Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Egii

Šovā TV Zvaigzne asaru plūdi; mājās dodas Egii

Šovā TV Zvaigzne asaru plūdi; mājās dodas Egii 30

Otrdienas vakari šovā TV Zvaigzne allaž izvēršas dramatiski un emociju pilni. Šovakar uz “melnās strīpas” sēdās vissliktāk novērtētā sižeta autore Egii, Juris, kurš izpelnījās administrācijas sodu, regulāri pārkāpjot iekšējās kārtības noteikumus, un skandalozā šova zvaigzne Kristīne, kuru uz strīpas nosēdināja kolēģi iekšējā balsojumā.

Juris atkal izrunājas; šova adminstrācija viņu nosēdina uz izbalsošanas strīpas

Juris atkal izrunājas; šova adminstrācija viņu nosēdina uz izbalsošanas strīpas 2

Šodien realitātes šovā TV Zvaigzne ir izbalsošanas diena, kurā norisinājies vēl nepiedzīvots precedents – uz strīpas plkst. 13.00, kad tas parasti notiek, divu cilvēku vietā nosēdināta tika tikai Egii, taču pārējos divus skatītāji varēja noskaidrot tikai pēc plkst. 21,00, kad sākās tiešraide. No iekšējā balsojuma jau otro nedēļu pēc kārtas dalībnieki ievēlēja Kristīni, bet to, kurš būs trešais, šova veidotāji noslēpumā turēja līdz pat pēdējam brīdim.

VIDEO: piedāvājam noskatīties pagājušās nedēļas lielo uzdevumu

VIDEO: piedāvājam noskatīties pagājušās nedēļas lielo uzdevumu

Pagājušās nedēļas realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem lielais uzdevums bija ielu intervijas par dažnedažādām tēmām. Vakar šova telpās viesojās žurnālisti Arnis Krauze un Ansis Pūpols, kuri novērtēja paveikto. Lūk, arī jums šī iespēja atskatīties uz jauno censoņu padarīto.

Ceturtā uzdevuma – sižeta – vērtējums

Ceturtā uzdevuma – sižeta – vērtējums 33

Pirmdienas vakaros šovā TV Zvaigzne tiek prezentēts katras nedēļas “lielais” darbs, un pagājušajā nedēļā tas bija – sižeta izveide par konkrētu tēmu. Vakar vakarā šova dzīvoklī viesojās TV 3 ziņu žurnālists Arnis Krauze un skandalozā raidījuma Nekā Personīga žurnālists Ansis Pūpols, kuri noskatījās un izvērtēja jauniešu paveikto.

Pēc kā ilgojas TV Zvaigznes?

Pēc kā ilgojas TV Zvaigznes?

Ceturtdienas atklāto sarunu vakarā TV skatītāji vēlējās uzzināt, kā topošajām TV Zvaigznēm, dzīvojot šovā, pietrūkst?

Jauno censoņu sociālās reklāmas par Maskavas priekšpilsētu

Jauno censoņu sociālās reklāmas par Maskavas priekšpilsētu 1

Pagājušajā nedēļā – izbalsošanas vakarā – jaunās TV Zvaigznes tika ielozētas pāros, kādos tām bija jāstrādā pie lielā uzdevuma. Jaunajiem censoņiem bija jāuzfilmē sociāli atbildīgas reklāmas par Rīgas, iespējams, cilvēkiem neiepazītāko rajonu – Maskavas forštati.

Labākā reklāma – Dārtai un Kristīnei

Labākā reklāma – Dārtai un Kristīnei 4

Pirmdienas vakars, kā ierasts, šovā TV Zvaigzne ir radošo darbu vērtēšanas un analīzes vakars. Vakar pie šova dalībniekiem ciemojās augstskolas RISEBA docētājs Aivars Helds un kopā ar topošajām TV Zvaigznēm skrupulozi “izķidāja” katras komandas veikumu – sociālo reklāmu Maskavas ielas rajonam Rīgā.

Egii uzradies pielūdzējs; piektdienas ballītē viņa saņem ziedus no kāda Māra

Egii uzradies pielūdzējs; piektdienas ballītē viņa saņem ziedus no kāda Māra 1

Marta, Dārta un Kristīne realitātes šovā nav vienīgās, kuras no pielūdzējiem, ko saņem, – tagad šim sarakstam pievienojas arī Egii. Martai bija sūtījumi no Mika, Dārtu aplaimoja Kristaps, bet Kristīni pirmajā šova izbalsošanas dienā iepriecināja viņas (nu jau laikam bijušais) puisis Oskars. Ir aktuāls jautājums – kas ir Māris?

Vai Kristīnei šovs jāpamet?

Vai Kristīnei šovs jāpamet? 48

Lielākā daļa Kristīnes kolēģu, uzzinājuši, ka viņa ir bērna gaidībās, bija šokā. Lai arī pārējo šova dalībnieku attieksme pret grūtnieci kļuvusi nedaudz maigāka, viņi atzīst, ka labākais risinājums būtu, ja Kristīne šovu pamestu ar godu.

TV Zvaigznes šovā viesojās Arstarulsmirus

TV Zvaigznes šovā viesojās Arstarulsmirus

Vakar vakarā realitātes šovā TV Zvaigzne viesojās Arstarulsmirus. Plašākai auditorijai viņš pazīstamāks kā reperis Gustavo jeb īstajā vārdā Gustavs Butelis, kurš mēģināja dalībniekus pārliecināt būt atklātākiem pašiem pret sevi un klausīties iekšējās balsis, kas arī ir temats, par ko būs arī viņa topošā stāvizrāde.

TV Zvaigzne: Marta šonedēļ pirmā, kas nonāk cietumā

TV Zvaigzne: Marta šonedēļ pirmā, kas nonāk cietumā

Pagājušajā nedēļā daža laba šova dalībnieka dēļ pilnīgi visi pārējie izbaudīja to, kā tas ir sēdēt realitātes šova TV Zvaigzne cietumā. Arī šonedēļ tika veiktas pirmās nelikumīgās darbības, šoreiz no Martas puses, kura, aprunājot citus, piesedza mikrofonu. Tas tika uzreiz pamanīts, bet meitene – sodīta.