Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Dūmi

Ugunsgrēkā Ogres novadā izglābts cilvēks

Ugunsgrēkā Ogres novadā izglābts cilvēks

Pirmdien ugunsgrēkā Ogres novadā izglābts viens cilvēks, bet divi evakuējušies pašu spēkiem, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.

"Mēs to elpojam!" Kaimiņi norāda: labdarības organizācija kurina telpas ar visu, kas pagadās

"Mēs to elpojam!" Kaimiņi norāda: labdarības organizācija kurina telpas ar visu, kas pagadās 2

Rīgas Ziemeļu rajona Lēdurgas ielas iedzīvotāji ziņo par kaimiņos esošo labdarības organizāciju “Samāriešu fonds”. Jau apmēram divus gadus nodibinājums apdzīvo kādu pašvaldības īpašumu, un katru reizi, kad tiek sildītas tā telpas, apkārtējie kaimiņi spiesti sadzīvot ar milzīgu dūmu mākoni, kuru pavada neciešama deguma smaka. Iedzīvotājiem aizdomas, ka ēkas dūmvads netiek pienācīgi kopts un krāsns kurināta ar neatbilstošiem materiāliem.

"Lai ministri padzīvo pie tā skursteņa!" Jūrmalnieki sašutuši, ka viņiem jāsmok katlu mājas dūmos, kas regulāri klāj dzīvojamo zonu un bērnudārzu

"Lai ministri padzīvo pie tā skursteņa!" Jūrmalnieki sašutuši, ka viņiem jāsmok katlu mājas dūmos, kas regulāri klāj dzīvojamo zonu un bērnudārzu 3

Jūrmalas iedzīvotāji ir izmisumā. Dūmu mākoņi, kas veļas no Jūrmalas katlumājas skursteņa, indējot un smacējot gan lielus, gan mazus. Logus neesot iespējams atvērt ne ziemā, ne vasarā. Dūmu smaka pārņemot pilnīgi visu, gan vietējās mājas, gan tuvumā esošo bērnudārzu, gan bērnu rotaļu laukumus.