Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. jūlijs

Ritma, Ramona

Horoskops aunam

Ja nebūsi pārāk apmierināts ar mājas atmosfēru, prieku un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tavās burās iepūtīs vasaras liepziedu liegais vējš un sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Horoskops vērsim

Lielākais prieka un miera avots būs saskanīgas attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Horoskops dvīņiem

Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai būvei vai projektam. Labāk izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Horoskops vēzim

Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja šādi smagumi nav uzkrauti taviem pleciem, padomā par iespējām skaisti nosvinēt šo dienu. Ja šodien ir pamats svinībām, palutini sevi jo īpaši.

Horoskops lauvai

Dieniņa tev nebūs gadījusies no tām vienkāršajām. Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Savaldība būs zelta vērtē.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes plānus neradot partnerī pretestības un neapmierinātības pazīmes. Padomā par iespējām nedaudz uzkopt savu dzīvesvietu un tās tuvējo apkārtni.

Horoskops svariem

Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies. Pacietību un izturību.

Horoskops skorpionam

Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Horoskops strēlniekam

Tavas iekšējās sajūtas sauktin sauks un mudinās uz netradicionāliem eksperimentiem un jaunām sajūtām. Ar piedzīvojumiem šodien prātīgi. Saglabā iekšējo cēlumu un morālo tīrību.

Horoskops mežāzim

Šodien pieņemot svarīgus lēmumus nepaļaujies uz sabiedroto intuīciju, viņa šodien nebūs tajā labākajā formā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē, ja vairākas galvas - tad var.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tikai izklaide un vasarīgi prieki. Ja esi radošo sfēru pārstāvis, šos impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Padomā par iespējām uzlabot attiecības ar saviem mazajiem vai lielajiem bērniem

Horoskops zivīm

Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eiropas Komisija

EK lēmums nesodīt "Gazprom" par konkurences noteikumu pārkāpumiem izpelnās bargu kritiku

EK lēmums nesodīt "Gazprom" par konkurences noteikumu pārkāpumiem izpelnās bargu kritiku 1

Ceturtdien kā uzvara Briselē tika izziņota Eiropas Komisijas panāktā vienošanās ar “Gazprom” par to, ka Krievijas enerģētikas milzis atteiksies no prakses prasīt atšķirīgu cenu par gāzi dažādās Eiropas Savienības valstīs. Taču dažviet Eiropā to uztver kā vien daļēju uzvaru – īpaši tas tajās valstīs, kuras gadiem ilgi “Gazprom” ļaunprātīgas biznesa prakses dēļ bija spiestas pārmaksāt par gāzi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Šteinbuka par EK rekomendācijām: Tas ir Latvijas iedzīvotāju interesēs

Šteinbuka par EK rekomendācijām: Tas ir Latvijas iedzīvotāju interesēs

“Tas ir drauga ieteikums, rekomendācijas skan ļoti birokrātiski, bet pēc satura tas ir par dzīves kvalitāti,” tā publiskotās Eiropas Komisijas (EK) rekomendācijas dalībvalstīm ilgtermiņa izaugsmei intervijā “900 sekundēm” komentēja EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

Eiropas Komisija lems, vai atcelt pāreju uz vasaras laiku

Eiropas Komisija lems, vai atcelt pāreju uz vasaras laiku 8

Diskusijas par pulksteņa rādītāju grozīšanas lietderību aktualizējas katru gadu – pavasarī un rudenī, tomēr līdz šim tā arī nav izdevies atteikties no noteikumiem, kas regulē nepieciešamību divreiz gadā pagriezt pulksteņu rādītājus. Eiropas Komisija lems, vai atcelt pāreju uz vasaras laiku. 

"RB Rail" vadītājas Baibas Rubesas krēsla saļodzīšanās izgaismo politiskās intereses "Rail Baltica" projektā

"RB Rail" vadītājas Baibas Rubesas krēsla saļodzīšanās izgaismo politiskās intereses "Rail Baltica" projektā 2

Saļodzījies vērienīgā dzelzceļa projekta “Rail Baltica” īstenotāja, Baltijas valstu kopuzņēmuma “RB Rail” vadītājas Baibas Rubesas krēsls. Uzņēmuma Igaunijas un Lietuvas akcionāri Rubesai izteikuši neuzticību. Gan pagaidām viņiem nav izdevies īstenot formālo procedūru viņas atlaišanai no amata. Rubesas gāzēju motīvi ir diezgan neskaidri. Arī viņa pati ir komentāros atturīga, taču liek saprast, ka bijusi kādam neērta šajā projektā, kur apgrozās summas, kas mērāmas simtos miljonu.

Pārtikas dubultie standarti: PTAC neierosinās lietu par ražotāju negodīgu rīcību

Pārtikas dubultie standarti: PTAC neierosinās lietu par ražotāju negodīgu rīcību 1

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) neredz pamatu ierosināt lietu par negodīgu komercpraksi, pamatojoties uz pārbaudēm, kurās tika salīdzināti Latvijā un Rietumeiropas valstīs iegādāti identiski pārtikas produkti. Pētījumā tika pierādīts, ka ražotāji īsteno dubultus standartus, jo Austrumeiropas valstīm paredzēto produktu kvalitāte atšķiras.

Lietuvas dzelzceļam EK piemērojusi 28 miljonu eiro sodu par Mažeiķu-Reņģes posma noārdīšanu

Lietuvas dzelzceļam EK piemērojusi 28 miljonu eiro sodu par Mažeiķu-Reņģes posma noārdīšanu

Eiropas Komisija (EK) ir noteikusi Lietuvas valsts dzelzceļa uzņēmumam “Lietuvos geležinkeliai” nepilnu 28 miljonu eiro naudassodu par konkurences ierobežošanu dzelzceļa kravu pārvadājumu tirgū. Uzņēmums, likvidējot Mažeiķu-Reņģes sliežu ceļu, kas savieno Lietuvu un Latviju, ir pārkāpis Eiropas Savienības (ES) konkurences noteikumus, pirmdien paziņojusi EK.