Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops vērsim

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops dvīņiem

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

Horoskops vēzim

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops lauvai

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz nākošo nedēļu.

Horoskops jaunavai

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops svariem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien strādās pēcsvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīvnieki

Doties uz filmu sadaļu
Aicina bargāk sodīt dzīvnieku mocītājus

Aicina bargāk sodīt dzīvnieku mocītājus

Par cietsirdīgu attieksmi pret dzīvniekiem Krimināllikums paredz naudassodu, piespiedu darbu un brīvības atņemšanu līdz pat pieciem gadiem. Tomēr veterinārārstu un dzīvnieku aizstāvju skatījumā cietumā pāridarītāji nokļūst pārāk reti.

"Vēlējāmies paši savā veidā atklāt Āfriku!" Moči, 7000 kilometri, mežonīga daba un dzīvnieki kanālā TV6

"Vēlējāmies paši savā veidā atklāt Āfriku!" Moči, 7000 kilometri, mežonīga daba un dzīvnieki kanālā TV6

Jauns piedzīvojumu raidījums ”Pa Saules ceļu Āfrikā” TV ekrānos no 5. oktobra kanālā TV6! Ekspedīcija aizraus skatītājus ik sestdienu plkst. 21.00 kanāla TV6 ekrānos! Piedzīvojumu meklētāji Jānis Traubergs un Sandijs Hāns dosies gandrīz mēnesi ilgā ceļā uz motocikliem pa sešām Āfrikas dienvidu daļas valstīm, mērojot vairāk nekā 7000 km.

"Tas ir ļoti smags, laikietilpīgs un dārgs process!" Aicina ziedot suņu-pavadoņu apmācībai

"Tas ir ļoti smags, laikietilpīgs un dārgs process!" Aicina ziedot suņu-pavadoņu apmācībai 3

Suns, kā zināms, var kļūt par lielu palīgu cilvēkam ar īpašām vajadzībām. Taču Latvijā šādu četrkājaino palīgu ir maz, jo dzīvnieku apmācība maksā ļoti dārgi. Suņu skološana pilnībā gulstas uz sabiedrisko organizāciju pleciem, kuras šim mērķim cenšas piesaistīt ziedojumus. Viena šāda labdarības akcija notika arī sestdien, 28. septembrī.

Nezināmas slimības dēļ Norvēģijā miruši vairāki desmiti suņu

Nezināmas slimības dēļ Norvēģijā miruši vairāki desmiti suņu

Norvēģijā no nezināmas slimības miruši vairāki desmiti suņu, un veterinārārsti ceļ trauksmi, ka nāvējošā kaite var izplesties arī citviet Eiropā. Lielāka skaidrība varētu būt šonedēļ, kad kļūs zināmi izmeklējumu rezultāti, pagaidām ārsti tikai aicina būt piesardzīgiem.

Mājdzīvnieku īpašnieki bažīgi par ceļošanu pēc "Brexit"

Mājdzīvnieku īpašnieki bažīgi par ceļošanu pēc "Brexit"

Kamēr Lielbritānijā notiek asas diskusijas un protesti par “Brexit” procesu, pirmdien Lielbritānijas premjera rezidencē ieradies jauns četrkājains draugs, kurš gādās par mieru un saticību. Tomēr Lielbritānijas iespējamā izstāšanās no bloka bez līguma raizes varētu sagādāt miljoniem mājdzīvnieku īpašnieku.

Cietsirdība! Ķengaragā nelīdzsvarots vīrietis šauj pa gulbjiem

Cietsirdība! Ķengaragā nelīdzsvarots vīrietis šauj pa gulbjiem 9

Ķengaraga iedzīvotāji mēdza priecāties par gulbju ģimeni, kas ikdienā dzīvojās pa upi, neviena netraucēti. Nesen putnu pārim piedzima arī mazi, pelēki mazuļi. Par spīti tam, ka daudzi izbaudīja savvaļas putnu klātbūtni pilsētā, kāds vīrietis viņus uzskatīja par traucējošiem. Gulbju nīdējs izmantoja šaujamieroci, lai divus no baltajiem lidoņiem nošautu.