Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 20. jūnijs

Rasma, Rasa, Maira

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi iznešanās talanti nebūs noslēpjami un ar prātu kontrolējami. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops vērsim

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzplēst brūces.

Horoskops dvīņiem

Darba attiecībās viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Tagad tikai paļaujies uz savu uzdrīkstēšanos.

Horoskops vēzim

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops lauvai

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops jaunavai

Tava spēja sarunāt un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops svariem

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Mīlestību vari svinēt dažnedažādos veidos. Dažas attiecības var piedzīvot sākumu.

Horoskops skorpionam

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

Horoskops strēlniekam

Situācijās uz riska robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops mežāzim

Otras puses viedokli nāksies ņemt vērā. Ar tuviem cilvēkiem esi pieklājīgs, nemēģini izspiest absolūto atklātību un arī neapvainojies par dzirdēto. Ja tevi kāds lūdz turēties pa gabali – dari to.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops zivīm

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eirovīzija

Doties uz filmu sadaļu
''Eirovīzijā'' uzvar Nīderlande

''Eirovīzijā'' uzvar Nīderlande 36

Eiropa atkal izdarījusi savu muzikālo izvēli. Sestdienas, 18. maija, naktī Telavivā noslēdzies ”Eirovīzijas” dziesmu konkurss, kurā uzvaras laurus plūca Nīderlandes pārstāvis Dankans Laurenss ar dziesmu ”Arcade”.

Krāšņi foto: ''Eirovīzijas'' fani pārņem Telavivu

Krāšņi foto: ''Eirovīzijas'' fani pārņem Telavivu 26

Lielais ”Eirovīzijas” fināls ir klāt. Telavivā tūkstošiem cilvēku līksmo norises vietā. Kamēr ”Eirovīzijas” fani viens otru mēģina pārspēt košumā, bet mēs pie ekrāniem fanojam un balsojam, aiz žoga stingrā policijas ielenkumā pārdesmit protestanti pauž savu neapmierinātību ar valdošo varu.

Tas ir oficiāli! Telavivā uz ''Eirovīzijas'' šovu ieradusies Madonna

Tas ir oficiāli! Telavivā uz ''Eirovīzijas'' šovu ieradusies Madonna

Šī gada lielākā intriga ”Eirovīzijas” sakarā ir nevis pats konkurss, bet popmūzikas karalienes Madonnas iespējamā kāpšana uz skatuves. Kaut arī baumas par to, ka dzīvā leģenda ieradīsies baudīt šovu Telavivā oficiāli tika apstiprinātas šajā trešdienā, mūziķe līdz pat šim brīdim tā arī nav redzēta nevienā ar ”Eirovīziju” saistītā pasākumā un pat šodien notiekošajā kameru mēģinājumā viņas vietā bija klusums 25 minūšu garumā. Taču fani var būt mierīgi – popmūzikas karaliene jau ir klāt un, naktī izbaudījusi Telavivas ainas, atpūšas savā viesnīcas numuriņā.

Negaidīts pārsteigums! ''Eirovīzijā'' Telavivā ieradies arī Markus Riva; ko viņš šovakar darīs?

Negaidīts pārsteigums! ''Eirovīzijā'' Telavivā ieradies arī Markus Riva; ko viņš šovakar darīs? 1

Izraēlas pilsētā Telavivā tūlīt sāksies ”Eirovīzijas” otrais pusfināls, kurā par vietu finālā cīnīsies arī mūsu ”Carousel”. Pārsteigums – atbalstīt mūziķus ieradies arī Latvijas atlases veterāns, kuru vietējā žūrija spītīgi nelaiž pie dziedāšanas starptautiskā arēnā – Markus Riva! Skaties.lv noķēra viņu uz ekskluzīvu sarunu.

Vai ''Carousel'' iekļūs ''Eirovīzijas'' finālā? Pirmās prognozes no Telavivas

Viedoklis no Telavivas Vai ''Carousel'' iekļūs ''Eirovīzijas'' finālā? Pirmās prognozes no Telavivas 5

Jau pēc dažām stundām būs vērojams ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa otrais pusfināls. Tajā startēs gan mūsu ”Carousel”, gan līderis pēc bukmeikeru prognozēm – Nīderlandes pārstāvis Dankans Lourenss. Taču nost ar bukmeikeriem! Ņemot vērā šogad izteikto etnisko balsojumu, vienīgais, kurš var būt drošs par vietu finālā ir Krievijas pārstāvis Sergejs Lazarevs. To, kas šobrīd notiek Telavivā, ekskluzīvi Skaties.lv komentē uz vietas esošais žurnālists un bloga aizrobezas.lv autors Jānis Ogle.

Kāpēc Sanmarīno var uzvarēt ''Eirovīzijā''? Negaidīts pavērsiens pirmajā pusfinālā; bukmeikeru prognozes pilnībā izgāžas

Kāpēc Sanmarīno var uzvarēt ''Eirovīzijā''? Negaidīts pavērsiens pirmajā pusfinālā; bukmeikeru prognozes pilnībā izgāžas

Pirmā ”Eirovīzijas” pusfināla rezultāti šogad vairāk nekā pārsteidzoši – teju pusei finālā iekļuvušo bukmeikeri iepriekš nedeva nekādas cerības. Vai šogad ekspertu prognozes izgāzīsies? Šī noteikti ir patīkama ziņa Latvijas ”Eirovīzijas” faniem, jo mūsu mākslinieki pēc bukmeikeru prognozēm joprojām ir stabili pēdējie.

Telavivā sākas 64. “Eirovīzijas” dziesmu konkurss

Telavivā sākas 64. “Eirovīzijas” dziesmu konkurss

Otrdienas, 14. maija, vakarā Izraēlas pilsētā Telavivā sāksies 64. starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa pirmais pusfināls, kurā noskaidrosies pirmās 10 valstis, kas kvalificēsies konkursa finālam.

Foto: ar krāšņu dalībnieku parādi atklāta "Eirovīzija"

Foto: ar krāšņu dalībnieku parādi atklāta "Eirovīzija" 4

Svētdienas, 12. maija, vakarā Telavivā norisinājās 64. starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa svinīgā atklāšana. Ceļu pa oranžo paklāju mēroja un svinībās piedalījās arī Latvijas delegācija un mūsu valsts pārstāvji šī gada konkursā – grupa “Carousel”.

Foto: Rīgā notikusi vētraina "Eirovīzijas" iesildīšanas ballīte

Foto: Rīgā notikusi vētraina "Eirovīzijas" iesildīšanas ballīte 1

Pagājušās nedēļas nogalē greznajā izklaides vietā ”Crystal Club” notika starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa dalībnieku iesildīšanas pasākums ”Eurovision Preparty Riga 2019”. Ballīte pulcēja ”Eirovīzijas” fanus gan no Latvijas, gan no citās Eiropas valstīm.

Bārdainā Končita Vursta mainījusies līdz nepazīšanai

Bārdainā Končita Vursta mainījusies līdz nepazīšanai

”Eirovīzijas” 2014. gada uzvarētāju Končitu Vurstu nu vairs neatpazīt – zvaigzne, sveicot pavasari, pilnībā mainījusi imidžu. Ja iepriekš Končita izskatījās kā bārdaina, tumšmataina sieviete, nu viņa izbalinājusi visu, sākot ar uzacīm un bārdu un beidzot ar matiem, un sākusi ģērbties kā īsts kungs.