Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ēģipte

Ar jūliju atsāksies lidojumi uz Ēģiptes kūrortiem

Ar jūliju atsāksies lidojumi uz Ēģiptes kūrortiem 8

Ēģipte, sākot ar jūliju, dažos no saviem kūrortiem atļaus atgriezties ārvalstu tūristiem, kā arī atļaus lidojumus uz šiem tūrisma centriem, šādi cenšoties stimulēt Covid-19 krīzē cietušo tautsaimniecību.

Ēģiptē no vardarbības cietusī Māra Katarska devusies atpakaļ uz Latviju

Ēģiptē no vardarbības cietusī Māra Katarska devusies atpakaļ uz Latviju

Sociālajos tīklos liela uzmanība pēdējās dienās ir pievērsta jaunai latviešu sievietei, kura Ēģiptē bija izsludināta meklēšanā un cietusi no partnera vardarbības. Viņas glābšanā iesaistījās arī Latvijas vēstniecība. Pēc TV3 rīcībā esošajām ziņām, šobrīd sieviete jau devusies uz Latviju. Krīzes centra psihologi stāsta, ka regulāri saņem zvanus no latviešu sievietēm, kas pieredzējušas partnera vardarbību ārzemēs.

Atrasta Hurgadā pazudusī dziedātāja Māra Katarska

Atrasta Hurgadā pazudusī dziedātāja Māra Katarska

Jau ziņojām, ka nedēļas nogalē Ēģiptē pazuda dziedātāja, šovā ”OKartes skatuve” iepazītā Māra Katarska. Policijai izdevās jaunieti atrast, bet 14. janvāra naktī viņa atkal pazudusi. Grupā ”Meklējam Māru” sniegtā informācija parāda, ka Māra arī šoreiz atradusies.

Hurgadā atkārtoti pazudusi dziedātāja Māra Katarska

Hurgadā atkārtoti pazudusi dziedātāja Māra Katarska

Šovā ”OKartes skatuve” iepazītā dziedātāja Māra Katarska vairākus mēnešus dzīvo Ēģiptē. Nedēļas nogalē mākslinieces mamma ar sociālo tīklu palīdzību centās atrast meitu, kura vairākas dienas nebija sazvanāma, viss izvērtās veiksmīgi. Bet jau 14. janvāra naktī Māra atkal pazudusi.

Seksīgākais Latvijas fitnesa pāris izbauda Ēģiptes burvību

Seksīgākais Latvijas fitnesa pāris izbauda Ēģiptes burvību 3

Juta un Gints Valdmaņi ir viens no iedvesmojošākajiem fitnesa pāriem Latvijā, kuri ir izpelnījušies tautas uzmanību sava aktīvā dzīvesveida un ceļojumu dēļ, motivējot simtiem cilvēku sākt nodarboties ar sportu un būt atvērtiem piedzīvojumiem.