Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 9. maijs

Klāvs, Einārs, Ervīns

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Dzīvnieki

Covid-19: Latvijā pirmo reizi inficēšanās atklāta kaķim

Covid-19: Latvijā pirmo reizi inficēšanās atklāta kaķim 182

Latvijā pirmo reizi inficēšanās ar Covid-19 atklāta kaķim, turklāt vēl vairākiem kaķiem atrastas koronavīrusa antivielas, otrdien Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē atklāja Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis.

PVD aicina svētkos kā dāvanu nepasniegt mājdzīvniekus

PVD aicina svētkos kā dāvanu nepasniegt mājdzīvniekus 1

Ja nav pārliecības par dāvanas saņēmēja vēlēšanos un apņemšanos rūpēties par mājdzīvnieku, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina ne Ziemassvētkos, ne citās svinamās dienās kā dāvanu neizvēlēties mājdzīvnieku, informē PVD.

Jēkabpils "Depo" nozagts dārgs bruņurupucis, darbiniece spiesta kompensēt zaudējumus. Vai godīgi?

Jēkabpils "Depo" nozagts dārgs bruņurupucis, darbiniece spiesta kompensēt zaudējumus. Vai godīgi? 24

Populārā veikalu tīkla “Depo” Jēkabpils lieltirgotavā izdarīta neparasta zādzība – nozagts dārgs bruņurupucis. Ilggadējs konkrētā veikala darbinieks ziņo, ka, viņaprāt, nepamatoti par grēkāzi izraudzīta dzīvnieku nodaļas darbiniece, kurai esot likts kompensēt zaudējumus, savukārt konkrētās tirgotavas vadība par zādzību neesot ziņojusi policijai. Lai gan bruņurupucis bija dārga prece, novērošanas kameras neesot spējušas fiksēt zagli.

Kā sauc tavu kaķi? LU veic aptauju par mīluļu vārdiem

Kā sauc tavu kaķi? LU veic aptauju par mīluļu vārdiem 164

Kādi Latvijā vispopulārākie kaķu vārdi un kādi ir to piešķiršanas iemesli, uz šiem jautājumiem aptaujā aicina atbildēt Latviešu valodas institūts. Divu nedēļu laikā, kopš tā tika nopublicēta, uz šiem jautājumiem jau ir atbildējuši nepilni 13 000 murrājošo mājas mīluļu saimnieki, un anketas vēl nāk un nāk.

Vairāk nekā pusmiljons kažokzvēru mitinās nepiemērotos apstākļos Latvijas zvēraudzētavās

Vairāk nekā pusmiljons kažokzvēru mitinās nepiemērotos apstākļos Latvijas zvēraudzētavās 4

Jau vairāki simti cilvēku Latvijā kaut vai uz vienu dienu ir kļuvuši par spēļu lapsēnu Frīdas, Rudes, Miķeļa, Rūda un Zuzes aizgādņiem. Minētie spēļu lapsēni simbolizē vairāk nekā pusmiljonu kažokzvēru, kas joprojām mitinās nepiemērotos apstākļos Latvijas zvēraudzētavās. Tāpēc, lai vērstu uzmanību sāpīgajai problēmai, tiek īstenota akcija ”Lapsu tūre”, un Lapsiņas Zuzes simboliskai nodošanai tālāk līdzi sekoja arī “900 sekundes”.

Jūrmalas domē skatīs iespēju atļaut pastaigāties jūras krastā ar suņiem

Jūrmalas domē skatīs iespēju atļaut pastaigāties jūras krastā ar suņiem 6

Jūrmalas domē nodoti iedzīvotāju paraksti ar ierosinājumu atļaut pastaigāties ar suņiem pludmalēs. Kā skaidro iniciatīvas autori, visā pasaulē pludmales kļūstot mājdzīvniekiem arvien draudzīgākas. Tā ir arī Saulkrastos. Vai ir iespējams, ka vieta suņiem atradīsies arī 24 kilometrus garajā Jūrmalas pludmalē?

"Es viņu visur ņemu līdzi, skatāmies arī kopā TV!" Mūziķis Jānis Krīvēns iepazīstina ar savu mājas mīluli, pekiniešu puiku Pūču

"Es viņu visur ņemu līdzi, skatāmies arī kopā TV!" Mūziķis Jānis Krīvēns iepazīstina ar savu mājas mīluli, pekiniešu puiku Pūču

Jaunākie pētījumi liecina, ka mājdzīvnieki izrāda arvien lielāku interesi par notiekošo televīzijas ekrānā, sastādot kompāniju saimniekam, kas nolēmis noskatīties kādu filmu. Veterinārārste skaidro, kāpēc dzīvnieku interese kļuvusi izteiktāka. Savukārt grupas “Singapūras satīns” mūziķis, podkāstu veidotājs un TV3 šova “Balss maksā” detektīvs Jānis Krīvēns iepazīstina ar savu mājas mīluli, suņu puiku Pūču (Pooch).

"Dzīvnieku parkā kā šausmenē." Apmeklētāji ceļ trauksmi par apskates objektu Dundagā

"Dzīvnieku parkā kā šausmenē." Apmeklētāji ceļ trauksmi par apskates objektu Dundagā 37

Covid-19 laikā arvien vairāk ģimeņu dodas izbraucienos, aplūkojot dabas un tūrisma objektus tepat mūsu Latvijā. Viens no galamērķiem ir kāds dzīvnieku parks Kurzemē, kur apmeklētāji ne tikai apskatīja zvēriņus, bet arī pamanīja, ka – ne visi izskatās tik veseli un jauki. “Bez Tabu” par nebūšanām dzīvnieku parkā saņēma pat vairākas skatītāju vēstules.

Kur no Rīgas zoodārza pazuduši Amūras tīģeri?

Kur no Rīgas zoodārza pazuduši Amūras tīģeri? 7

Apmeklētāji novērojuši, ka Rīgas zoodārzā pazuduši tīģeri – šo cēlo dzīvnieku voljers šobrīd ir tukšs. Kur viņi tagad ir, un cik nopietni zooloģisko dārzu ir skārusi Covid-19 krīze?

Ražots Latvijā! Unikāls, inovatīvs palīgs suņiem un viņu saimniekiem; ar ideju lauzīs ceļu pasaulē

Ražots Latvijā! Unikāls, inovatīvs palīgs suņiem un viņu saimniekiem; ar ideju lauzīs ceļu pasaulē 1

Latvijā radīta unikāla un inovatīva mobilā lietotne “Petsensus”, kas ir ļoti noderīgs rīks suņu saimniekiem. Ar lietotnes palīdzību ķepaiņu saimnieki var satikties un socializēties ar citiem suņiem un viņu saimniekiem, no citiem lietotājiem iegūt noderīgu informāciju par lieliskām pastaigu vietām, par bīstamībām, kuras var sagaidīt pastaigu laikā. Tāpat ar šā rīka palīdzību iespējams ziņot par pazudušu dzīvnieku un palīdzēt atrast mīluli. Lietotnē arī apkopota informācija par veterinārajām klīnikām, suņu frizētavām, dzīvniekiem draudzīgām kafejnīcām un citām iestādēm, kas ir saistošas suņu saimniekiem. Papildinot funkciju klāstu, “Petsensus” ieskrienas Latvijā, bet lietotnes veidotājiem ir vērienīgas ambīcijas, kas saistītas ar suņu draugu uzticības gūšanu ārzemēs, tuvākajā laikā plāno izsist panākumu ceļu līdz Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV).