Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Horoskops aunam

Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Horoskops vērsim

Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pa savam.

Horoskops dvīņiem

Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Horoskops vēzim

Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Horoskops lauvai

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Horoskops jaunavai

Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Horoskops svariem

Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskie čati vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Horoskops skorpionam

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Horoskops strēlniekam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim.

Horoskops mežāzim

Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Horoskops ūdensvīram

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Horoskops zivīm

Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīvnieki

Labdari apdāvina dzīvnieku patversmes iemītniekus

Labdari apdāvina dzīvnieku patversmes iemītniekus

Lieli un mazi, skaļi un klusi, priecīgi un bēdīgi – tādi ir patversmes Mežavairogi četrkājainie iemītnieki, kuri Ziemassvētku izskaņā negaidīti saņēma ļoti daudz dāvanu no labdariem.

Lapsa, alnis vai kāds cits – kurš tiks pasludināts par Latvijas nākamā gada “zvēru karali”?

Lapsa, alnis vai kāds cits - kurš tiks pasludināts par Latvijas nākamā gada "zvēru karali"? 1

Katra gada nogalē tiek lemts par nākamā gada dzīvnieku. Tradicionāli šā Latvijas “zvēru karaļa” titula īpašnieku izvēlas Dabas muzeja speciālisti, bet šoreiz varēja iesaistīties katrs interesents. Šā gada dzīvnieka gods bija piešķirts zutim, bet šogad par titulu pretendē sešas radības: pēc izmēra rindojot – no aļņa līdz sermulim. 

Ko patiesībā kaķis domā par tevi?

Ko patiesībā kaķis domā par tevi? 36

Kaķīši var šķist mīļi un jauki radījumi, tomēr zinātniskie pētījumi apliecina skeptiķu aizdomas – kaķi patiesībā ir emocionāli vēsi un nejūtīgi monstri.

“Nevarēju pieļaut sumbriņa likvidēšanu un pārvēršanu konservos!” Dagdas pusē izglābj slaveno sumbru

"Nevarēju pieļaut sumbriņa likvidēšanu un pārvēršanu konservos!" Dagdas pusē izglābj slaveno sumbru 14

Dagdas novada iedzīvotājs Andris Mizāns ar ģimeni savā saimniecībā uzņēmis slaveno Baltkrievijas simbolu sumbru, kurš pēc ierašanās no kaimiņvalsts vairākus mēnešus klīda Dagdas puses apkaimēs un nevēlējās atgriezties dzimtenē. Andris nepalika vienaldzīgs pēc tam, kad izskanēja runas par citu vēlmi skaisto dzīvnieku likvidēt un pārvērst konservos, kad nedz pašmāju zooloģiskais dārzs, nedz baltkrievi nevēlējās parūpēties par dzīvnieku.

LU Botāniskajā dārzā šobrīd aktīvi šķiļas krāšņi tauriņi

LU Botāniskajā dārzā šobrīd aktīvi šķiļas krāšņi tauriņi 1

Gribat paskatīties uz kaut ko skaistu un pasildīties? Tad Latvijas Universitātes (LU) Botāniskais dārzs aicina paviesoties tropiskajā klimatā un vēl tikai līdz decembra beigām sezonas noslēgumā apmeklēt Tropu tauriņu māju un aplūkot vienus no lielākajiem šeit redzamajiem tauriņiem – lielos pūčtauriņus un Atlasa pāvačus.

“Govi no mēsliem vilkām ar traktoru! Tā saimnieko deputāts!” Fermā Daugavpils pusē kaitē dzīvniekiem un dabai

"Govi no mēsliem vilkām ar traktoru! Tā saimnieko deputāts!" Fermā Daugavpils pusē kaitē dzīvniekiem un dabai 68

Daugavpils novada domes deputāts un zemnieks Viktors Kalāns, kurš savulaik konsultējis arī citus lauksaimniekus, savā zemnieku saimniecībā Līksnas pagastā negādā par lopiem un piesārņo vidi, uztraukts ir bijušais strādnieks. Lai gan V. Kalāns daudzus pārmetumus noliedz un vēršanos pret viņu sauc par atriebību, kompetentas iestādes tomēr norāda uz pārkāpumiem.

“Foto slazdi” – veids, kā novērot putnus, tos netraucējot

"Foto slazdi" - veids, kā novērot putnus, tos netraucējot

Ornitologi, izmantojot automātiskās kameras jeb “foto slazdus”, atklāj daudz jauna, arī tādus pavērsienus, par kuriem nebija pat nojautas. Lai arī pasaulē foto slazdi tiek izmantoti aptuveni 30 gadus, Latvijā tos sāka lietot salīdzinoši nesen.