Pirmdiena, 20. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Dzīvoklis

"Nav normāli 10 dzīvokļiem atslēgt ūdeni!" Applūdinot kaimiņus, iespējams, slims vīrietis nelaiž dzīvoklī; apsaimniekotājs bezspēcīgs

"Nav normāli 10 dzīvokļiem atslēgt ūdeni!" Applūdinot kaimiņus, iespējams, slims vīrietis nelaiž dzīvoklī; apsaimniekotājs bezspēcīgs

Rīdzinieki, dzīvojoši daudzdzīvokļu namā Sarkandaugavas mikrorajonā, ziņo par kaimiņu, kurš pēc tam, kad applūdināja dzīvokli stāvu zemāk, ignorē kaimiņu un dienestu pieprasījumu atvērt durvis, kā rezultātā, lai neturpinātos noplūde, nācies atslēgt auksto ūdeni daudziem dzīvokļiem. Nama iedzīvotāji ziņo par iespējamām garīgās veselības kaitēm, kas nomoka kaimiņu. Viņa dzīvesveids jau iepriekš satraucis pārējos nama iedzīvotājus.

"Vieta, kur atnākt Balvu bomžiem!" Pašvaldības dzīvoklī dzerstiņi, antisanitārija; kaimiņi nikni

"Vieta, kur atnākt Balvu bomžiem!" Pašvaldības dzīvoklī dzerstiņi, antisanitārija; kaimiņi nikni 20

Balvos pašvaldībai piederošā dzīvoklī jau gadiem ilgi mitinās īrnieki, kuri ar nepieņemamo dzīvesveidu ilgstoši negatīvi ietekmē kaimiņu dzīves kvalitāti. Iedzīvotāji, tostarp ģimenes ar bērniem, sūdzas par antisanitāriem apstākļiem gan konkrētajā dzīvoklī, gan šo īrnieku dēļ arī pārējā namā. Daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus satrauc regulāra alkohola lietošana, mieru traucējoša uzvedība, svešinieku, kuri dodas uzdzīvot uz  konkrēto mitekli, viesošanās namā, arī Covid-19 pandēmijas laikā. Tāpat mājas iemītnieki ir neizpratnē, kāpēc pašvaldība ļauj notikt šādām darbībām tai piederošā dzīvoklī.

Neskaidri uzrakstīts likums draud izlikt bāreņus uz ielas

Neskaidri uzrakstīts likums draud izlikt bāreņus uz ielas 1

Saeimā asas diskusijas arī par tematiem, kas nav saistīti Covid. Neskaidri uzrakstīts likuma pants novedis pie tā, ka bāreņi, sasniedzot 24 gadu slieksni, var pēkšņi nonākt uz ielas. Kad šie jaunieši sasniedz pilngadību, pašvaldībām ir pienākums viņiem ierādīt mājokli. Taču pēc tam, kad jaunieši sasniedz 24 gadu vecumu, vietvaras nereti viņiem saka, lai paši tiek galā un neraugās uz to, vai viņi to spēs. Kā īsti šajos gadījumos jārīkojas?

"Esam spiesti dzīvot krīzes centrā!" Sievietei ar bērnu invalīdu tiesa liedz tuvoties dzīvesvietai, ko dala ar māti; meitai pārmet vardarbību

"Esam spiesti dzīvot krīzes centrā!" Sievietei ar bērnu invalīdu tiesa liedz tuvoties dzīvesvietai, ko dala ar māti; meitai pārmet vardarbību 3

Tatjanai, kurai ir bērns invalīds, tiesa liegusi tuvoties sev daļēji piederošam dzīvoklim Rīgā, kurā dzīvo arī sievietes māte – sirmgalve. Nosakot liegumu tuvoties mātei un dzīvoklim, tiesa apmierinājusi sirmgalves prasību aizsargāt viņu no meitas izvērstās fiziskas un emocionālas vardarbības. Tatjana gan noliedz mātes pārmetumus, norādot, ka vardarbība esot mātes iztēles auglis. Nu sievietei un bērnam pēc lieguma tuvoties dzīvoklim nākas dzīvot krīzes centrā.

"Pamatīga smirdoņa, pretīgi!" Pēc ilgstošas līķa trūdēšanas dzīvoklī nesteidz tīrīt telpas; iedzīvotāji izmisumā

"Pamatīga smirdoņa, pretīgi!" Pēc ilgstošas līķa trūdēšanas dzīvoklī nesteidz tīrīt telpas; iedzīvotāji izmisumā 8

Rīgā, Salnas ielā, daudzdzīvokļu nama dzīvoklī nomirusi sieviete, kuras mirstīgās atliekas uzietas un aizvestas mēnesi pēc nāves. Līķim ilgstoši atrodoties dzīvoklī, namā izplatījusies ļoti nepatīkama smaka, kas dzen izmisumā iedzīvotājus. Namā mītošie ir neizpratnē, kāpēc mājas apsaimniekotājs “Rīgas namu pārvaldnieks” neorganizē dzīvokļa tīrīšanu.

"Pret pensionāru tā nav cilvēcīgi!" Kļūdaini pieskaita sev 20 "kubus" ūdens, apsaimniekotājs ar pārrēķinu tielējas

"Pret pensionāru tā nav cilvēcīgi!" Kļūdaini pieskaita sev 20 "kubus" ūdens, apsaimniekotājs ar pārrēķinu tielējas 12

Kungs gados, fiksējot ūdens skaitītāja rādījumu, nejauši kļūdījies – pierakstījis patēriņam klāt 20 kubikmetrus ūdens, kurus nav patērējis. Pēc skaitītāju rādījumu nodošanas apsaimniekotājs izraksta rēķinu par milzu summu. Norādot uz cilvēcīgo kļūmi, pārrēķinu atsakās veikt, tāpēc vīrietis, nesagaidot cerēto atsaucību no apsaimniekotāja, izmisumā vēršas pēc palīdzības “Bez Tabu”.

Mākslinieka Vilipsona ģimenei krāpnieku dēļ policija grib atņemt dzīvokli

Mākslinieka Vilipsona ģimenei krāpnieku dēļ policija grib atņemt dzīvokli 4

Krāpnieku un lēnas izmeklēšanas dēļ mākslinieka Aivara Vilipsona ģimene var zaudēt dzīvokli – policija vēlas īpašumu konfiscēt par labu valstij, jo savulaik, pirms Vilipsons to iegādājās, dzīvoklis ticis izkrāpts, izmantojot viltotu testamentu, ziņo aģentūra LETA, atsaucoties uz Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma “De facto” svētdien, 24. janvārī, vēstīto.

"Dzīvoklī bijuši arī astoņi grādi!" Seniore Rīgā salst, "Bez Tabu" uzbur Ziemassvētku brīnumu - "atdzīvina" radiatorus

"Dzīvoklī bijuši arī astoņi grādi!" Seniore Rīgā salst, "Bez Tabu" uzbur Ziemassvētku brīnumu - "atdzīvina" radiatorus 5

Sirmgalve dzīvoklī Rīgā salst, jo decembra vidū nav apkures. Rīdziniece sūkstās, ka ilgstoši nedz apsaimniekotājs, nedz kāds cits dienests nav spējis viņai palīdzēt atrisināt apkures problēmu. Brīnumainā kārtā pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās notiek teju Ziemassvētku brīnums – radiatori piesilda dzīvokli.

"Latio": Rīgā par 1,9 miljoniem eiro pārdots pēdējo trīs gadu laikā dārgākais dzīvoklis

"Latio": Rīgā par 1,9 miljoniem eiro pārdots pēdējo trīs gadu laikā dārgākais dzīvoklis

Novembrī Latvijā noslēgts rekordliels darījums par viena dzīvokļa iegādi un “penthouse” tipa dzīvoklis 1,9 miljonu eiro vērtībā ir pēdējo trīs gadu laikā lielākais reģistrētais dzīvokļu iegādes darījums Rīgā un Jūrmalā, atsaucoties uz Valsts vienotajā datorizētajā zemesgrāmatā reģistrētajiem datiem informēja nekustamo īpašumu kompānija “Latio”.

Ogrē jaunietis sūrojas-māte izmetusi no mājām, mātei "līdz brošai" dēla "parazitēšana"

Ogrē jaunietis sūrojas-māte izmetusi no mājām, mātei "līdz brošai" dēla "parazitēšana" 41

Jaunietis no Ogres vērsies raidījumā “Bez Tabu”, vainojot māti cietsirdībā – tuvākā radiniece viņu esot izmetusi no mājām, deklarētās dzīvesvietas. Tikmēr māte norāda, ka dēls ilgstoši dzīvojis “uz kakla”, kas apgrūtina ikdienu, jo mājās nākas arī kopt seniori. Ģimenes strīds, kuru, pēc jaunieša domām, var atrisināt žurnālistu iesaiste, ir pārāk ciets rieksts likumsargiem, kuri ne reizi vien iesaistījušies, lai censtos samierināt tuviniekus, kuri nostājušies uz “kara takas”.

"Dzērumā uzmācās un gūlās gultā!" Nesaskaņojot ar invalīdi, sociālais dienests dzīvoklī izmitina svešiniekus

"Dzērumā uzmācās un gūlās gultā!" Nesaskaņojot ar invalīdi, sociālais dienests dzīvoklī izmitina svešiniekus 1

Jaunjelgavas iedzīvotāja ar otrās grupas invaliditāti, pašvaldības sociālā dienesta kliente neizpratnē, kāpēc dzīvoklī, ko viņai piešķīrusi pašvaldība, sociālais dienests blakus istabā izmitina citas, svešas personas ar nelāgiem paradumiem, piemēram, aizraujas ar alkohola lietošanu. Ar šiem nevēlamajiem dzīvokļa kaimiņiem un viņu pudeles brāļiem jādala koplietošanas telpas – duša, tualete un virtuve. Sieviete piedzīvojusi pat dzīvokļa biedra uzmākšanos, kad viņš bijis alkohola reibumā. Traumējošā pieredze likusi mukt no mājām.

Griež elektrības vadus, cenšas "izēst" no mājas! Rīgas centra dzīvokļa īrniece ierauta mājas īpašnieku karā

Griež elektrības vadus, cenšas "izēst" no mājas! Rīgas centra dzīvokļa īrniece ierauta mājas īpašnieku karā 2

Rīdziniece Kristīne īrē dzīvokli galvaspilsētas centrā, A. Čaka ielas 43. namā. Pēc mājas īpašnieces, ar kuru slēdza līgumu, nāves īrniece ierauta mantinieku karā. Viens no mantiniekiem vēlas viņu “izēst” no dzīvokļa, rakstot nepatiesības par it kā traucējošu mājdzīvnieku, draudot ar parādu piedziņu, kaut parādu nav, tāpat sieviete vaino viņu elektrība vadu griešanā.