Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vērsim

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops dvīņiem

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops vēzim

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops lauvai

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops jaunavai

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops svariem

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops skorpionam

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

Horoskops strēlniekam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops mežāzim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops ūdensvīram

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops zivīm

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dzīvnieki

VIDEO: Kā jūtas izglābtie 58(!) suņi pēc pārdzīvotajām šausmām Saulgožu ielā

VIDEO: Kā jūtas izglābtie 58(!) suņi pēc pārdzīvotajām šausmām Saulgožu ielā 7

Šaurā un piesmakušā miteklī Saulgožu ielā, Rīgā, dzīvnieku draugi kopā ar policistiem un glābējiem uzgāja vairāk nekā sešdesmit suņus, kas ilgstoši dzīvojuši šausminošos apstākļos. Protams, redzot sadzīves apstākļus, klātesošie lēmuši, ka dzīvnieki šeit vairs nevar palikt, un 58(!) no 62 suņiem nogādāti dzīvnieku patversmē “Ulubele”.

"Viņa bija panikā! Desilda pazīst vardarbību!" Kad sodīs Ropažu puses suņu spīdzinātājus, kā klājas izglābtajai Desildai?

"Viņa bija panikā! Desilda pazīst vardarbību!" Kad sodīs Ropažu puses suņu spīdzinātājus, kā klājas izglābtajai Desildai? 4

”Bez Tabu” tiekas ar Stafordšīras terjera šķirnes kucītes Desildas jauno saimnieci, kura uzņēma ķepaini savās mājās pēc tam, kad šā gada sākumā dzīvnieks kopā ar vēl vienu suni tika atrasts dzīvoklī Ropažu novadā. Miteklī suņi bija pamesti vairākus mēnešus likteņa varā vieni paši, tur dzīvnieki bija nobadināti līdz kritiskam stāvoklim. Suņupuiku Marko neizdevās glābt, bet kucīte Desilda izdzīvoja. Sabiedrība bija šokēta par nežēlību pret dzīvniekiem un pieprasīja bargu sodu. Kā klājas izdzīvojušajai Desildai, kad dzīvnieku mocītāji tiks saukti pie atbildības? Sabiedrība pieprasa atbildes!

Vairākus izglābtos ronēnus vedīs uz Serbiju un Ukrainu

Vairākus izglābtos ronēnus vedīs uz Serbiju un Ukrainu 1

Divi no pavasarī izglābtajiem ronēniem – Jūrmala un Tūjiņš – piektdien dosies ceļā uz Serbijas galvaspilsētas Belgradas zooloģisko dārzu, bet vēl divus pēc Jāņiem transportēs uz Ukrainu, to apliecināja Rīgas Zooloģiskā dārza direktors Ingmārs Līdaka.

Zinātnieki skaidro, kāpēc suņi "smaida"

Zinātnieki skaidro, kāpēc suņi "smaida" 1

Pētnieki noskaidrojuši, ka suņiem ap acīm ir attīstījušies īpaši muskuļi. Tie ļauj savilkt tādas grimases, kas krietni palielina suņa izredzes no saimnieka saņemt noskatīto kārumu.

Cilvēki vēlas palīdzēt savvaļas dzīvnieku mazuļiem, taču šāda "labdarība" var beigties arī traģiski

Cilvēki vēlas palīdzēt savvaļas dzīvnieku mazuļiem, taču šāda "labdarība" var beigties arī traģiski

Glābiet jūrascūciņas, nevis savvaļas dzīvnieku mazuļus! Ar šādu aicinājumu nākuši klajā meža dzīvnieku aizstāvji. Ir trīs meža dzīvnieku sugas, kas dzīvnieku ”glābēju” uzmanības lokā nonāk visbiežāk. Tās ir stirnas, lapsas un jenotsuņi. Ik pavasari un vasaru uz dzīvnieku patversmēm ved šos dzīvnieku mazuļus, uzskatot, ka viņu vecāki ir atstājuši savas atvases.

"Putni nolemti nežēlīgai nāvei!" Jēkabpils dzīvnieku draugus satrauc bēniņu lūku aizvēršana

"Putni nolemti nežēlīgai nāvei!" Jēkabpils dzīvnieku draugus satrauc bēniņu lūku aizvēršana 21

Jēkabpils dzīvnieku draugi ceļ traci par daudzdzīvokļu bēniņu vēdināšanas lūku aizvēršanu. Tas putniem liedz ielidot bēniņos, kur tie raduši mītni. Tāpat tiek iesprostoti bēniņos palikušie putni, kuri, nespējot izlidot, nolemti nāvei, satraucas dzīvnieku draugi. Tai pat laikā Jēkabpils lielākais namu apsaimniekotājs akcentē problēmas, kādas putnu uzturēšanās bēniņos rada.

PVD: Suņu bīstamības izvērtēšana nav efektīva

PVD: Suņu bīstamības izvērtēšana nav efektīva

Šā brīža normatīvais regulējums attiecībā uz suņu bīstamības izvērtēšanu nav efektīvs, un tas ir jāatceļ, – tā uzskata Pārtikas un veterinārais dienests (PVD). Tā vietā ar daudz stingrāku bardzību jāvēršas pret dzīvnieka īpašnieku, kurš nav novērsis risku gan cilvēku, gan citu dzīvnieku veselībai.

Zemnieki lūdz atļaut medīt migrējošās zosis

Zemnieki lūdz atļaut medīt migrējošās zosis 2

Dabas aizsardzības pārvalde šogad saņēmusi rekordlielu zemnieku pieteikumu skaitu kompensācijām par putnu izpostītiem sējumiem. Lai tiktu galā ar migrējošo zosu baru nodarīto postažu, lauksaimnieki lūdz atļaut šos putnus medīt.

"Viņam vispār nav miesas uz kauliem" - policija saimniecei atņem nobadinātu suni

"Viņam vispār nav miesas uz kauliem" - policija saimniecei atņem nobadinātu suni 31

Dzīvnieku aizsardzības biedrības ”Liberta” aprūpē šobrīd atrodas policijas atsvabināts suns, kuru viņa saimnieki bija atstājuši nomirt, piesietu pie ķēdes savā pagalmā. Pagaidām nav skaidrs, vai suns patiešām nobadināts, vai arī dzīvnieks saslimis un nav ticis ārstēts. Veterinārārsti gan ir skeptiski noskaņoti, jo izskatās, ka suns varētu arī netikt atpakaļ uz ķepām.