Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Deniss Vasiļjevs

Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs gatavojas vidusskolas eksāmeniem un nākamajai sezonai, cerot uz Olimpisko zeltu

Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs gatavojas vidusskolas eksāmeniem un nākamajai sezonai, cerot uz Olimpisko zeltu 2

Šajās dienās dzimtajā Daugavpilī no pašreizējās dzīves un treniņu vietas – Šveices – ieradies Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs. Šis viņam ir saspringts gads – piedalīšanās Olimpiskajās spēlēs, pēc tam lielisks rezultāts Pasaules čempionātā, un tagad – vidusskolas eksāmeni. Pirms tiem satraukums sportistam esot līdzīgs, kā izejot uz ledus. 

"Mans treneris ir lielisks cilvēks!" Daiļslidotājs Deniss Vasiļevs par sadarbību ar pasaules mēroga zvaigzni

"Mans treneris ir lielisks cilvēks!" Daiļslidotājs Deniss Vasiļevs par sadarbību ar pasaules mēroga zvaigzni

Neraugoties uz šķietamo vieglumu, daiļslidošana atzīta par vienu no desmit fiziski smagākajiem sporta veidiem. Gatavojoties sacensībām, sportists treniņa laikā noslido vidēji desmit kilometru! Tas pielīdzināms attālumam no Rīgas robežzīmes līdz Salaspilij. Taču ir vecums, kurā būtu vislabāk sākt, lai ķermenis pie slodzes pierastu.

VIDEO! 17 gadīgais daiļslidotājs Deniss atklāti par ilgām pēc futbola, siera un šokolādes

VIDEO! 17 gadīgais daiļslidotājs Deniss atklāti par ilgām pēc futbola, siera un šokolādes 13

Deniss Vasiļjevs ir vārds, kuru dzirdēsim arvien biežāk. Talantīgais puisis no Daugavpils pirms nedēļas Eiropas čempionātā Čehijā uzstādīja otro visu laiku augstāko rezultātu mūsu valsts vēsturē – ieguva septīto vietu vīru programmā daiļslidošanā. Latvijas Slidošanas Asociācija par viņu saka – tādi slidotāji piedzimstot tikai reizi piecdesmit gados. Šobrīd Deniss dzīvo un trenējas Šveicē pie zelta medaļnieka Stefana Lambjēla un videosarunā ar TV3 ziņām stāsta, cik ļoti pusaudzim pietrūkst “normālas” dzīves.