Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Doņecka

Neredzētas zvērības pret maziem bērniem un citi šausmu stāsti - "Melu teorija" atmasko safabricētas ziņas

Neredzētas zvērības pret maziem bērniem un citi šausmu stāsti - "Melu teorija" atmasko safabricētas ziņas 5

Pats “kliedzošākais” Krievijas propagandas piemērs – safabricētais stāsts par krustā sisto puisēnu, kuru translēja Krievijas televīzijas un kas radīja sašutuma vētru krievvalodīgajā mediju telpā. Interesants ir ne tikai pats stāsts, bet arī tā galvenā varone, Ukrainas pilsone Gaļina Pišņaka. Viņa bija tik veiksmīgi notēlojusi krievvalodīgo cietēju, ka Krievijas televīzijas šo sievieti nolēma izmantot arī citur.

Vai tiešām šādai propagandas grāmatai ir vieta bibliotēkā? Latgales Centrālās bibliotēkas vadības skaidrojums

Vai tiešām šādai propagandas grāmatai ir vieta bibliotēkā? Latgales Centrālās bibliotēkas vadības skaidrojums 2

Latgales Centrālās bibliotēkas plauktos parādījusies Kremļa propagandas grāmata Posledni dovod, kurā runāts par karu Ukrainā un kurā Ukrainas pusē karojošie tiek dēvēti par “teroristu bandu”. Tas radījis sašutumu ne vienā vien bibliotēkas apmeklētājā, raisot jautājumu – vai tiešām šādai grāmatai ir vieta publiskas bibliotēkas plauktos? To jautājām arī Latgales Centrālās bibliotēkas vadībai.

Kas paliek pāri no auto, ja tas saskrienas ar tanku

Kas paliek pāri no auto, ja tas saskrienas ar tanku 1

Separātistu kontrolētajā Doņeckā netrūkst tādas militārās tehnikas kā tanki, kas pēc internetā pieejamām liecībām visnotaļ brīvi braukā pa pilsētas ielām. Taču dažreiz militāristi ignorē elementārus ceļu satiksmes noteikumus un vadās pēc noteikuma – kam lielāks braucamais, tam priekšroka.

Kādi ir Krievijas mērķi Ukrainā? Atbild Austrumeiropas eksperts

Kādi ir Krievijas mērķi Ukrainā? Atbild Austrumeiropas eksperts

“Krievijas ārlietu ministra Sergeja Lavrova mērķis ir piespiest, lai Ukrainas iekšienē tiek mainīta konstitucionālā kārtība, lai tiek palielināta Doņeckas un Luhanskas apgabalu neatkarība, izveidojot īpašu statusu šīm teritorijām,” stāsta Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks Māris Cepurītis.

Ukrainas austrumos atsākušās intensīvas apšaudes

Ukrainas austrumos atsākušās intensīvas apšaudes 1

Ukrainas austrumos atsākušās kaujas starp Ukrainas armiju un prokrieviskajiem separātistiem. Aizvadītās nedēļas nogalē apšaudēs dzīvību zaudējuši seši cilvēki, tostarp četri Ukrainas armijas karavīri.

Doņeckā šāviņš nogalina divus skolēnus

Doņeckā šāviņš nogalina divus skolēnus

Trešdienas vakarā Doņeckā artilērijas šāviņš trāpījis kādas skolas sporta laukumā. Tur gājuši bojā divi bērni, bet vēl četri atrodas reanimācijā.