Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops vērsim

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops dvīņiem

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vēzim

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops lauvai

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops jaunavai

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgus placī. Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops svariem

Šodien ir varena iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

Horoskops skorpionam

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops strēlniekam

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops mežāzim

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops ūdensvīram

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops zivīm

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eirovīzija

Foto: ”Eirovīzijas” atlases fināla aizkulises un košākie brīži

Foto: ”Eirovīzijas” atlases fināla aizkulises un košākie brīži

Sestdienas, 16. februāra, vakarā tika noskaidrots ”Eirovīzijas” nacionālās atlases uzvarētājs – uz starptautisko dziesmu konkursu Izraēlā dosies duets ”Carousel”. Skaties.lv piedāvā ielūkoties fināla aizkulisēs un košākajos kadros no dalībnieku uzstāšanās.

Markus Riva pret ''Double Faced Eels'' - kurš ''Eirovīzijā'' pārsteigs ar lielāku šovu?

Markus Riva pret ''Double Faced Eels'' - kurš ''Eirovīzijā'' pārsteigs ar lielāku šovu? 1

Jau 16. februāra vakarā izšķirsies, kurš mūziķis šogad dosies pārstāvēt Latviju starptautiskajā ”Eirovīzijas” konkursā, kas šogad notiks Izraēlā. Skaties.lv konkursa aizkulisēs aprunājās ar pašmāju atlases finālistiem, un vismaz divi no viņiem paziņo, ka ir gatavi uzvaras gadījumā beidzot parādīt Eiropai, ka arī Latvija var sarīkot šovu!

Bukmeikeri prognozē, kurš pārstāvēs Latviju “Eirovīzijā”

Bukmeikeri prognozē, kurš pārstāvēs Latviju “Eirovīzijā” 1

Sestdien, 16. februārī, tiks noskaidrots Latvijas pārstāvis 64. ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies Telavivā, Izraēlā. Bukmeikeri paredz, ka lielākās izredzes uzvarēt konkursa finālā ir Samantai Tīnai, ”Double Faced Eels” un ”Carousel”, bet Markus Riva būs starp favorītiem ”Spotify” lietotāju vidū.

Video: kā mūsu ''Double Faced Eels'' kopā ar Bebe Rexha uzvarēja Amerikas šovā

Video: kā mūsu ''Double Faced Eels'' kopā ar Bebe Rexha uzvarēja Amerikas šovā

Jau 16. februārī noskaidrosies, kurš mākslinieks vai apvienība pārstāvēs Latviju ”Eirovīzijā”. Ja tie būs ”Double Faced Eels”, tauta var nebaidīties, ka māksliniekiem, dziedot Eiropas priekšā, varētu noraustīties valoda. Pirms gada mūsu zēni kā vienīgie mūziķi no Eiropas kāpa uz skatuves Amerikā šovā ”Best.Cover.Ever.”, lai uzstātos kopā ar megapopulāro Bebe Rexha. Un uzvarēja!

Līdz “Eirovīzijas” atlases finālam vēl dažas dienas – dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās lielajam uznācienam

Līdz “Eirovīzijas” atlases finālam vēl dažas dienas – dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās lielajam uznācienam

16. februāra vakarā astoņi mūziķi un grupas noslēgs cīņu par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Telavivā. Dažas dienas pirms izšķirošās cīņas dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās fināla priekšnesumam un kā viņi vērtē savas izredzes piedalīties ”Eirovīzijā”.

''Double Faced Eels'' gatavi uz ''Eirovīziju'' beidzot aizvest īstu šovu! Intervē ''ēnas''

''Double Faced Eels'' gatavi uz ''Eirovīziju'' beidzot aizvest īstu šovu! Intervē ''ēnas''

Īsi pirms ”Eirovīzijas” nacionālās atlases fināla Skaties.lv viesojās ”Double Faced Eels” pārstāvis Marka. Jā, tieši šiem mūziķiem bukmeikeri šogad paredz vislielākās iespējas pārstāvēt Latviju lielajā konkursā Izraēlā. Intervijā Skaties.lv un mūsu ”ēnām” mūziķis atklāj, kur grupa visu šo laiku bija pazudusi un cik gatava ir satricināt Eiropu, kā nesen jau satricinājusi Ameriku!

''Dziļi violets'' un Kozmens jau nopirkuši biļetes uz ''Eirovīziju'' Izraēlā

''Dziļi violets'' un Kozmens jau nopirkuši biļetes uz ''Eirovīziju'' Izraēlā 8

Noskaidroti astoņi mūziķi un apvienības, kas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”, kas maijā notiks Izraēlā. Starp šiem astoņiem ir arī ”Dziļi violets feat. Kozmens” ar neviennozīmīgi vērtēto ”Tautas dziesmu”. Sarunā ar Skaties.lv puiši atklāj, kāpēc dziesma ir perfekti piemērota ikviena gaumei un to, ka jau pošas uz Izraēlu.

Foto: ''Eirovīzijas'' atlases otrā pusfināla aizkulises un košākie brīži

Foto: ''Eirovīzijas'' atlases otrā pusfināla aizkulises un košākie brīži 4

Noslēdzies ”Eirovīzijas” nacionālās atlases otrais pusfināls, no kura lielajam finālam kvalificējās vēl četri dalībnieki – duets ”Carousel”, grupas ”Dziļi violets feat. Kozmens” un ”Double Faced Eels”, kā arī Markus Riva. Skaties.lv piedāvā ielūkoties konkursa aizkulisēs un šova košākajos brīžos.

Puišu grupas, Riva un pavisam negaidīts līderis! Noskaidroti visi ''Eirovīzijas'' atlases finālisti

Puišu grupas, Riva un pavisam negaidīts līderis! Noskaidroti visi ''Eirovīzijas'' atlases finālisti 26

Noslēgusies ”Eirovīzijas” nacionālās atlases otrā kārta, un noskaidroti tie četri mākslinieki, kas pievienojas četriem pirmā pusfināla labākajiem, lai jau pavisam drīz cīnītos par iespēju pārstāvēt valsti starptautiskā arēnā. Žūrijas un skatītāju kopvērtējumā četri labākie ir ”Dziļi Violets feat. Kozmens”, ”Double Faced Eels”, Markus Riva un ”Carousel”.

Foto: Markus Riva uz ''Eirovīzijas'' pusfināla skatuves kāps kā Betmens un izģērbsies

Foto: Markus Riva uz ''Eirovīzijas'' pusfināla skatuves kāps kā Betmens un izģērbsies

Šis ir sestais gads, kad Markus Riva cīnās par iespēju pārstāvēt Latvju ”Eirovīzijā”, un šoreiz viņš izlēmis iet uz visu banku. Kā Skaties.lv atklāj mūziķis, viņš gatavs sarīkot īstu šovu, kas ar katru nākamo kārtu kļūs arvien efektīgāks. Pusfinālam viņš sagatavojis supervaroņa kostīmu Betmena stilā un beidzot arī izģērbsies.

Lai dzīvo brīvība! ''Dziļi Violets'' un Kozmens uz ''Eirovīzijas'' atlases skatuves kāps bez apakšveļas

Lai dzīvo brīvība! ''Dziļi Violets'' un Kozmens uz ''Eirovīzijas'' atlases skatuves kāps bez apakšveļas 2

Astoņi mūziķi un grupas pašlaik gatavojas kāpt uz ”Eirovīzijas” nacionālās atlases otrā pusfināla skatuves, lai cīnītos par tiesībām pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā. Apvienība ”Dziļi Violets feat. Kozmens” atklāj Skaties.lv, ka izlēmuši uzstāties bez apakšveļas. Gan veselībai, gan lai uz skatuves justos vēl brīvāk.

Noklausies un prognozē! ''Eirovīzijas'' atlases otrā pusfināla numuri, kas šovakar cīnīsies par vietu finālā

Noklausies un prognozē! ''Eirovīzijas'' atlases otrā pusfināla numuri, kas šovakar cīnīsies par vietu finālā 17

Jau 2. februārī noskaidrosim, kuri pašmāju mūziķi pievienosies četriem jau noskaidrotajiem ”Eirovīzijas” nacionālās atlases finālistiem un cīnīsies par iespēju pārstāvēt valsti starptautiskajā konkursā. Skaties.lv piedāvā iepazīties ar otrā pusfināla dalībniekiem un izteikt viedokli, kurš paša ausīm tīkamāks. Astoņi dalībnieki – četras vietas finālā! Klausies un jau tagad izvēlies, ko atbalstīt!

Franciju ''Eirovīzijā'' pārstāvēs skandalozs geju aktīvists

Franciju ''Eirovīzijā'' pārstāvēs skandalozs geju aktīvists 3

Arvien vairāk valstis steidz izziņot savus pārstāvjus ”Eirovīzijai”. Ja latvieši pagaidām vēl tikai spriež, vai Eiropai patiks daiļā Samanta Tīna, jaukais Markus Riva vai gaišais ”Laime pilnīga” skanējums, Francija paziņojusi, ka valsti konkursā pārstāvēs 19 gadus jaunais un jau skandalozais geju, lesbiešu un transpersonu tiesību aktīvists Bilals Hasani.

Bukmeikeri prognozē Markum Rivam lieliskus panākumus “Eirovīzijas” atlasē

Bukmeikeri prognozē Markum Rivam lieliskus panākumus “Eirovīzijas” atlasē 16

Noskaidroti pirmie četri dalībnieki Latvijas autoru un izpildītāju konkursā ”Supernova 2019”. Fināla četriniekā iekļuvusi Samanta Tīna, Aivo Oskis, Edgars Kreilis un grupa ”Laime pilnīga ”. Otrā pusfināla finālisti tiks noskaidroti 2. februārī. Šajā pusfinālā viens no dalībniekiem jau iesaukts par ”Supernova” veterānu, kas jau sesto reizi pēc kārtas cīnīsies par konkursa galveno balvu – ceļazīmi uz ”Eirovīzijas” dziesmu konkursu. Bukmeikeri prognozē, ka Markus Rivas iespējas iekļūt finālā ir 54 %.