Pirmdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Diēta

Kā notievēt līdz svētkiem: eksperta ieteikumi, kā to darīt pareizi

Kā notievēt līdz svētkiem: eksperta ieteikumi, kā to darīt pareizi 1

Līdz svētkiem palicis pavisam maz, un, protams, ļoti gribas pārsteigt draugus un paziņas ar lielisku formu un elegantu tērpu, kurā vēderiņš nebūtu redzams. Ko darīt? Edijs Cīrulis, treneris ar daudzu gadu pieredzi, dalās ar dažiem padomiem, kā notievēt līdz svētkiem un ko noteikti nevajadzētu darīt.

Jo lēnāk ēdīsi, jo mazāks būs aptaukošanās risks

Jo lēnāk ēdīsi, jo mazāks būs aptaukošanās risks

Jo lēnāk ēdīsim un izbaudīsim maltīti, jo mazāka iespējamība, ka gribēsim papildporciju, jo būs radusies sāta sajūta, ēdot vēl pirmo porciju, tā lēš divu dēlu mamma, blogere Laura Grēviņa.

Dziedātāja Jeļena Matule uzsākusi cīņu ar liekajiem kilogramiem

Dziedātāja Jeļena Matule uzsākusi cīņu ar liekajiem kilogramiem

Dziedātāja, šova “X Faktors” pretendente Jeļena Matule, apņēmusies tikt vaļā no liekajiem kilogramiem. Ļena izlēmusi sākt veselīgi ēst, samazināt ēdiena porcijas un pat pievērsties aktīvam dzīvesveidam, lai iegūtu savu sapņu augumu. Māksliniecei skapī stāv viņas mīļākā kleita, kura vairāk neder. Mērķis ir atkal justies skaistai un spēt uzvilkt mīļāko kleitu.

Gribi nomest svaru? Ēd ar kilogramu smagiem galda piederumiem

Gribi nomest svaru? Ēd ar kilogramu smagiem galda piederumiem 15

Latvijas Mākslas akadēmijas doktorantūras students radījis galda piederumus, kas sola samazināt svaru un mainīt ēšanas ātrumu. Īpaši noderīgi šie galda piederumi varētu būt tiem, kuri sevi sauc par ātrēdājiem. Tāpat arī dizaina priekšmetu mīļotājiem teju pusotru kilogramu smaga dakša vai nazis varētu tīri labi patikt.

Dziedātāja Krista Klentaka “noliek” populāro Kardašjanu diētu: Tā ir sevis nobadināšana līdz vājprātam

Dziedātāja Krista Klentaka “noliek” populāro Kardašjanu diētu: Tā ir sevis nobadināšana līdz vājprātam 3

Dodoties atvaļinājumā uz siltajām zemēm vai meklējot sauli tepat, Latvijā, savā mīļākajā peldkostīmā vai pavedinošajā bikini, mums katrai gribas izskatīties labāk kā nekad. Ja nepieciešams atbrīvoties no ”riepiņas”, mēdzam ķerties pie metodēm, ko tievēšanas vārdā izmantojušas arī pasaulslavenas dāmas. Amerikāņu realitātes šova zvaigžņu māsu Kardašjanu diētu komentē latviešu dziedātāja un TV6 jūlija meitene Krista Klentaka, kura to izmēģinājusi uz savas ādas.

Lolita Neimane par olu diētu: Četrās nedēļās -20 kg ir slimi

Lolita Neimane par olu diētu: Četrās nedēļās -20 kg ir slimi 1

Tuvojoties pludmales sezonai, ikviens no mums tiešā vai netiešā veidā sāk pārskatīt savu ēdienkarti un domāt par ikdienas uzturu. Viena no šā pavasara trendīgākajām diētām ir tā saucamā olu diēta, kura sola četru nedēļu laikā samazināt svaru līdz pat 20 kg, ja iepriekšējais svars bijis pāri 100 kg. Kas ir šī maģiskā diēta un vai tiešām rezultāti var būt tik skaisti, cik izklausās?

Kliente neizpratnē - arī pēc Stokholmas diētas pārtraukšanas no viņas konta regulāri iekasēta nauda!

Kliente neizpratnē - arī pēc Stokholmas diētas pārtraukšanas no viņas konta regulāri iekasēta nauda! 38

Solvita uzķērusies uz reklāmas internetā, kur solīts dažu dienu laikā atbrīvoties no liekiem kilogramiem. Kad pēc trīs dienām Solvita saprata, ka diētas programmā norādītais uzturs viņai nav pieņemams, viņa daudz neskuma par izlietotajiem nepilniem 13 eiro un nolēma atvadīties no tievēšanas programmas. Tomēr stāsts ar to nebeidzās.

Tikai nekādu diētu! Speciālistes ieteikumi, kā atbrīvoties no pēcsvētku "riepiņas"

Tikai nekādu diētu! Speciālistes ieteikumi, kā atbrīvoties no pēcsvētku "riepiņas" 1

Ziemassvētki – tās ir neskaitāmas ciemošanās pie radiem un draugiem, saviesīgi pasākumi un bagātīgi svētku galdi un brangi mielasti, kas, protams, nepaliek bez sekām un liek vaļīgāk palaist jostu. Daudzas pēc  svētkiem steidz izzināt un izmēģināt dažādas brīnumdiētas, kas bieži vien diemžēl nedod cerētos rezultātus. Par to, kā atbrīvoties no svētku laikā uzkrātajiem liekajiem kilogramiem drošā, saprātīgā un veselīgā veidā, stāsta ”Silvanols” produktu speciāliste Ginta Rubene.

"Pēdējais laiks sākt!" Diētas ārste atklāj, kā līdz Ziemassvētkiem ātri un nesāpīgi nomest "riepiņu"

"Pēdējais laiks sākt!" Diētas ārste atklāj, kā līdz Ziemassvētkiem ātri un nesāpīgi nomest "riepiņu"

Līdz Ziemassvētkiem palikušas nepilnas trīs nedēļas. Priekšā ne vien gada gaidītākie svētki, bet arī grandiozas Ziemassvētku balles, kurās jāizskatās lieliski, un jā, jāielien mīļākajā svētku kleitā! Diētas ārste Lolita Neimane atklāj, vai vispār ir iespējams “nomest” liekos kilogramus ātri un nesāpīgi un kā uzlabot ārējo izskatu.

Gribi ielīst Ziemassvētku balles kleitā? Efektīvas diētas un latviešu sieviešu zelta padomi

Gribi ielīst Ziemassvētku balles kleitā? Efektīvas diētas un latviešu sieviešu zelta padomi 1

Tuvojoties Ziemassvētkiem un laikam, kad jāpošas uz gada skaistāko svētku balli, ikviena no mums apskatās uz sevi spogulī un vai nu ar lepnumu paziņo, ka lieliskā figūra saglabājusies kopš vasaras, vai arī skumji nopūšas, ka būs vien jāatsakās no iecienītās šokolādes batoniņiem… Lūk, diētas, kuras palīdzēs tev nomest liekos kilogramus, kā arī latviešu sieviešu ieteikumi!

Vai gribi zaudēt pat līdz 13 kg liekā svara divās nedēļās? Ievēro unikālu, efektīvu  un veselībai nekaitīgu diētu

Vai gribi zaudēt pat līdz 13 kg liekā svara divās nedēļās? Ievēro unikālu, efektīvu un veselībai nekaitīgu diētu

Nupat, nupat vēl atguvām formu un metām nost lieko svaru, gaidot pludmales sezonu, bet jau ir pienācis laiks domāt par to, kā lai satriecoši izskatās Ziemassvētku ballītes jaunajā kleitā. Speciālisti uzksata: galvenais mainīt savus ēšanas paradumus. Pirms liec kaut ko mute – apdomā, kas tas ir par ēdienu, un ko tas tev sniegs. Mēs taču neesam dzīvnieki, kuri ēd, ko atrod, lai pēc tam nožēlotu savu rīcību, vai ne?

Noderīgi veidi, kā samazināt svaru, neejot uz sporta zāli

Noderīgi veidi, kā samazināt svaru, neejot uz sporta zāli

Zaudēt lieko svaru ir daudzu sieviešu lielākais un neiespējamākais izaicinājums, kura izpildīšana ir smags darbs, un bieži vien mūsu karstākās vēlmes par ideālu augumu tiek sagrautas jau pirmajās sporta nodarbības stundās.