Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Donalds Tramps

ASV Senāts impīčmenta prāvā attaisnojis Trampu

ASV Senāts impīčmenta prāvā attaisnojis Trampu 1

ASV Kongresa Senāts sestdien balsojumā impīčmenta prāvā attaisnojis bijušo prezidentu Donaldu Trampu, kas bija apsūdzēts musināšanā uz dumpi saistībā ar 6.janvāra uzbrukumu Savienoto Valstu Kapitolijam.

Tramps atstājis Baltajā namā vēstuli Baidenam

Tramps atstājis Baltajā namā vēstuli Baidenam

Ievērojot tradīciju, ASV prezidents Donalds Tramps, pametot Balto namu, atstājis vēstuli savam sekotājam prezidenta amatā Džo Baidenam, trešdien paziņojis Trampa preses pārstāvis.

Tramps atstāj Balto namu

Tramps atstāj Balto namu 1

Laužot tradīciju un izvairoties no sava pēcteča Džo Baidena inaugurācijas, līdzšinējais ASV prezidents Donalds Tramps trešdien beidzamo reizi atstājis Balto namu, ar helikopteru dodoties uz tuvējo militāro bāzi, no kurienes viņš paredzējis lidot uz Floridu.

"Telegram" sāk bloķēt Trampa atbalstītāju kanālus

"Telegram" sāk bloķēt Trampa atbalstītāju kanālus 8

Vairākplatformu tūlītējās ziņojumapmaiņas lietotne “Telegram” izdzēsusi 15 ASV prezidenta Donalda Trampa atbalstītāju kanālus ar “ekstrēmu saturu”, ceturtdien pavēstīja telekanāls NBC, atsaucoties uz saviem avotiem.

"Facebook" bloķē Trampa kontu uz "nenoteiktu laiku"

"Facebook" bloķē Trampa kontu uz "nenoteiktu laiku" 2

Sociālais tīkls “Facebook” bloķējis ASV prezidenta Donalda Trampa kontu uz “nenoteiktu laiku” par viņa centieniem kūdīt uz vardarbību ASV galvaspilsētā šajā nedēļā, ceturtdien paziņoja uzņēmuma vadītājs Marks Zakerbergs.

Tramps atsakās parakstīt ASV Kongresa pieņemto ekonomikas atbalsta paketi

Tramps atsakās parakstīt ASV Kongresa pieņemto ekonomikas atbalsta paketi

ASV prezidents Donalds Tramps atteicies parakstīt likumprojektu par 2,3 triljoniem dolāru, kas ietver valdības finansējumu nākamajam gadam un atbalsta paketi ekonomikai Covid-19 izraisītās krīzes laikā, un tas nozīmē, ka miljoniem amerikāņu sestdien beidzies bezdarbnieku pabalsts.

Tramps uzliek veto aizsardzības budžeta likumam

Tramps uzliek veto aizsardzības budžeta likumam 1

ASV prezidents Donalds Tramps uzlicis veto aizsardzības budžeta likumam, ko Baltajam namam otrdien nosūtīja Kongress, jo tas, viņaprāt, vairāk kalpo Krievijas un Ķīnas interesēm.