Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai kā tas nerīvētu tavam godam kantes, šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas, ietekmes un nosacījumiem. Nepazaudē takta sajūtu un nejauc profesionālismu ar necieņu.

Horoskops vērsim

Šodien vari sagaidīt pārsteigumus no vadības aprindām vai citām uzraugošajām struktūrām, tāpēc pārliecinies par sakārtotu darba vidi un visu nepieciešamo dokumentu esamību.

Horoskops dvīņiem

Ziedo savu laiku kādam darbam ārpus tavu pienākumu klāsta un tiksi atalgots. Šodien tas nenotiks, bet perspektīvām bagātās nākotnes vārdā vajag mēģināt. Kopdzīves plānus atliec uz citu laiku un apbruņojies ar realitātes izpratni.

Horoskops vēzim

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Nebaidies atteikties no plāniem, kuri jau sen tavā dzīvē zaudējuši aktualitāti.

Horoskops lauvai

Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus. Ja vīzija ir skaidra un virziens zināms, arī nogaidi, jo šodien kārotais rīt šķitīs neinteresants.

Horoskops jaunavai

Šodien parevidēsi savu uzskatu failus un dažus uzskatīsi par vajadzību izdzēst, pat nesaglabājot rezerves kopiju. Šai nodarbei var būt divi iznākumi: īslaicīgs tukšuma un neziņas stāvoklis vai arī patīkamā ņirbēšana pakrūtē, zinot, ka tuvojas kas interesants.

Horoskops svariem

Darbs prasīs vairāk piepūles, nekā biji cerējis. Lieli un mazi šķēršļi neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevajag cīnīties, bet nogaidīt.

Horoskops skorpionam

Ja tevi pārsteigs brīdis, kad šķitīs, ka ir sasniegts strupceļš, paļaujies uz savu intuīciju un tā tev sniegs vajadzīgās atbildes. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja šodien izvēlēsies pareizo taktiku naudas lietās, izgaisīs arī citi uzkārtie un sastrēgušie jautājumi. Pieņem lēmumu par labu mazāk, bet drošāk un vēlams neklausīties optimistisko uzmundrinātāju teiktajā.

Horoskops mežāzim

Ja ar prātu un kājām būsi labi sazemējies, saņemsi atalgojumu par jebkuru darbiņu no lielā dienas piedāvājuma. Vislabāk patiks iznesties, ja tevi iekļaus ļaužu bariņš, kuri labprāt klausīsies tavos spriedelējumos.

Horoskops ūdensvīram

Emocionālais fons būs pasteļtoņos iekrāsots un pakļausies tavai prāta kontrolei. Darījumos jāizvairās no spēka pozīcijām un ieroču demonstrējumiem. Šodien vajadzētu parūpēties par saimnieciskiem sīkumiem, lai Ziemsvētku laikā varētu gaismu un siltumu baudīt.

Horoskops zivīm

Mīlestības un draudzības attiecībās nāksies nolaisties uz zemes – sapratīsi, ka reālie dzīves apstākļi un nosacījumi ir spēcīgāki pat par lielu gribēšanu. Iespējams, tas ir pārbaudījums, laiks visu saliks pa atvilktnītēm un plauktiņiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Dziesmu duelis

TV3 ētera personības mērosies spēkiem Sipenieces-Gavares šovā

TV3 ētera personības mērosies spēkiem Sipenieces-Gavares šovā 2

Piektdienas, 6. aprīļa, vakarā Baibas Sipenieces-Gavares vadītajā šovā ”Dziesmu duelis” par mūzikā erudītākās komandas godu cīnīsies TV3 raidījumu ”Nekā personīga” un ”Bez Tabu” vadītāji. Turklāt tiks piedzīvots sen gaidīts notikums – uz skatuves beidzot kāps trešais ”musketieris” Kārlis Lācis.

Foto: ar sīvu cīniņu sācies skatītāju iemīļotais "Dziesmu duelis"

Foto: ar sīvu cīniņu sācies skatītāju iemīļotais "Dziesmu duelis" 13

Kā zināms, latvietis dzied visur – dušā, darbā, brīvdienās, pilnīgi visur, tāpēc no šīs piektdienas ik vienam darba nedēļas noslēguma vakari būs īpaši, jo kanālā TV3 ir atdzimis leģendārais raidījums “Dziesmu duelis”. Visu spēli atrodoties vadībā, ne bez sīvas cīņas galu galā tomēr pirmajā raidījumā uzvaru izcīnīja Normunds Jakušonoks ar saviem padotajiem.

Cīņas sāksies jau šovakar! Uzzini "Dziesmu dueļa" pirmā raidījuma sastāvu

Cīņas sāksies jau šovakar! Uzzini "Dziesmu dueļa" pirmā raidījuma sastāvu

Muzikālajā dziesmu cīņā ”Dziesmu duelis”, gluži kā pirms vairākiem gadiem, varēsim dzīvot līdzi enerģiskajai raidījuma vadītajai Baibai Sipeniecei-Gavarei un komandu kapteiņiem – Normundam Jakušonokam un Uldim Marhilēvičam -, kuriem katru piektdienas vakaru pievienosies sabiedrībā iemīļoti cilvēki, sagādājot skatītājiem neaizmirstamus un lustīgus piektdienas vakarus.

20 gadu jubilejas sezonā TV3 atgriežas iemīļotais šovs “Dziesmu duelis”

20 gadu jubilejas sezonā TV3 atgriežas iemīļotais šovs “Dziesmu duelis” 17

Kanāls TV3, sagaidot 20. dzimšanas dienu, uzsāk jaunu tradīciju – turpmāk skatītāji ar aizraujošiem un izklaidējošiem nedēļas nogales šoviem tiks iepriecināti arī piektdienu vakaros. Pirmais no tiem ir krāšņais un muzikālais šovs ”Dziesmu duelis”, kura pirmais raidījums kanālā TV3 būs vērojams jau 2. martā. Jauno šova sezonu vadīs spilgtā televīzijas dīva Baiba Sipeniece-Gavare, bet komandu kapteiņu ampluā iejutīsies trīs lieliski profesionāļi Normunds Jakušonoks, Uldis Marhilēvičs un Kārlis Lācis.

Vēsturiski foto: Dziesmu duelis pirms 13 gadiem

Vēsturiski foto: Dziesmu duelis pirms 13 gadiem

Šonedēļ jau vēstījām, ka pie kanāla TV3 skatītājiem jau pavisam drīz atgriezīsies jautrā muzikālā spēle “Dziesmu duelis”. Piedāvājam ieskatīties vēsturē, kāds šis šovs ar Baibu Sipeniece-Gavari, Normundu Jakušonoku un Uldi Marhilēviču izskatījās tālajā 2004. gadā.