Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Dzintaru koncertzāle

"Teica, ka izmetīs medaļas! Kāpēc bērniem jācieš?" Ventspils mazos dejotājus-uzvarētājus sarūgtina lielu sacensību organizatori

"Teica, ka izmetīs medaļas! Kāpēc bērniem jācieš?" Ventspils mazos dejotājus-uzvarētājus sarūgtina lielu sacensību organizatori 14

Piecus līdz deviņus gadus veci bērni no Ventspils deju studijas izcīnījuši augstas vietas starptautiskajā deju festivālā-konkursā “Arabesk”, kas jūnija beigās notika Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Par sasniegumu mazajiem dejotājiem pienākas apbalvojumi, tomēr organizatori tos draud izmest miskastē un izturas necienīgi pret bērniem, viņu vecākiem un deju pasniedzēju, sašutusi ir Ventspils deju studijas vadītāja.

Foto: Ielūkojies grandiozajā TV3 jubilejas koncertā

Foto: Ielūkojies grandiozajā TV3 jubilejas koncertā 4

Vadošais izklaides televīzijas satura radītājs Latvijā TV3 atzīmē 20. gadu jubileju. Jubileja nosvinēta ar vērienīgu dzimšanas dienu koncertu, kurā piedalījās populārākie Latvijas skatuves mākslinieki.

Visu iemīļotas zvaigznes līksmo TV3 dzimšanas dienas nakts burziņā

Visu iemīļotas zvaigznes līksmo TV3 dzimšanas dienas nakts burziņā 3

Kas gan tā būtu par dzimšanas dienu, bet kārtīga burziņa? Izskanot lieliskajam telekanāla TV3 jubilejas koncertam VIP viesi, mākslinieki, TV3 darbinieki, nesteidza pamest viesmīlīgās Dzintaru koncertzāles telpas un labprāt turpināja izklaidēties līdz pat rīta gaismai.

FOTO: ar spilgtu personību uzstāšanos aizvadīta Inese Galantes mūzikas festivāla 2. diena

FOTO: ar spilgtu personību uzstāšanos aizvadīta Inese Galantes mūzikas festivāla 2. diena

10. augustā, starptautiskā mūzikas festivāla ”SUMMERTIME – aicina Inese Galante” otrajā dienā – uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstājās trīs patiesi spilgtas personības: leģendārais džeza pianists Daniils Krāmers (Krievija) un slavenie saksofonisti brāļi Briļi (Bril Brothers, Krievija). Jūrmalā šie mūziķi spēlēja džeza ansambļa pavadījumā.

FOTO: sabiedrības krējums bauda Opolais koncertu Dzintaros

FOTO: sabiedrības krējums bauda Opolais koncertu Dzintaros

Sestdien, 5. augustā, Dzintaru koncertzālē galā koncertā apmeklētājiem bija iespēja izbaudīt divu pasaules līmeņa operdziedātāju – latviešu soprāna Kristīnes Opolais un čehu tenora Pāvela Černoha – spožo sniegumu. Uz pasākumu bija ieradušies arī vairāk sabiedrībā zināmi cilvēki.