Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Horoskops vērsim

Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Horoskops dvīņiem

Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Horoskops vēzim

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Horoskops jaunavai

Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Horoskops svariem

Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Horoskops skorpionam

Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Horoskops strēlniekam

Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba labirintiem.

Horoskops mežāzim

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Horoskops zivīm

Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīvnieki

Lauksaimniekiem pieejams savdabīgs pakalpojums - "īpašo uzdevumu" aitu ganāmpulks

Lauksaimniekiem pieejams savdabīgs pakalpojums - "īpašo uzdevumu" aitu ganāmpulks

Šajā pavasarī Latvijas lauksaimniekiem pieejams īpašs pakalpojums – mobilais ganāmpulks. Saimniekiem, kuru īpašumā ir pļavas ar saglabātu augu dabisko daudzveidību, iespējams pieteikties Latvijas Dabas fonda (LDF) ganāmpulkam. Fonda speciālisti sola atvest lopus un pļavu noganīt tā, lai saimniekam pļavas apkopšanā savas pūles vairs nebūtu jāiegulda.

Atkusnis Zvārdes pusē zvēriem ļauj mazliet uzelpot

Atkusnis Zvārdes pusē zvēriem ļauj mazliet uzelpot

Februāra pirmajā pusē vērojams šim ziemas mēnesim neraksturīgi silti laikapstākļi. Temperatūrai saglabājoties virs nulles atzīmes, zvēri var mazliet uzelpot un uz brīdi atstāt aiz muguras piedzīvotos spelgoņus.

Neticami, bet fakts! TV3 "kaķu premjera" Jēkaba prognozes par nākamo valdības vadītāju ir piepildījušās

Neticami, bet fakts! TV3 "kaķu premjera" Jēkaba prognozes par nākamo valdības vadītāju ir piepildījušās 12

Vēl īsi pirms vēlēšanām “Jaunās Vienotības” reitingi ļāva šaubīties, vai tā iekļūs parlamentā, tādēļ lielākā daļa politikas vērotāju Krišjāni Kariņu neminēja starp ticamākajiem premjera ministra amata kandidātiem. Tomēr arī starp ekspertiem gadās tādi, kuri ir gatavi paust drosmīgas prognozes un trāpa desmitniekā. Pie viena īpaša eksperta dienu pirms vēlēšanām vērsās TV3 Ziņas.