Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 23. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja tev šodien sanāk kāda darīšana ar risku un ātrumu, vari droši iesaistīties šajos pasākumos un pieņemt lēmumus attiecīgajās sfērās. Saspringta diena solās, ja strādā jurisprudencē vai esi uzņēmējs. Garlaicīgi nebūs.

Horoskops vērsim

Īpašu entuziasmu izrādīsi par kāda atlikta vai agrāk nerealizēta darba reanimēšanu. Tā kā pats par izdošanos būsi pārliecināts, arī apstākļi sadarbosies. Mājās nesteidzies, jo tieši ģimenē var izpausties spriedzes novadīšanas mehānisms.

Horoskops dvīņiem

Ja esi nodarbināts kādā no labsajūtas un baudas vairošanas sfērām, gatavojies uz garu dienu, kas prasīs lielu koncentrēšanos un izturību. Savā darāmajā saglabā zināmu distanci ar iesaistītajiem klientiem.

Horoskops vēzim

Šodien savas pūles virzi uz to sfēru, kur apgrozās nauda un tiek pieņemti svarīgi lēmumi. Ieteicams apgrozīties valsts pārvaldes struktūrās. Komunikācijai par jebkuru tēmu jābūt precīzai, konkrētai un patiesai.

Horoskops lauvai

Nedemonstrē savu pārākumu un neaizraujies ar individuālo spēli, bet labāk domā par veselīgu atmosfēru kolektīvā. Kopā variet uzvarēt kādu biznesa konkurentu vai sagraut pretinieku komandu kādā sporta veidā.

Horoskops jaunavai

Visās attiecību formās meklēsi līdzsvaru. Pragmatiska situācijas uztvere, uzticēšanās un prasme īstajā brīdī izteikties, paklusēt vai apstāties tevi noturēs uz zelta vidusceļa.

Horoskops svariem

Šodien tev tiek dota radošās pašizpausmes brīvība un, galvenais, neviens tev neuzkundzēsies par virsvadītāju vai uzraugu. Izmanto šo brīvību, jo nevar zināt, kad atkal radīsies tāda iespēja.

Horoskops skorpionam

Šodienas dialogi būs izteikti emocionāli un to rezultāts, kā arī iesaistīto psihiskās veselības stāvoklis, būs atkarīgs no tevis personiski. Atļaujies būt piedodošs, saprotošs un izjūti, kad vajag piebremzēt.

Horoskops strēlniekam

Tev par katru cenu jāmēģina tikt uz darba skatuves un jākļūst par projekta režisoru. Vari piedzīvot sīvu stīvēšanos par šo krēslu. Ja nu kas nelāgs ir gadījies, meklē juristu vai kādu, kas var aizstāvēt tavas intereses.

Horoskops mežāzim

Dod priekšroku darbiem, nevis vārdiem. Vari reanimēt kādas darba attiecības, no kurām atkarīgi tavi panākumi. Ja gadījumā tev ir kādi nenokārtoti juridiski jautājumi, vari mēģināt tos iekustināt no jauna.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dzīvosies enerģiju plūsmā, kas veicinās darba ražību, kontrolētu emocionalitāti un sakāpinātus instinktus. Pat, ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi nekad nebeigsies, izmanto šo spēku prātīgi un zini, kad apstāties.

Horoskops zivīm

Kāds neliels stresiņš būs jāpiedzīvo dēļ vadības, partneriem vai klientiem. Apelē pie savas pieredzes un neļaujies, lai tevi iesaistītu nelīdzvērtīgā cīņā. Bet visādi citādi ļoti produktīva diena.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eirovīzija

Doties uz filmu sadaļu

Pompeji

Asa sižeta,Drāma,Piedzīvojumu

''Eirovīzijā'' uzvar Nīderlande

''Eirovīzijā'' uzvar Nīderlande 36

Eiropa atkal izdarījusi savu muzikālo izvēli. Sestdienas, 18. maija, naktī Telavivā noslēdzies ”Eirovīzijas” dziesmu konkurss, kurā uzvaras laurus plūca Nīderlandes pārstāvis Dankans Laurenss ar dziesmu ”Arcade”.

Krāšņi foto: ''Eirovīzijas'' fani pārņem Telavivu

Krāšņi foto: ''Eirovīzijas'' fani pārņem Telavivu 26

Lielais ”Eirovīzijas” fināls ir klāt. Telavivā tūkstošiem cilvēku līksmo norises vietā. Kamēr ”Eirovīzijas” fani viens otru mēģina pārspēt košumā, bet mēs pie ekrāniem fanojam un balsojam, aiz žoga stingrā policijas ielenkumā pārdesmit protestanti pauž savu neapmierinātību ar valdošo varu.

Tas ir oficiāli! Telavivā uz ''Eirovīzijas'' šovu ieradusies Madonna

Tas ir oficiāli! Telavivā uz ''Eirovīzijas'' šovu ieradusies Madonna

Šī gada lielākā intriga ”Eirovīzijas” sakarā ir nevis pats konkurss, bet popmūzikas karalienes Madonnas iespējamā kāpšana uz skatuves. Kaut arī baumas par to, ka dzīvā leģenda ieradīsies baudīt šovu Telavivā oficiāli tika apstiprinātas šajā trešdienā, mūziķe līdz pat šim brīdim tā arī nav redzēta nevienā ar ”Eirovīziju” saistītā pasākumā un pat šodien notiekošajā kameru mēģinājumā viņas vietā bija klusums 25 minūšu garumā. Taču fani var būt mierīgi – popmūzikas karaliene jau ir klāt un, naktī izbaudījusi Telavivas ainas, atpūšas savā viesnīcas numuriņā.

Negaidīts pārsteigums! ''Eirovīzijā'' Telavivā ieradies arī Markus Riva; ko viņš šovakar darīs?

Negaidīts pārsteigums! ''Eirovīzijā'' Telavivā ieradies arī Markus Riva; ko viņš šovakar darīs? 1

Izraēlas pilsētā Telavivā tūlīt sāksies ”Eirovīzijas” otrais pusfināls, kurā par vietu finālā cīnīsies arī mūsu ”Carousel”. Pārsteigums – atbalstīt mūziķus ieradies arī Latvijas atlases veterāns, kuru vietējā žūrija spītīgi nelaiž pie dziedāšanas starptautiskā arēnā – Markus Riva! Skaties.lv noķēra viņu uz ekskluzīvu sarunu.

Vai ''Carousel'' iekļūs ''Eirovīzijas'' finālā? Pirmās prognozes no Telavivas

Viedoklis no Telavivas Vai ''Carousel'' iekļūs ''Eirovīzijas'' finālā? Pirmās prognozes no Telavivas 5

Jau pēc dažām stundām būs vērojams ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa otrais pusfināls. Tajā startēs gan mūsu ”Carousel”, gan līderis pēc bukmeikeru prognozēm – Nīderlandes pārstāvis Dankans Lourenss. Taču nost ar bukmeikeriem! Ņemot vērā šogad izteikto etnisko balsojumu, vienīgais, kurš var būt drošs par vietu finālā ir Krievijas pārstāvis Sergejs Lazarevs. To, kas šobrīd notiek Telavivā, ekskluzīvi Skaties.lv komentē uz vietas esošais žurnālists un bloga aizrobezas.lv autors Jānis Ogle.

Kāpēc Sanmarīno var uzvarēt ''Eirovīzijā''? Negaidīts pavērsiens pirmajā pusfinālā; bukmeikeru prognozes pilnībā izgāžas

Kāpēc Sanmarīno var uzvarēt ''Eirovīzijā''? Negaidīts pavērsiens pirmajā pusfinālā; bukmeikeru prognozes pilnībā izgāžas

Pirmā ”Eirovīzijas” pusfināla rezultāti šogad vairāk nekā pārsteidzoši – teju pusei finālā iekļuvušo bukmeikeri iepriekš nedeva nekādas cerības. Vai šogad ekspertu prognozes izgāzīsies? Šī noteikti ir patīkama ziņa Latvijas ”Eirovīzijas” faniem, jo mūsu mākslinieki pēc bukmeikeru prognozēm joprojām ir stabili pēdējie.

Telavivā sākas 64. “Eirovīzijas” dziesmu konkurss

Telavivā sākas 64. “Eirovīzijas” dziesmu konkurss

Otrdienas, 14. maija, vakarā Izraēlas pilsētā Telavivā sāksies 64. starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa pirmais pusfināls, kurā noskaidrosies pirmās 10 valstis, kas kvalificēsies konkursa finālam.

Foto: ar krāšņu dalībnieku parādi atklāta "Eirovīzija"

Foto: ar krāšņu dalībnieku parādi atklāta "Eirovīzija" 4

Svētdienas, 12. maija, vakarā Telavivā norisinājās 64. starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa svinīgā atklāšana. Ceļu pa oranžo paklāju mēroja un svinībās piedalījās arī Latvijas delegācija un mūsu valsts pārstāvji šī gada konkursā – grupa “Carousel”.

Foto: Rīgā notikusi vētraina "Eirovīzijas" iesildīšanas ballīte

Foto: Rīgā notikusi vētraina "Eirovīzijas" iesildīšanas ballīte 1

Pagājušās nedēļas nogalē greznajā izklaides vietā ”Crystal Club” notika starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa dalībnieku iesildīšanas pasākums ”Eurovision Preparty Riga 2019”. Ballīte pulcēja ”Eirovīzijas” fanus gan no Latvijas, gan no citās Eiropas valstīm.