gadi pasē vairs mūsdienās nespēlē nekādu lomu!'' Elita Drāke joprojām bauda dzīvi klubos 12

Sieviešu konkursu organizatore Elita Drāke, šķiet, gadiem ejot kļūst tikai jaunāka, daiļāka un enerģijas pārbagātāka. Skaties.lv sastapa Drāki sarunu bārā ”RŪM”, malkojot vīnu jauniešu kompānijā, un iedvesmojošā sieviete sirsnīgā sarunā pastāstīja Skaties.lv, kā visā pasaulē jau sabrukuši senie aizspriedumi pret pasē ierakstītajiem skaitļiem.

Latvijas sievietes triumfējušas starptautiskā iedvesmojošo dāmu konkursā

Latvijas sievietes triumfējušas starptautiskā iedvesmojošo dāmu konkursā 3

Latvijas sievietes ir nepārspējamas savā uzņēmībā, daiļumā un talantos – to nupat visai pasaulei kārtējo reizi apliecinājusi Elita Drāke un piecas konkursa ”Vecmāmiņa” zvaigznes. Dāmas nupat atgriezušās no starptautiskā sieviešu konkursa ”World Rising Stars” Gruzijā, kur piedzīvots absolūts Latvijas sieviešu triumfs.

Ziemas saulgrieži – īstais laiks attīrīties un kalt nākotnes plānus

Ziemas saulgrieži – īstais laiks attīrīties un kalt nākotnes plānus

Ziemas saulgrieži iezīmē pārmaiņas dabas ritējumā, un ir pienācis laiks ieskatīties sevī. Kā rīkoties, lai atvairītu tumsu, aizejošā gada neveiksmes, sliktos darbus un domas un nākotne rādītos priecīga, Skaties.lv jautāja pazīstamajai uzņēmējai, veselīga dzīvesveida speciālistei un ezoteriķei Elitai Drākei.

Foto: Krāšņā ceremonijā kronēta Latvijas gada vecmāmiņa

Foto: Krāšņā ceremonijā kronēta Latvijas gada vecmāmiņa 11

7. decembra vakarā beidzot notikusi fināla ceremonija konkursam, kura laikā Elita Drāke ar Latvijas iedvesmojošākajām vecmāmiņām visa gada garumā darījušas labus darbus un pilnveidojušās. Izskanējis konkurss ‘’Vecmāmiņa 2019’’, un par gada vecmāmiņu kronēta Sanita Lūse.

Elita Drāke pēc 20 gadiem atkal uzvelk to pašu kleitu

Elita Drāke pēc 20 gadiem atkal uzvelk to pašu kleitu 3

Konkursa ”Vecmāmiņa” ilggadējā organizatore Elita Drāke pārsteigusi sabiedrību un pati sevi, uz šī gada konkursa pusfinālu atkal uzvelkot pirms 20 gadiem šūtu kleitu. Kā Skaties.lv atklāj Drāke, ar šo kleitu viņa savulaik pati debitējusi skaistuma konkursos.

Izraudzītas 15 šā gada Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas

Izraudzītas 15 šā gada Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas

Noslēgušās atlases konkursam ”Vecmāmiņa 2019”. No kopā 77 pretendentēm izraudzītas 15, kuras turpinās pilnveidoties Elitas Drākes vadībā, lai 7. decembrī cīnītos par gada vecmāmiņas kroni. Skaties.lv piedāvā ieskatīties lielā piecpadsmitnieka pirmajā kopīgajā pasākumā.

Ballītes foto: Kalnciema ''Ezītī'' izvēlēta Latvijas karaokes karaliene

Ballītes foto: Kalnciema ''Ezītī'' izvēlēta Latvijas karaokes karaliene

Augusta beigās Kalnciema ielas ”Ezītī miglā” norisinājās, kā to dēvē paši ”Ezīša” saimnieki, vasaras sezonas lielākā ballīte. Lieliskā ceturtdienas vakarā publiku priecēja grupas ”Gain fast” šovs, bet pēc tā norisinājās lielā karaokes izaicinājuma fināls, kurā par labāko tika kronēta Nika. Skaties.lv piedāvā ieskatīties bildēs no pasākuma.

Elita Drāke atklāj savu mūžīgās jaunības noslēpumu

Elita Drāke atklāj savu mūžīgās jaunības noslēpumu 16

Pazīstamā uzņēmēja, veselīgas dzīvošanas eksperte, ezoteriķe un skaistumkonkursu rīkotāja Elita Drāke ir lielisks piemērs, kā izvēlētais dzīvesveids ļāvis palēnināt novecošanas procesus gan šūnu līmenī, gan psihē. Viņas moto – kustēties, mīlēt sevi un dzīvi.

Foto: Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas līksmo Oranžajā ballē

Foto: Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas līksmo Oranžajā ballē

Noslēgusies dāmu pieteikšanās Elitas Drākes rīkotajam konkursam ”Vecmāmiņa 2019”, un šobrīd pilnā sparā notiek dalībnieču iepazīšanās un saliedēšanās pasākumi, kuru laikā tiks nokomplektēta konkursanšu komanda, ko atklās 6. septembrī. 10. augustā vecmāmiņas tikās vārda tiešākajā nozīmē košā pasākumā – Oranžajā ballē Siguldā.