Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Eiropas Parlamenta vēlēšanas

Pēc 90% balsu saskaitīšanas stabilu pirmo vietu gūst "Jaunā Vienotība"

Pēc 90% balsu saskaitīšanas stabilu pirmo vietu gūst "Jaunā Vienotība" 17

Pēc aptuveni 90{638c3b69bfaca5f4c32a79393a7efa2b6613a7b5fcecaf1eab46c65e2114e4b9} balsu saskaitīšanas Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās līderi joprojām ir “Jaunā Vienotība” (JV), “Saskaņa” un nacionālā apvienība Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNK), liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Arī šajās EP vēlēšanās visaktīvāk balso Ikšķiles novada iedzīvotāji

Arī šajās EP vēlēšanās visaktīvāk balso Ikšķiles novada iedzīvotāji

Tāpat kā iepriekšējās Eiroparlamenta vēlēšanās 2014. gadā visaugstākā vēlētāju aktivitāte vērojama Ikšķiles novadā, kur, piemēram, tikai piektdien vien pie vēlēšanu urnām iepriekšbalsošanas dienā pie urnām devušies 18{638c3b69bfaca5f4c32a79393a7efa2b6613a7b5fcecaf1eab46c65e2114e4b9} no kopējā Ikšķiles novada balsstiesīgo skaita. Arī sestdien jau no plkst. 7.00 vērojama augsta vēlētāju aktivitāte.

Eiroparlamenta vēlēšanas arī Slovākijā, Maltā un Čehijā

Eiroparlamenta vēlēšanas arī Slovākijā, Maltā un Čehijā

Vairākums Eiropas Savienības valstu vēlēšanas organizē svētdien, taču 25. maijā – līdz ar Latviju – savus Eiroparlamenta deputātus izraugās Maltas un Slovākijas vēlētāji, kā arī nobalsošana turpinās Čehijā, kur norit vēlēšanu otrā, noslēdzošā diena.

EP vēlēšanu reportāža: daudzi balsojuši par pārbaudītām vērtībām

EP vēlēšanu reportāža: daudzi balsojuši par pārbaudītām vērtībām 5

Vairums TV3 Ziņu uzrunāto vēlētāju atzīst, ka balsojuši par pārbaudītām vērtībām. Viegli izvēlēties esot bijis arī Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, kurš balsoja Ogrē. Iedzīvotājiem viņš valsts vārdā atvainojās par neērtībām, kas radās vēlēšanu sistēmas tehnisko problēmu dēļ.

Skaidrojums: Eiropas Parlamenta galvenās funkcijas

Skaidrojums: Eiropas Parlamenta galvenās funkcijas

Bez Eiropas Parlamenta (EP) piekrišanas Eiropas Savienībā (ES) notiek reti kura lieta – tā norāda eksperti, uzsverot, ka EP ietekme uz iedzīvotāju ikdienu ir ļoti liela. LNT Ziņu dienests skaidro, kā darbojas EP un kas ir svarīgākie jautājumi, par ko tas lemj.

Vēlēšanām seko līdzi arī tiesībsargājošās iestādes

Vēlēšanām seko līdzi arī tiesībsargājošās iestādes

Signāli par iespējamiem balsu pirkšanas un vēlēšanu rezultātu viltošanas gadījumiem pagaidām nav saņemti, LNT raidījuma “900 sekundes” speciālizlaidumā atzina Valsts drošības dienesta (VDD) priekšnieka vietnieks Ints Ulmanis.

EP vēlēšanu ceļvedis: kur un kā balsot

EP vēlēšanu ceļvedis: kur un kā balsot

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās visa Latvija ir viens vēlēšanu apgabals, no kura EP ir jāievēl astoņi deputāti. Vēlēšanu diena jau ir sākusies, un tiesības vēlēt ir visiem pilsoņiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu.