Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. jūnijs

Emīls, Egita, Monvīds

Horoskops aunam

Pasniedz sevi kā īstenu līderi un demonstrē savu radošo potenciālu visiem klātesošajiem. Būsi iededzies par iespēju parādīt savas savedēja vai vidutāja prasmes. Izdosies netāli izbraucieni domubiedru kompānijā.

Horoskops vērsim

Šī saulgriežu diena ir ideāli piemērota literārajam vai jebkuram rakstu darbam ar akcentu uz psiholoģiju, filozofiju, vēsturi un etnogrāfiju. Dalies savā pieredzē ar cilvēkiem, kuriem ir mazākas zināšanas par šīm tēmām, un neaizmirsti kādu uguns puķi iestādīt.

Horoskops dvīņiem

Diena piemērota visdažādāko sapulču un tikšanos organizēšanai. Kopā ar saviem domubiedriem sprēgāsi jaunu ideju un plānu radīšanas priekā. Ja pietiks spēka dažus no saviem plāniem varēsi palaist dzīvē un šī saulgriežu diena tam ir ļoti piemērota.

Horoskops vēzim

Ļoti ražīga un piesātināta tev būs šī saulgriežu diena. Sargā un pietaupi savu enerģiju, izvairies no tukšām un nogurdinošām sapulcēm. Bet visprātīgākais būtu doties pļavās, salasīt zāļu tējas un mierīgi pasēdēt pie ugunskura.

Horoskops lauvai

Ja nu iegadījies, ka tev kādi eksāmeni vai pārbaudes darbi kārtojami, tad vari mierīgu sirdi baudīt garo rīta kafiju - viss nokārtosies izcili. Darbā būsi izveicīgs ar rakstu darbiem, vajadzīgās informācijas uzrakšanu un nepieciešamo cilvēku atrašanu.

Horoskops jaunavai

Apņēmīga rīcība un drosmīgi lēmumi dos arī pienācīgus rezultātus. Daži lēmumi var būt skarbi – gan pret citiem, gan sevi pašu. Bet reizēm augonis ir arī jāpārgriež, ja ceļmallapas vairs nelīdz. Izmanto pievakari ārstniecisku procedūru baudīšanai.

Horoskops svariem

Šodien ļoti viegli padosies kopīgas valodas atrašana pat ar pašiem spītīgākajiem un adatainākajiem cilvēkiem. Nebaidies slēgt darījumus un uzsākt kopīgus projektus. Partneros nevilsies un veiksme tipinās tavās pēdiņās.

Horoskops skorpionam

Šodien attālumam nebūs nozīmes, visu nepieciešamo informāciju un dokumentāciju tev palīdzēs sagādāt kolēģi. Tev, savukārt, jāparūpējas par nelielu saulgriežu pasākumu darbabiedriem vai, pateicībā par labu darbu, jāuzsauc brīva pēcpusdiena.

Horoskops strēlniekam

Izmanto katru iespēju doties īsos izbraukumos. Visi profesionālie kontakti, sarakste, pārrunas vainagosies ar reāliem lēmumiem. Neatsaki uzaicinājumam doties komandējumā vai tālākā ceļojumā, pat ja neredzi tam jēgu. Jēga atradīsies un tevi iepriecinās.

Horoskops mežāzim

Atsaucība komplektā ar asu prātu un zibenīgu reakciju tevi izvedīs no uzkrāto problēmu labirinta. Šodien vari veiksmīgi pirkt un pārdot, bet tomēr pārāk aizrauties ar materiālās pasaules labumu pārdali nevajadzētu. Der atcerēties par saulgriežu dienas rituāliem.

Horoskops ūdensvīram

Kāda ļoti personīga saruna vai diskrēta tikšanās izdosies lieliski, ja būsi uzstādījis ļoti konkrētus mērķus. Viegli iegūsi jauno un nepieciešamo informāciju, pat ja tā būs konfidenciāla. Neatsakies no došanās saulgriežu zāles lūkoties.

Horoskops zivīm

Būsi pārņemts ar vēlmi cilvēkiem nodot savas zināšanas un pieredzi vai dalīties savos pasaules uzskatos. Ja esi tautas rituālu un parašu zinātājs, ved savus draugus un paziņas saules ceļu lūkoties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dziesmu duelis

TV3 ētera personības mērosies spēkiem Sipenieces-Gavares šovā

TV3 ētera personības mērosies spēkiem Sipenieces-Gavares šovā 2

Piektdienas, 6. aprīļa, vakarā Baibas Sipenieces-Gavares vadītajā šovā ”Dziesmu duelis” par mūzikā erudītākās komandas godu cīnīsies TV3 raidījumu ”Nekā personīga” un ”Bez Tabu” vadītāji. Turklāt tiks piedzīvots sen gaidīts notikums – uz skatuves beidzot kāps trešais ”musketieris” Kārlis Lācis.

Foto: ar sīvu cīniņu sācies skatītāju iemīļotais "Dziesmu duelis"

Foto: ar sīvu cīniņu sācies skatītāju iemīļotais "Dziesmu duelis" 13

Kā zināms, latvietis dzied visur – dušā, darbā, brīvdienās, pilnīgi visur, tāpēc no šīs piektdienas ik vienam darba nedēļas noslēguma vakari būs īpaši, jo kanālā TV3 ir atdzimis leģendārais raidījums “Dziesmu duelis”. Visu spēli atrodoties vadībā, ne bez sīvas cīņas galu galā tomēr pirmajā raidījumā uzvaru izcīnīja Normunds Jakušonoks ar saviem padotajiem.

Cīņas sāksies jau šovakar! Uzzini "Dziesmu dueļa" pirmā raidījuma sastāvu

Cīņas sāksies jau šovakar! Uzzini "Dziesmu dueļa" pirmā raidījuma sastāvu

Muzikālajā dziesmu cīņā ”Dziesmu duelis”, gluži kā pirms vairākiem gadiem, varēsim dzīvot līdzi enerģiskajai raidījuma vadītajai Baibai Sipeniecei-Gavarei un komandu kapteiņiem – Normundam Jakušonokam un Uldim Marhilēvičam -, kuriem katru piektdienas vakaru pievienosies sabiedrībā iemīļoti cilvēki, sagādājot skatītājiem neaizmirstamus un lustīgus piektdienas vakarus.

20 gadu jubilejas sezonā TV3 atgriežas iemīļotais šovs “Dziesmu duelis”

20 gadu jubilejas sezonā TV3 atgriežas iemīļotais šovs “Dziesmu duelis” 17

Kanāls TV3, sagaidot 20. dzimšanas dienu, uzsāk jaunu tradīciju – turpmāk skatītāji ar aizraujošiem un izklaidējošiem nedēļas nogales šoviem tiks iepriecināti arī piektdienu vakaros. Pirmais no tiem ir krāšņais un muzikālais šovs ”Dziesmu duelis”, kura pirmais raidījums kanālā TV3 būs vērojams jau 2. martā. Jauno šova sezonu vadīs spilgtā televīzijas dīva Baiba Sipeniece-Gavare, bet komandu kapteiņu ampluā iejutīsies trīs lieliski profesionāļi Normunds Jakušonoks, Uldis Marhilēvičs un Kārlis Lācis.

Vēsturiski foto: Dziesmu duelis pirms 13 gadiem

Vēsturiski foto: Dziesmu duelis pirms 13 gadiem

Šonedēļ jau vēstījām, ka pie kanāla TV3 skatītājiem jau pavisam drīz atgriezīsies jautrā muzikālā spēle “Dziesmu duelis”. Piedāvājam ieskatīties vēsturē, kāds šis šovs ar Baibu Sipeniece-Gavari, Normundu Jakušonoku un Uldi Marhilēviču izskatījās tālajā 2004. gadā.