Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Horoskops aunam

Tevi aizraus un vilinās viss, kas atrodas ārpus mājas sienām. Pār tevi ir noklājusies sajūta, ka īstā dzīvē ir tur ārā un viss notiek tur, kur nav tevis. Ja sevī atradīsi apņemšanos, konsekvenci un loģiku, viss šodien izplānotais un paveiktais ies labumā.

Horoskops vērsim

Labs, uzticams draugs sniegs tev morālu atbalstu un tava drauga gaišās un pozitīvās emocijas palīdzēs piecelties no nelielā saguruma un pārliecības deficīta. Kad būsi atguvies, neaizmirsti nosvinēt pašapziņas augšāmcelšanos.

Horoskops dvīņiem

Esi gatavs ielēkt negaidītās situācijās, tāpēc nekādus dzelžainus plānus šodienai nekal. Tava izturēšanās var galīgi neiet pie sirds partnerim vai tuviniekam. Nevajadzētu notiekošo sakāpināt līdz skandāla līmenim.

Horoskops vēzim

Šī noteikti ir īstā diena, lai pirmkārt padomātu par sevi un savām vajadzībām. Neizdabā nevienam cenšoties iegūt viņu labvēlību, tavas pūles netiks īpaši novērtētas.

Horoskops lauvai

Kāds neparedzēts notikums vai negaidīts cilvēks izjauks visus tavus dienas plānus. Neprognozētās pārmaiņas būs vairāk patīkamas kā apgrūtinošas. Šajā saskarsmē gaisā virmos vārdos nepateiktais aicinājums.

Horoskops jaunavai

Uz cilvēkiem un notikumiem šodien raudzīsies no sava aizvainotās pašapziņas pjedestāla. Savaldi savu kritisko noskaņojumu, jo ko dosi, to arī saņemsi pretī. Vari pārvērtēt savu spēkus un ietekmi.

Horoskops svariem

Vide un cilvēki tevi var nomākt vai arī uzlādēt, tāpēc atbildīgi izvēlies kompāniju, kurā atrasties. Absorbēsi sava partnera enerģiju un emocijas, tāpēc gādā, lai viņam tās būtu saulainas un pozitīvas.

Horoskops skorpionam

Šodien ļoti materiālas intereses formulēs tavas prioritātes. Jāpagūst atvasaras mežā sēnes un brūklenes salasīt. Kad būsi apmierinājis materiālās vajadzības, varēsi pārslēgsies uz intelektuālo interešu apmierināšanu.

Horoskops strēlniekam

Šodien uzņemies nelielus un ne pārāk sarežģītus pienākumus, kurus dienas laikā var padarīt un galvenais – labi padarīt. Sarežģītākiem uzdevumiem neķeries klāt, jo pietrūks iedvesmas to attīstīšanai.

Horoskops mežāzim

Meklē konflikta vai nesaprašanās cēloni, bet necīnies ar sekām. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt izvirzi pats sev un pievērsies pašanalīzei.

Horoskops ūdensvīram

Dienas izdošanos noteiks pielāgošanās virtuozitāte. Ja tev tā piemīt, viss šodien izplānotais un paveiktais sniegs prieku. Iespējami panākumi, ja esi saistīts ar mākslas pasauli.

Horoskops zivīm

Baudi vēl silto rudens sestdienu, bet neignorē loģiku lēmumu pieņemšanā. Ja esi atbildīgs par kādiem cilvēkiem, parūpējies par viņu labsajūtu un labklājību. Nepalaid garām iespēju pasēņot vai paogot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dziesmu duelis

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

TV3 ētera personības mērosies spēkiem Sipenieces-Gavares šovā

TV3 ētera personības mērosies spēkiem Sipenieces-Gavares šovā 2

Piektdienas, 6. aprīļa, vakarā Baibas Sipenieces-Gavares vadītajā šovā ”Dziesmu duelis” par mūzikā erudītākās komandas godu cīnīsies TV3 raidījumu ”Nekā personīga” un ”Bez Tabu” vadītāji. Turklāt tiks piedzīvots sen gaidīts notikums – uz skatuves beidzot kāps trešais ”musketieris” Kārlis Lācis.

Foto: ar sīvu cīniņu sācies skatītāju iemīļotais "Dziesmu duelis"

Foto: ar sīvu cīniņu sācies skatītāju iemīļotais "Dziesmu duelis" 13

Kā zināms, latvietis dzied visur – dušā, darbā, brīvdienās, pilnīgi visur, tāpēc no šīs piektdienas ik vienam darba nedēļas noslēguma vakari būs īpaši, jo kanālā TV3 ir atdzimis leģendārais raidījums “Dziesmu duelis”. Visu spēli atrodoties vadībā, ne bez sīvas cīņas galu galā tomēr pirmajā raidījumā uzvaru izcīnīja Normunds Jakušonoks ar saviem padotajiem.

Cīņas sāksies jau šovakar! Uzzini "Dziesmu dueļa" pirmā raidījuma sastāvu

Cīņas sāksies jau šovakar! Uzzini "Dziesmu dueļa" pirmā raidījuma sastāvu

Muzikālajā dziesmu cīņā ”Dziesmu duelis”, gluži kā pirms vairākiem gadiem, varēsim dzīvot līdzi enerģiskajai raidījuma vadītajai Baibai Sipeniecei-Gavarei un komandu kapteiņiem – Normundam Jakušonokam un Uldim Marhilēvičam -, kuriem katru piektdienas vakaru pievienosies sabiedrībā iemīļoti cilvēki, sagādājot skatītājiem neaizmirstamus un lustīgus piektdienas vakarus.

20 gadu jubilejas sezonā TV3 atgriežas iemīļotais šovs “Dziesmu duelis”

20 gadu jubilejas sezonā TV3 atgriežas iemīļotais šovs “Dziesmu duelis” 17

Kanāls TV3, sagaidot 20. dzimšanas dienu, uzsāk jaunu tradīciju – turpmāk skatītāji ar aizraujošiem un izklaidējošiem nedēļas nogales šoviem tiks iepriecināti arī piektdienu vakaros. Pirmais no tiem ir krāšņais un muzikālais šovs ”Dziesmu duelis”, kura pirmais raidījums kanālā TV3 būs vērojams jau 2. martā. Jauno šova sezonu vadīs spilgtā televīzijas dīva Baiba Sipeniece-Gavare, bet komandu kapteiņu ampluā iejutīsies trīs lieliski profesionāļi Normunds Jakušonoks, Uldis Marhilēvičs un Kārlis Lācis.

Vēsturiski foto: Dziesmu duelis pirms 13 gadiem

Vēsturiski foto: Dziesmu duelis pirms 13 gadiem

Šonedēļ jau vēstījām, ka pie kanāla TV3 skatītājiem jau pavisam drīz atgriezīsies jautrā muzikālā spēle “Dziesmu duelis”. Piedāvājam ieskatīties vēsturē, kāds šis šovs ar Baibu Sipeniece-Gavari, Normundu Jakušonoku un Uldi Marhilēviču izskatījās tālajā 2004. gadā.