Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. janvāris

Agnese, Agnija, Agne

Horoskops aunam

Pašapziņas līmenis būs normas robežās, tomēr neliedz kādam vecākam vai pieredzējušākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Tas viss tikai tevis paša labā.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darīšanu kārtošanā. Viss paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj saldajām balstiņām tevi vilināt un turies pie šī brīža taustāmajām lietām.

Horoskops vēzim

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus visiem iespējamajiem radu saietiem un sadzīvisko strīdu perēkļiem.

Horoskops lauvai

Tev paveiksies, ja mēģināsi šodien notiekošajam pievērsties ar lielāku smalkjūtības un iekšējās inteliģences devu. Ja ap tevi valdošā atmosfēra kļūst elektrizēta, lūkojies pēc svaiga gaisa.

Horoskops jaunavai

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops svariem

Šodien veiksies aktivitātes, kur nepieciešama precizitāte, koncentrēšanās spējas, vientulība un intuīcija. Jebkura pārstrādāšanās var novest pie fiziskās labsajūtas strauja krituma.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt. Tava etīde var izrādīties nelaikā un nevietā un tās vērotāji tikai nejauši garām gājēji.

Horoskops strēlniekam

Sirds lietām pievērsies vakara pusē, kad norims skrējiens. Nebaidies palikt mājās un atteikt piedāvātās izklaides, ja tavs simpātiju objekts neizrāda par tevi pienācīgu interesi.

Horoskops mežāzim

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi apkārtējo aizdegto dzirksteli. Debašu karstumā attīstīsi īpašu virtuozitāti un argumentācijas prasmēs tev nebūs konkurenti.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas dziļākās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops zivīm

Riktīgi labi padosies visāda veida sadarbības, gan ar pretējo dzimumu, gan draugiem un radiem. Sliktās priekšnojautas un bailēs sakņotās aizdomas izrādīsies tukši māņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Donalds Tramps

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Latvijas simtgadē plānotas nozīmīgas vizītes. Tuvākajos mēnešos – Baltijas valstu prezidentu un Donalda Trampa tikšanās

Latvijas simtgadē plānotas nozīmīgas vizītes. Tuvākajos mēnešos - Baltijas valstu prezidentu un Donalda Trampa tikšanās

Valsts simtgades gadā tiek plānotas nozīmīgas vizītes. Rudenī gaidāma Romas pāvesta Franciska ierašanās Latvijā, savukārt jau pavasarī paredzēta trīs Baltijas valstu prezidentu un ASV prezidenta Donalda Trampa tikšanās Vašingtonā. To LNT Ziņām trešdien, 3. janvārī, apstiprināja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.

Gan Rāmalā, gan Bētlemē cilvēki iziet ielās, dedzinot Trampa plakātus

Gan Rāmalā, gan Bētlemē cilvēki iziet ielās, dedzinot Trampa plakātus 1

ASV prezidenta Donalda Trampa lēmums – atzīt Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu – satricinājis visu pasauli. Lielākā daļa pasaules līderu šo lēmumu asi kritizē, norādot, ka tas var pamatīgi eskalēt vardarbību šajā reģionā un sarežģīt jau tā trauslo miera procesu starp Izraēlu un Palestīnu.

“Cerams, Trampam izdosies neizraisīt karus.” Eksperti vērtē pirmo gadu, kopš Donalda Trampa ievēlēšanas

"Cerams, Trampam izdosies neizraisīt karus." Eksperti vērtē pirmo gadu, kopš Donalda Trampa ievēlēšanas

Ir apritējis gads kopš ASV prezidenta vēlēšanām, kas nesa uzvaru nekustamo īpašumu magnātam Donaldam Trampam. 2016. gada 8. novembrī ASV pārsteidza pasauli. Pretēji prognozēm – politikā pieredzējusī Hilarija Klintone prezidenta vēlēšanās zaudēja, un par Baltā nama jauno saimnieku tika ievēlēts ekstravagantais miljardieris Donalds Tramps, kurš amatā stājās mēnesi vēlāk.

Krievijas dezinformācijas kampaņa skārusi 126 miljonus amerikāņu ar mērķi izraisīt sabiedrības šķelšanos

Krievijas dezinformācijas kampaņa skārusi 126 miljonus amerikāņu ar mērķi izraisīt sabiedrības šķelšanos 1

ASV turpinās izmeklēšana par Krievijas iejaukšanos pagājušā gada prezidenta vēlēšanās. Izmeklēšanas ietvaros lielajiem sociālo mediju tīkliem nācies atteikties no sava uzstādījuma par lietotāju privātumu un nodot izmeklētāju rokās informāciju par reklāmām, kuras pirkuši ar Krieviju saistīti klienti. Šī informācija sniedz labu ieskatu, kā ar šķietami nevainīgiem rakstiem un smieklīgām bildēm notika mēģinājumi iespaidot amerikāņu vēlētājus un šķelt sabiedrību.