Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Egils Langovskis

Kaislības saimnieka Jāņa Kauķa sētā izvēršas dziļā rūgtumā

Kaislības saimnieka Jāņa Kauķa sētā izvēršas dziļā rūgtumā

Jo tuvāk nāk šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku izvēles brīdis, jo sīvāka kļūst konkurence meiteņu starpā. Un viņas cīņā par uzmanību sāk izmantot dažādas viltībiņas. Vislielākās kaislības sāk mutuļot kautrīgā saimnieka Jāņa Kauķa sētā.

Šovā Saimnieks meklē sievu pirmās asaras

Šovā Saimnieks meklē sievu pirmās asaras 3

Jānis Šmits dodas randiņā ar Kristiānu, un arī viņu randiņš izvēršas romantisks un noslēdzas ar skūpstu. Visas meitenes ir pārliecinātas, ka mājās šovakar nebrauks… Kura būs tā, kuru Jānis sūtīs projām?

Saimnieks Jānis Šmits atklāj jūtas, bet skūpstās arī ar citu

Saimnieks Jānis Šmits atklāj jūtas, bet skūpstās arī ar citu 12

Šova saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks Jānis Šmits, kurš līdz šim bijis atklātākais sarunās par seksu, savā saimniecībā visvairāk gaida ierodamies Daigu Eglīti, kuru, laiku netērējot, ved pirmajā randiņā. Abi neslēpj savas jūtas, tomēr nakts aizsegā saimnieks pavisam intīmu satuvināšanos piedzīvo ar citu meiteni, bet kāda cita līgaviņa jau šobrīd ir ”gatava braukt mājās”.

Egils Langovskis iecerēto nedzīs nest mēslus

Saimnieks meklē sievu Egils Langovskis iecerēto nedzīs nest mēslus 2

”Meitenēm noteikti varētu patikt, ka attiecībās ar otro pusīti esmu uzticams,” sarunā ar Skaties.lv akcentē viens no šā gada iekārojamākajiem saimniekiem – šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Egils Langovskis (33), kurš sieviņai ieplānojis mājsaimnieces darbus.

Sipeniece-Gavare iepazīstina ar saimniekšova dalībniekiem

Saimnieks meklē sievu Sipeniece-Gavare iepazīstina ar saimniekšova dalībniekiem

Šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas iepazīšanās sērijā šova enerģiskā vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare apciemoja visus brašuļus viņu saimniecībās. Katrs no viņiem iepazīstināja ar saimniecību un atklāja, kādai jābūt viņa nākamajai sieviņai. Līdz ar iepazīšanās sēriju dota zaļā gaisma vēstuļu iesūtīšanai.

Uz kādām sievietēm met acis saimniekšova dalībnieki?

Saimnieks meklē sievu Uz kādām sievietēm met acis saimniekšova dalībnieki?

Jau pirmdien TV3 skatītāji varēs iepazīties ar šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas desmit saimniekiem. Katram no viņiem ir jautāts, kādai jābūt sievietei, lai iekarotu viņa simpātijas. Saimnieki atklājuši gan rakstura iezīmes, gan vēlamo vecumu, gan arī svaru, izskatu un nodarbošanos.