Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Dziedātājs

Pēc sešu gadu pārtraukuma Ivo Fomins izdod jaunu albumu

Pēc sešu gadu pārtraukuma Ivo Fomins izdod jaunu albumu

Šodien, 6. maijā, klajā nāk dziedātāja un dziesmu autora Ivo Fomina jaunākais studijas albums ”Cilvēks” un aktuālās dziesmas ”Tu man esi” video versija. Ilgi lolots un Ivo mūzikas uzticamo cienītāju ļoti gaidīts notikums. Dziedātāja iepriekšējais albums ”Nekas jau nebeidzas” nāca klajā 2015. gadā un vairākas šī albuma dziesmas kļuva par īstiem latviešu mūsdienu rokmūzikas hitiem.

Aļona Apina: Boriss Moisejevs ir slims, grūti saprast, ko viņš runā

Aļona Apina: Boriss Moisejevs ir slims, grūti saprast, ko viņš runā

56 gadus vecā dziedātāja Aļona Apina ir sena mākslinieka Borisa Moisejeva draudzene. Pirms 10 gadiem Boriss pārcieta insultu, kopš tā laika Krievijas šovbiznesā klejo dažādi viedokļi par viņa veselības stāvokli. Mākslinieka tuva draudzene paziņo, ka praktiski nav iespējams saprast, ko Boriss cenšas pateikt.

Meloni pastāsta par gadījumu, kad sašutumu izraisījusi viņa sliktā krievu valodas prasme

Meloni pastāsta par gadījumu, kad sašutumu izraisījusi viņa sliktā krievu valodas prasme 7

Dziedātājs, pasākumu vadītājs, TV personība Roberto Meloni ir ļoti iecienīts mākslinieks, kuru izvēlas dažādu ballīšu vadīšanai. Slavenība vada gan uzņēmumu jubilejas, svētku balles, kāzas, kāzu gadadienas, dzimšanas dienas un tas viss piesaista dažādus klientus. Roberto pastāsta par gadījumu, kad pārsteigumu radījusi viņa krievu valodas nezināšana augstākajā līmenī.