Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 17. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops vērsim

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops dvīņiem

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops vēzim

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops lauvai

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops jaunavai

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops svariem

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops skorpionam

Kaisle ar Pavedinātāju šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops strēlniekam

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops mežāzim

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien meklē netradicionālus un tavu mieru provocējušus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops zivīm

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Dzīvnieki

Doties uz filmu sadaļu
Mazuļu "bums" Rīgas zoodārzā; ķengurēns Manilla jābaro mākslīgi

Mazuļu "bums" Rīgas zoodārzā; ķengurēns Manilla jābaro mākslīgi 1

Parasti mēdzam stāstīt par citu pasaules valstu zoodārziem, kas piedzīvo “mazuļu bumu”. Tomēr šoreiz tas skāris Rīgas Zooloģisko dārzu – vairākas dzīvnieku saimes kļuvušas krietni kuplākas, jo ģimenes pieaugums sagaidīts dzeloņcūku, lemuru, lamu un arī ķenguru ģimenēs.

PVD izņemtie suņi Kandavas pusē varētu būt iegūti nelikumīgi

PVD izņemtie suņi Kandavas pusē varētu būt iegūti nelikumīgi 2

Pārtikas veterinārais dienesta (PVD) izņemtie suņi kādā mājā Kandavas novada Cēres pagastā, par kuriem dienests ziņoja ceturtdien, varētu būt iegūti nelikumīgi, aģentūrai LETA atzina PVD Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.

Pieradinātie meža dzīvnieki: brīnums vai bīstamība?

Pieradinātie meža dzīvnieki: brīnums vai bīstamība?

Pieradinātie savvaļas dzīvnieki apdzīvotās vietās – brīnums, par ko var priecāties un likt bildes sociālajos tīklos vai bīstamība pašiem zvēriem? Ja meža dzīvnieku piebaro, viņš nāks ciemos un apdraudēs sevi pašu, tā uzskata zoologi.

Zvaigzne Prāgas zoodārzā - pingvīnu mazulis

Zvaigzne Prāgas zoodārzā - pingvīnu mazulis

Prāgas zoodārzam pēdējās dienās ir, ar ko palielīties. Tas ir pingvīnu mazulis, kas pirms mēneša piedzimis turpat zoodārzā, taču ar savu pūkaino būtību sola būtiski palielināt apmeklētāju skaitu vismaz līdz pavasarim.

"Ļoti cieš dzīvnieks un saimnieki!" Lielbritānijas muita, iespējams, nepamatoti apcietina dzīvniekus no Latvijas; vetārsti ceļ trauksmi

"Ļoti cieš dzīvnieks un saimnieki!" Lielbritānijas muita, iespējams, nepamatoti apcietina dzīvniekus no Latvijas; vetārsti ceļ trauksmi

Mājdzīvnieku saimnieki un Latvijas veterinārārsti neizpratnē par Lielbritānijas muitas darbinieku piekopto praksi aizturēt no Latvijas ceļojošos dzīvniekus. Kā stāsta pašmāju dzīvnieku ārsti, briti nepamatoti uzskata, ka ķepaiņi tiek pārvadāti neatbilstošā vecumā, kā rezultātā tiek ievietoti karantīnā, kur dzīvnieki cieš, bet saimniekiem par mīluļa uzturēšanos karantīnā tiek izrakstīti milzu rēķini.

Baltijas jūras austrumos mencu nozvejas kvotas samazinātas par 92%

Baltijas jūras austrumos mencu nozvejas kvotas samazinātas par 92% 2

Eiropas Savienības (ES) Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sēdē Luksemburgā apstiprinātas nozvejas kvotas Baltijas jūrā nākamajam gadam, tostarp mencu nozvejas kvota Baltijas jūras austrumos samazināta par 92{7dd86e0ff0b7e9faf0f7228939bb361b293491e9e30a01d3127e057520cb4448}, teikts ES Padomes paziņojumā.

Aicina bargāk sodīt dzīvnieku mocītājus

Aicina bargāk sodīt dzīvnieku mocītājus

Par cietsirdīgu attieksmi pret dzīvniekiem Krimināllikums paredz naudassodu, piespiedu darbu un brīvības atņemšanu līdz pat pieciem gadiem. Tomēr veterinārārstu un dzīvnieku aizstāvju skatījumā cietumā pāridarītāji nokļūst pārāk reti.