Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Horoskops vērsim

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

Horoskops vēzim

Varbūt ir pienācis laiks mainīt ierastās eksistences nosacījumus un apstākļus. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē.

Horoskops lauvai

Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Horoskops jaunavai

Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē noderēs. Iespējams, tevi pārsteigs kāds cilvēks, kurš izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes situāciju. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības augstsirdību.

Horoskops svariem

Ja notikumi tevi ieraus savā virpulī, būs vajadzīgi skrienamie zābaciņi vai laba navigācijas sistēma un prātīga auto vadīšanas maniere. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Horoskops skorpionam

Darba un biznesa frontē vēlams lielāko uzmanības devu veltīt drošības pasākumiem un nodrošināties vai apdrošināties pret negadījumiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem.

Horoskops strēlniekam

Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops mežāzim

Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt tavu turbo dzinēju.

Horoskops ūdensvīram

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Horoskops zivīm

Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Eiropas Komisija

Eiropa grasās aizliegt plastmasas traukus un citas vienreizlietojamās preces

Eiropa grasās aizliegt plastmasas traukus un citas vienreizlietojamās preces 5

Daudzas vienreiz lietojamās ikdienas preces, piemēram, plastmasas šķīvji, salmiņi, vates kociņi, jau drīz pazudīs no veikalu plauktiem. To lietošanu plāno aizliegt Eiropas Komisija. Šīs un līdzīgas plastmasas preces aizstājot ar videi draudzīgākām alternatīvām, desmit gados videi varētu tikt aiztaupīts 22 miljardu eiro vērts kaitējums.

EK lēmums nesodīt "Gazprom" par konkurences noteikumu pārkāpumiem izpelnās bargu kritiku

EK lēmums nesodīt "Gazprom" par konkurences noteikumu pārkāpumiem izpelnās bargu kritiku 1

Ceturtdien kā uzvara Briselē tika izziņota Eiropas Komisijas panāktā vienošanās ar “Gazprom” par to, ka Krievijas enerģētikas milzis atteiksies no prakses prasīt atšķirīgu cenu par gāzi dažādās Eiropas Savienības valstīs. Taču dažviet Eiropā to uztver kā vien daļēju uzvaru – īpaši tas tajās valstīs, kuras gadiem ilgi “Gazprom” ļaunprātīgas biznesa prakses dēļ bija spiestas pārmaksāt par gāzi.

Šteinbuka par EK rekomendācijām: Tas ir Latvijas iedzīvotāju interesēs

Šteinbuka par EK rekomendācijām: Tas ir Latvijas iedzīvotāju interesēs

“Tas ir drauga ieteikums, rekomendācijas skan ļoti birokrātiski, bet pēc satura tas ir par dzīves kvalitāti,” tā publiskotās Eiropas Komisijas (EK) rekomendācijas dalībvalstīm ilgtermiņa izaugsmei intervijā “900 sekundēm” komentēja EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

Eiropas Komisija lems, vai atcelt pāreju uz vasaras laiku

Eiropas Komisija lems, vai atcelt pāreju uz vasaras laiku 8

Diskusijas par pulksteņa rādītāju grozīšanas lietderību aktualizējas katru gadu – pavasarī un rudenī, tomēr līdz šim tā arī nav izdevies atteikties no noteikumiem, kas regulē nepieciešamību divreiz gadā pagriezt pulksteņu rādītājus. Eiropas Komisija lems, vai atcelt pāreju uz vasaras laiku. 

"RB Rail" vadītājas Baibas Rubesas krēsla saļodzīšanās izgaismo politiskās intereses "Rail Baltica" projektā

"RB Rail" vadītājas Baibas Rubesas krēsla saļodzīšanās izgaismo politiskās intereses "Rail Baltica" projektā 2

Saļodzījies vērienīgā dzelzceļa projekta “Rail Baltica” īstenotāja, Baltijas valstu kopuzņēmuma “RB Rail” vadītājas Baibas Rubesas krēsls. Uzņēmuma Igaunijas un Lietuvas akcionāri Rubesai izteikuši neuzticību. Gan pagaidām viņiem nav izdevies īstenot formālo procedūru viņas atlaišanai no amata. Rubesas gāzēju motīvi ir diezgan neskaidri. Arī viņa pati ir komentāros atturīga, taču liek saprast, ka bijusi kādam neērta šajā projektā, kur apgrozās summas, kas mērāmas simtos miljonu.

Pārtikas dubultie standarti: PTAC neierosinās lietu par ražotāju negodīgu rīcību

Pārtikas dubultie standarti: PTAC neierosinās lietu par ražotāju negodīgu rīcību 1

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) neredz pamatu ierosināt lietu par negodīgu komercpraksi, pamatojoties uz pārbaudēm, kurās tika salīdzināti Latvijā un Rietumeiropas valstīs iegādāti identiski pārtikas produkti. Pētījumā tika pierādīts, ka ražotāji īsteno dubultus standartus, jo Austrumeiropas valstīm paredzēto produktu kvalitāte atšķiras.

Lietuvas dzelzceļam EK piemērojusi 28 miljonu eiro sodu par Mažeiķu-Reņģes posma noārdīšanu

Lietuvas dzelzceļam EK piemērojusi 28 miljonu eiro sodu par Mažeiķu-Reņģes posma noārdīšanu

Eiropas Komisija (EK) ir noteikusi Lietuvas valsts dzelzceļa uzņēmumam “Lietuvos geležinkeliai” nepilnu 28 miljonu eiro naudassodu par konkurences ierobežošanu dzelzceļa kravu pārvadājumu tirgū. Uzņēmums, likvidējot Mažeiķu-Reņģes sliežu ceļu, kas savieno Lietuvu un Latviju, ir pārkāpis Eiropas Savienības (ES) konkurences noteikumus, pirmdien paziņojusi EK.