Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops vērsim

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops dvīņiem

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

Horoskops vēzim

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops lauvai

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops jaunavai

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops svariem

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops skorpionam

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops strēlniekam

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops mežāzim

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops ūdensvīram

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops zivīm

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīvnieki

"Ulubeles" vadītāja: "Kaķu tantes", kuras nerūpējas par dzīvniekiem, var ierobežot, mainot likumus

"Ulubeles" vadītāja: "Kaķu tantes", kuras nerūpējas par dzīvniekiem, var ierobežot, mainot likumus 2

Vairāk nekā 70 kaķu dažu nedēļu laikā – tik daudz četrkājaino mīluļu pēc atsavināšanas šajā mēnesī nodoti dzīvnieku patversmē. Zemkopības ministrijā uzskata, ka šos gadījumus rada bezatbildīgi cilvēki, no kuriem simtprocentīgi pasargāties nav iespējams. Taču dzīvnieku patversmes vadītāja iebilst. Viņa ir pārliecināta, ka ”kaķu tantes”, kuras par dzīvniekiem neprot rūpēties, iespējams ierobežot, mainot likumus.

PVD inspektori konfiscē 77 novārdzinātus kaķus

PVD inspektori konfiscē 77 novārdzinātus kaķus 8

Rūpējoties par dzīvnieku labturību, policistiem pēdējās nedēļas laikā nācās pamatīgi pastrādāt. Jaunciema Dārziņu apkaimē konfiscēti 45 novārdzināti kaķi, kurus inspektoriem nācās tvarstīt pa apkaimi. Vēl 32 kaķi atņemti pensionārei Dzelzavas ielā, kura dzīvnieku baru nobēdzinājusi savā dzīvoklī. Kopā visi 77 kaķi turēti sliktos apstākļos, un šobrīd tiek rehabilitēti.

PVD inspekcijas laikā sieviete ievaino kucēnus un draud atriebties dienesta darbiniekiem

PVD inspekcijas laikā sieviete ievaino kucēnus un draud atriebties dienesta darbiniekiem

Pašvaldības policija saņēmusi vairākas sūdzības par kādu mitekli Dārziņos, kur, pēc kaimiņu stāstītā, kāda sieviete audzē suņus, taču nespēj vai nevēlas pienācīgi tos aprūpēt. Sieviete valsts iestāžu inspekcijas laikā nav spējusi uzrādīt dzīvniekiem paredzēto barību, tāpēc likumsargi pieņēma lēmumu visus 18 suņus konfiscēt.

PVD cietsirdīgai īpašniecei atņem gandrīz 20 suņus

PVD cietsirdīgai īpašniecei atņem gandrīz 20 suņus

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), sadarbībā ar Valsts un Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem kādā īpašumā Rīgā, Dārziņos, administratīvās lietas ietvaros izņēmis 15 kucēnus un trīs pieaugušus suņus, kas turēti nepiemērotos apstākļos.

Tiek meklēta Kurlandes zoss - senākā pašmāju šķirne

Tiek meklēta Kurlandes zoss - senākā pašmāju šķirne 1

Tiek meklēta Kurlandes zoss! Izrādās, tā ir senākā pašmāju šķirne, un selekcionāri aicina atsaukties lauku sētas, kur tās vēl mīt. Vēl pirms 130 gadiem tā bijusi ļoti izplatīta, taču mūsdienās Kurlandes zosis gandrīz ir izzudušas. Tāpēc entuziasti mēģina tās pavairot.

Aktuāla problēma: šogad sterilizēti jau vairāk nekā 900 ielu kaķu

Aktuāla problēma: šogad sterilizēti jau vairāk nekā 900 ielu kaķu 2

Nu jau sesto gadu norisinās ielu kaķu sterilizēšanas programma “Noķer-sterilizē-atlaiž”. Ar šīs programmas palīdzību tiek samazināta ielu kaķu dzimstība, kā arī dzīvnieki tiek potēti pret trakumsērgu. Cik aktīvi cilvēki piedalās ielu kaķu ķeršanā un nogādāšanā klīnikā?