Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Eksperti

Latvijā mazinās ēnu ekonomika un "naudas atmazgāšana"

Latvijā mazinās ēnu ekonomika un "naudas atmazgāšana" 1

Latvijā pēdējos gados mazinās ēnu ekonomika un ”naudas atmazgāšana”, bet joprojām satraucoši ir korupcijas apmēri. Tā secināts vērienīgā pētījumā, kas veikts ēnu ekonomikas pētnieka Arņa Saukas vadībā.

Brāķētu skrejriteņu eksperte no Madonas "spridzina"! Šis liek aizdomāties, cik uzticama ir "neatkarīgā ekspertīze"?

Brāķētu skrejriteņu eksperte no Madonas "spridzina"! Šis liek aizdomāties, cik uzticama ir "neatkarīgā ekspertīze"? 19

Ikvienam cilvēkam, kurš iegādājies preci tirdzniecības vietā, ir iespēja par to izteikt savas pretenzijas divu gadu laikā. Likumā noteiktā kārtība pēc pretenzijas saņemšanas nosaka, ka komersantam ir jāizskata sūdzība un jāziņo patērētājam tirgotāja lēmums: preci remontēt, mainīt pret darba kārtībā esošu vai gala rezultātā – atmaksāt par preci iztērēto naudu.

Lauksaimnieki satraukti par "dabas skaitīšanu"

Lauksaimnieki satraukti par "dabas skaitīšanu"

Lauksaimnieki ir uztraukušies par dabas skaitīšanu. Dabas aizsardzības pārvalde ir izsūtījusi 36 tūkstošus vēstuļu zemes īpašniekiem, lai informētu par biotopu uzskaites ekspertu ierašanos.

FOTO: pašmāju skaistumkopšanas eksperti novērtē matu ķemmes, kas taisno matus!

FOTO: pašmāju skaistumkopšanas eksperti novērtē matu ķemmes, kas taisno matus!

Sestdienas, 5. novembra, pēcpusdienā, ikgadējās skaistumkopšanas industrijas izstādes Baltic Beauty laikā vadošajiem skaistumkopšanas redaktoriem, blogeriem un citiem jomas entuziastiem tika prezentētas inovatīvās IKOO matu ķemmes. Tā kā Latvijas tirgū šis produkts ir ienācis pavisam nesen, viesi pirmo reizi klātienē tika iepazīstināti ar tā unikālo tehnoloģiju.

Eksperta viedoklis: uztura bagātinātāji izjauc cilvēka dzīvības procesus

Eksperta viedoklis: uztura bagātinātāji izjauc cilvēka dzīvības procesus

Uztura bagātinātājus lieto medicīnā, farmācijā, sportā un skaistumkopšanā, un tos daudzi pērk un lieto bez lielas apdomas, ticot reklāmas solījumiem par tūlītēju un ļoti manāmu efektu. Patiesību par maģisko karnitīnu un taurīnu, kas ir enerģijas dzērienos, par maģisko ūdeni, par aminoskābju kokteiļiem sportā, par ķīmisko pīlingu skaistumkopšanā un citām vielām, atklāj Rīgas Stradiņa universitātes lektore un ķīmiķe Irina Kazuša.

Eksperti: šis bija kara laika samits

Eksperti: šis bija kara laika samits

Ārpolitikas eksperti šo samitu sauc par kara laika samitu. Valstis bijušas piesardzīgas, tāpēc šajos apstākļos būtiskākus rezultātus panākt būtu bijis grūti.  

Policists, kurš sodīja riteņbraucēju par kritienu, pieņēmis prettiesisku lēmumu

Policists, kurš sodīja riteņbraucēju par kritienu, pieņēmis prettiesisku lēmumu 5

Bez Tabu pagājušajā nedēļa rādīja sižetu par to, kā Jelgavas puses policisti uzliek sodu riteņbraucējam, kurš pats kritis, pats sev salauzis gūžu. Daudziem šis sods licies absurds, tāpēc raidījuma žurnālisti vērsās gan pie likuma izpildītājiem – ceļu policijas priekšniekiem Rīgā, gan likumdevējiem – Saeimas deputātiem, lai tie skaidro šo situāciju.

Aicina būt uzmanīgiem ar pirotehniku

Aicina būt uzmanīgiem ar pirotehniku 1

Daudzi iedzīvotāji Jaungada svinības nevar iedomāties bez uguņošanas. Pirotehnikas veikalos, lai iegādātos kāroto plaukšķeni vai raķeti pircēji veido pat rindas. Petaržu pārdevēji, ugunsdzēsēji, kā arī mediķi atgādina – lai izvairītos no negadījumiem, Jaungada nakts salūts jārīko, ievērojot drošības noteikumus.

Saistībā ar ĀCM Latvijā atkārtoti ieradīsies EK eksperti

Saistībā ar ĀCM Latvijā atkārtoti ieradīsies EK eksperti

Rīt, 12.augustā, Latvijā ierodas Eiropas Komisijas eksperti, Eiropas Komisijas (EK) inspektora ĀCM jautājumos Klausa Depnera vadībā, kuri kopā ar PVD speciālistiem dosies uz Krāslavu, Dagdu un Valku, lai iepazītos ar situāciju, PVD veiktajiem pasākumiem slimības apkarošanā un noslēgumā veiks analīzi un sniegs rekomendācijas tālākajiem slimības apkarošanas pasākumiem.