Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 24. maijs

Ilvija, Marlēna, Ziedone

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vērsim

Romantisko sapņu jomā esi aktīvs neprātīgo un kvēlo vēlmju plānošanā un vizualizēšanā. Jādodas uz kādu klubiņu un jāļaujas mūzikas un dejas valdzinājumam, šovakar bez pārāk nopietniem nolūkiem.

Horoskops dvīņiem

Šodienai ir labā ziņa – būtiski sakārtosies attiecības ar priekšnieku. Tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi pārcilāt notikušā nianses. Pieņem, ka tas ir bijis labākais risinājums un netērē savu emociju enerģiju.

Horoskops vēzim

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc zīmēm, kuras skicēs tavu nezināmo nākotni. Tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un reālās pasaules robežas.

Horoskops lauvai

Ārēji jau viss būs jauki, tikai tu nez kāpēc sajutīsies apstākļu gūstā. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops jaunavai

Norobežošanās no pasaules kņadas jau ir pagātne, šodien atkal gribēsi redzēt cilvēkus sev līdzās, dalīties sajūtās un pārdomās. Ja nevēlies piedalīties korporatīvos pasākumos, vari ražīgi pastrādāt pie kāda radoša projekta.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai organizācijas uzliktos pienākumus. Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centies tās noorganizēt pirmajā dienas pusē, jo pēcpusdienā vēlamo rezultātu tikšanās nedāvās.

Horoskops skorpionam

Atliec ņemšanos ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem, lai varētu baudīt perfektu vakaru izcilā kompānijā. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu labsajūtu citā tev pieņemamā veidā.

Horoskops strēlniekam

Šodien salutēs tavas radošās enerģijas un dienu uzsāksi ar vienu principiālu uzstādījumu – ļauties piedzīvojumam un avantūrai. Loģiskais racionālisms šodien netiek pie vārda.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev neizdevīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Kāds sen aizmirsts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli un asinsriti.

Horoskops zivīm

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir limitētas, iespējams, tu rosies pārāk mazā teritorijā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīvnieki

Kurzemē tiek meklēta Eiropas kokvarde

Kurzemē tiek meklēta Eiropas kokvarde 2

Kurzemē tiek meklēta kokvarde, proti, Dienvideiropā bieži sastopamā Eiropas kokvarde tikusi uzskatīta par Latvijā praktiski izzudušu sugu jau kopš 19. gadsimta beigām. Taču pirms 30 gadiem Rīgas Zoodārzs sāka unikālu šīs sugas atjaunošanu, Embūtes pagastā dabā izlaižot nebrīvē izaudzinātus kokvardulēnus.

Putni un zvēri Zvārdē līksmo par pavasari

Putni un zvēri Zvārdē līksmo par pavasari

Kurzemē starp uzplaukušajām lauku puķēm un uzartajiem līdzenumiem braši cilpo zaķi, lēkā stirnas un arī slāj dzērves – Zvārdes pusē iemūžinātas pavasara siltās dienas savvaļā.

Vistu selekcionāri atraduši pirmās Latvijas cukurvistiņas

Vistu selekcionāri atraduši pirmās Latvijas cukurvistiņas

Cukurvistiņa ir sameklēta! Vistu selekcionāri un audzētāji pirms gada lūdza atsaukties lauku sētas, kur mīt pašmāju senākā un izturīgākā šķirne, kas mūsdienās gandrīz bija izzudusi. Arī pateicoties “900 sekundēm”, no vairākiem novadiem atsaucās cilvēki, kuri savās kūtīs atpazina cukurvistiņas.

Kamanu suņu sporta entuziasti izveido Baltijā garāko suņu pajūgu

Kamanu suņu sporta entuziasti izveido Baltijā garāko suņu pajūgu 1

Sestdien kamanu suņu sporta entuziasti atklāja bezsniega sezonu, kurā četrkājainie draugi kopā ar saimniekiem mērojās spēkiem dažādās disciplīnās. Šajās interesantajās sacensībās piedalījās liels skaits šī sporta veida amatieru un ap 150 dažādu šķirņu suņiem. Turklāt – izdevās izveidot arī līdz šim Baltijā garāko Sibīrijas haskiju pajūgu ar 22 suņiem.

Zvēri un putni savvaļā bauda pavasara atnākšanu

Zvēri un putni savvaļā bauda pavasara atnākšanu

Lieliskās fotogrāfijās atainota pavasara iestāšanās Zvārdes pagastā. Siltākus laika apstākļus jau bauda majestātiskās dzērves, kas atgriezušās no siltajām zemēm, āpsis, kurš rušinās mežā, kā arī stirnas, lapsa un daudzi citi savvaļas zvēri un putni.

Rosina aizliegt turēt dzīvnieku, ja persona iepriekš sodīta par cietsirdīgu izturēšanos pret to

Rosina aizliegt turēt dzīvnieku, ja persona iepriekš sodīta par cietsirdīgu izturēšanos pret to 2

Atbildīgā Saeimas komisija turpina vētīt daudzos piekšlikumus par dzīvnieku aizsardzību. Runa ir gan par to, kā sodīt cietsirdīgus saimniekus un panākt, ka pie pāridarītājiem dzīvniekam vairs nav jāatgriežas. Tāpat ķepaiņu draugi grib panākt, lai tiktu pagarināts noklīduša dzīvnieka uzturēšanās laiks patversmēs līdz mēnesim, nevis divām nedēļām, pēc kurām bieži vien dzīvnieku iemidzina.

Ķīpsalā vērojama pavasara lielākā dzīvnieku izstāde "PetExpo 2019"

Ķīpsalā vērojama pavasara lielākā dzīvnieku izstāde "PetExpo 2019"

Sestdien un svētdien Ķīpsalā vērojama pavasara lielākā dzīvnieku izstāde “PetExpo 2019”, kas pulcē tūkstošiem mīluļu, starp kuriem būs arī retu šķirņu pārstāvji, informē starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības “BT1” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Lauma Abramoviča.

"Policijas bezdarbība!" Ropažu pusē spīdzinātais suns varēja izdzīvot, ja policisti nevilcinātos; vetārsti ceļ trauksmi

"Policijas bezdarbība!" Ropažu pusē spīdzinātais suns varēja izdzīvot, ja policisti nevilcinātos; vetārsti ceļ trauksmi 7

Ropažu novadā novārdzināto un vēlāk mirušo suni varēja glābt, ja policija būtu reaģējusi uz sākotnējo ziņojumu par novārtā pamestiem dzīvniekiem dzīvoklī Silakroga ciemā, nevis gaidījuši līdz nākamajam trauksmes zvanam pēc deviņām dienām, sašutuši par policistu bezdarbību ir Latvijas Veterinārārstu biedrībā. “Bez Tabu” turpina šķetināt nežēlīgo dzīvnieku spīdzināšanu Ropažu pusē.