Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Kāds sen novārtā atstāts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli.

Horoskops vērsim

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc draudzības un romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, milzīgā pašpārliecība var sabojāt smalkjūtīgu sarunu.

Horoskops dvīņiem

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vēzim

Šodien būs lidojuma sajūta, kuru būs arī iespējas izmēģināt reālos projektos. Būs vēlēšanās visu panākt ātri un daudz un, kā par brīnumu, pasaulei būs tendence visu arī dot.

Horoskops lauvai

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Nedrīksti ļauties sevis žēlošanai. Notiks atbrīvošanās no enerģijas, kas tikusi slāpēta un bremzēta.

Horoskops svariem

Tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops skorpionam

Vari iekulties sadzīviska rakstura traumās ņemoties ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu garīgo un fizisko veselību.

Horoskops strēlniekam

Romantisko attiecību jomā esi aktīvs vēlmju plānošanā un iesaistīto cilvēku aplidošanā. Svarīgi ir apzināties savas reālās izredzes un iespējas un neiekrist uz tukšiem solījumiem.

Horoskops mežāzim

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad necentieties tās pārlikt uz vēlāku laiku, jo visticamāk, ka vēlamo rezultātu izsitīsi tieši šodien. Šodien nāksies pildīt priekšnieku komandas vai ģimenes galvas uzliktos pienākumus.

Horoskops ūdensvīram

Vēloties atbrīvoties no emocijām, kuras tevi pārņēmušas, izvēlies izpausties caur radošu darbu vai oriģinālu hobiju. Neuzticies tiem, kuri sola tev visu pasauli un vēl vairāk.

Horoskops zivīm

Tava psihoemocionālā pasaule var sagādāt pārsteigumus. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu, kas sliktākajā gadījumā beigsies ar kādu traumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eirovīzija

Video: ar ko ''Carousel'' nāksies sacensties ''Eirovīzijas'' pusfinālā

Video: ar ko ''Carousel'' nāksies sacensties ''Eirovīzijas'' pusfinālā

Ir noskaidrotas visas šī gada ”Eirovīzijas” dziesmas, un valstu pārstāvji sadalīti pa pusfināliem. Lai sniegtu ieskatu par to, kāda būs konkurence katrā no pusfināliem, organizatori sagatavojuši nelielu video ieskatu katra pusfināla numuros. Lūk, kā uz konkurentu fona izskatās mūsu ”Carousel”!

Austrālija ''Eirovīzijā'' atklāti un iespaidīgi atdarinās Igauniju

Austrālija ''Eirovīzijā'' atklāti un iespaidīgi atdarinās Igauniju 1

Nav noslēpums, ka pēc kāda interesanta numura parādīšanās ”Eirovīzijā” nākamā gada konkursā var sagaidīt vismaz vienu līdzīgu priekšnesumu. Šogad lielā Austrālija izvēlējusies uzkrītoši kopēt mazās Igaunijas pagājušā gada numuru, turklāt darīt to ļoti iespaidīgi.

Izvēlētas visas šā gada ''Eirovīzijas'' dziesmas, Latvijai pagaidām prognozē pēdējo vietu

Izvēlētas visas šā gada ''Eirovīzijas'' dziesmas, Latvijai pagaidām prognozē pēdējo vietu 17

11. martā pēdējās šā gada ”Eirovīzijas” konkursa dalībvalstis atklājušas māksliniekus un dziesmas, kuras šogad pārstāvēs valsts godu konkursā. Līdz ar to konkursa 41 valstu pārstāvji ir nokomplektēti, un bukmeikeri naski sāk izteikt prognozes par iespējamo rezultātu. Diemžēl Latvijai sākums iezīmējas bēdīgs – pagaidām aptaujās mūsu ”Carousel” ieņem pēdējo vietu.

Noklausies! Laura Rizzotto piedāvā juteklisku hitu un videoklipu no drīzumā gaidāmā albuma

Noklausies! Laura Rizzotto piedāvā juteklisku hitu un videoklipu no drīzumā gaidāmā albuma

Losandželosā dzīvojošā Brazīlijas latviete Laura Rizzotto, kas plašāku atpazīstamību Latvijā guva pēc tam, kad pārstāvēja Latviju ”Eirovīzijā” Portugālē, klausītājiem piedāvā savu jaunāko singlu ”Tightrope”. Šis ir pirmais singls no mūziķes un dziesmu autores drīzumā gaidāmā albuma ar nosaukumu ”AMBER” (Dzintars), kas būs veltījums Lauras latviešu saknēm. Līdz ar jauno singlu, Laura Rizzotto prezentē arī videoklipu šai dziesmai.

Ukraina šogad atsakās no dalības ''Eirovīzijā''

Ukraina šogad atsakās no dalības ''Eirovīzijā'' 2

Lai arī Ukrainā jau ”Eirovīzijas” atlase bija notikusi un par valsts pārstāvi konkursā izvēlēta dziedātāja MARUV, valsts tomēr paziņojusi, ka šogad konkursu izlaidīs un MARUV konkursā nedziedās. Dziedātāja konkursam bija sagatavojusi ļoti pikantu priekšnesumu.

Dīdžejs apsver iespēju pirmo reizi netaisīt remiksu mūsu ''Eirovīzijas'' dziesmai. Kāpēc?

Dīdžejs apsver iespēju pirmo reizi netaisīt remiksu mūsu ''Eirovīzijas'' dziesmai. Kāpēc? 5

Pēc ziņas, ka Latviju ”Eirovīzijā” pārstāvēs ”Carousel” populārais dīdžejs [Ex] da Bass, kurš allaž rada mūsu eirodziesmas oficiālo remiksu, izteicies, ka šoreiz to varētu arī nedarīt un publiski iesaistījies dažādās vārdu apmaiņās par konkursa rezultātiem. Dīdžejs, kurš labi pazīstams ar aktuālāko mūzikas pasaulē, piekrita Skaties.lv sniegt savu viedokli par konkursa rezultātiem, kas šogad atkal radījuši plašas diskusijas.

Foto: ”Eirovīzijas” atlases fināla aizkulises un košākie brīži

Foto: ”Eirovīzijas” atlases fināla aizkulises un košākie brīži

Sestdienas, 16. februāra, vakarā tika noskaidrots ”Eirovīzijas” nacionālās atlases uzvarētājs – uz starptautisko dziesmu konkursu Izraēlā dosies duets ”Carousel”. Skaties.lv piedāvā ielūkoties fināla aizkulisēs un košākajos kadros no dalībnieku uzstāšanās.

Markus Riva pret ''Double Faced Eels'' - kurš ''Eirovīzijā'' pārsteigs ar lielāku šovu?

Markus Riva pret ''Double Faced Eels'' - kurš ''Eirovīzijā'' pārsteigs ar lielāku šovu? 1

Jau 16. februāra vakarā izšķirsies, kurš mūziķis šogad dosies pārstāvēt Latviju starptautiskajā ”Eirovīzijas” konkursā, kas šogad notiks Izraēlā. Skaties.lv konkursa aizkulisēs aprunājās ar pašmāju atlases finālistiem, un vismaz divi no viņiem paziņo, ka ir gatavi uzvaras gadījumā beidzot parādīt Eiropai, ka arī Latvija var sarīkot šovu!

Bukmeikeri prognozē, kurš pārstāvēs Latviju “Eirovīzijā”

Bukmeikeri prognozē, kurš pārstāvēs Latviju “Eirovīzijā” 1

Sestdien, 16. februārī, tiks noskaidrots Latvijas pārstāvis 64. ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies Telavivā, Izraēlā. Bukmeikeri paredz, ka lielākās izredzes uzvarēt konkursa finālā ir Samantai Tīnai, ”Double Faced Eels” un ”Carousel”, bet Markus Riva būs starp favorītiem ”Spotify” lietotāju vidū.

Video: kā mūsu ''Double Faced Eels'' kopā ar Bebe Rexha uzvarēja Amerikas šovā

Video: kā mūsu ''Double Faced Eels'' kopā ar Bebe Rexha uzvarēja Amerikas šovā

Jau 16. februārī noskaidrosies, kurš mākslinieks vai apvienība pārstāvēs Latviju ”Eirovīzijā”. Ja tie būs ”Double Faced Eels”, tauta var nebaidīties, ka māksliniekiem, dziedot Eiropas priekšā, varētu noraustīties valoda. Pirms gada mūsu zēni kā vienīgie mūziķi no Eiropas kāpa uz skatuves Amerikā šovā ”Best.Cover.Ever.”, lai uzstātos kopā ar megapopulāro Bebe Rexha. Un uzvarēja!

Līdz “Eirovīzijas” atlases finālam vēl dažas dienas – dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās lielajam uznācienam

Līdz “Eirovīzijas” atlases finālam vēl dažas dienas – dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās lielajam uznācienam

16. februāra vakarā astoņi mūziķi un grupas noslēgs cīņu par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Telavivā. Dažas dienas pirms izšķirošās cīņas dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās fināla priekšnesumam un kā viņi vērtē savas izredzes piedalīties ”Eirovīzijā”.

''Double Faced Eels'' gatavi uz ''Eirovīziju'' beidzot aizvest īstu šovu! Intervē ''ēnas''

''Double Faced Eels'' gatavi uz ''Eirovīziju'' beidzot aizvest īstu šovu! Intervē ''ēnas''

Īsi pirms ”Eirovīzijas” nacionālās atlases fināla Skaties.lv viesojās ”Double Faced Eels” pārstāvis Marka. Jā, tieši šiem mūziķiem bukmeikeri šogad paredz vislielākās iespējas pārstāvēt Latviju lielajā konkursā Izraēlā. Intervijā Skaties.lv un mūsu ”ēnām” mūziķis atklāj, kur grupa visu šo laiku bija pazudusi un cik gatava ir satricināt Eiropu, kā nesen jau satricinājusi Ameriku!