Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Deja

Video: modele Viktorija Vailda dejo un izrāda savas brangās krūtis

Video: modele Viktorija Vailda dejo un izrāda savas brangās krūtis 6

Modele, par Latvijas lielākajām krūtīm dēvētā Viktorija Vailda, nebeidz iepriecināt savus atbalstītājus ar draiskiem foto vai video. Šoreiz skaistule publiskojusi video, kurā redzama dejojam, un mūzikas ritmā kustinot savas apetītlīgās krūtis. Viktorija apzinās, kas padara viņu seksīgu, kā jāizrāda savs augums, lai iegūtu vēlamo reakciju!

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs!

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs! 8

Kāda sieviete raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” uzdeva jautājumu – “Man ļoti patīk dejot, bet manam draugam būšana uz deju plača ir tīrākais murgs. Viņam nepatīk dejot, un viņš saka, ka viņam tas arī nepadodas, jo viņam esot divas kreisās kājas. Un brīžos, kad aizeju dejot ar kādu citu, viņš ir bezgala dusmīgs un apvainojies. Nezinu, ko lai iesāk”. Uz šo jautājumu atbildi izmisušajai meitenei steidzās sniegt dziedātājs Intars Busulis un radio personība Kaspars Upacieris jeb UFO!

Foto: Arī sabiedrībā zināmas personas baudīja patriotisko noskaņu Dziesmu un Deju svētkos

Foto: Arī sabiedrībā zināmas personas baudīja patriotisko noskaņu Dziesmu un Deju svētkos

Noslēgušies XXVI Vispārējie latviešu dziesmu un XVI Deju svētki, kuros simtiem  dejotāji, un dziedātāju priecēja Latvijas iedzīvotājus un ārzemju viesus ar nacionālas nozīmes dejām un dziesmām.  Dziesmas un dejas neatstāj vienaldzīgu neviena Latvijas patriota sirdi. Dažādos svētku pasākumos varēja manīt arī daudzus sabiedrībā zināmus cilvēkus.

FOTO: kopā ar tūkstoti dejotāju "Iļģi" nosvin 35. jubileju

FOTO: kopā ar tūkstoti dejotāju "Iļģi" nosvin 35. jubileju

14. maija vakarā postfolkloras grupa ”Iļģi” kopā ar vairāk nekā tūkstoti dejotāju Arēnā ”Rīga” priecēja skatītājus uzvedumā ”Spēlēju. Dancoju. Dejoju”. Ar šo koncertu apvienība atzīmēja savu 35. dzimšanas dienu, un svinības turpinot sarūpēts arī jauns albums.

Šova Dejo ar zvaigzni žūrijas pārstāvis Vladimirs Ponomarjovs: Katrai sievietei ir sapnis iet ar augsti paceltu galvu

Šova Dejo ar zvaigzni žūrijas pārstāvis Vladimirs Ponomarjovs: Katrai sievietei ir sapnis iet ar augsti paceltu galvu 1

Plašāka publika viņu pazīst kā skarbāko šova Dejo ar zvaigzni žūrijas pārstāvi, kurš tieši un, daudz nekautrējoties, par dejotāju sniegumu viņiem teica patiesību tieši acīs. Visu skatītāju priekšā. Vladimirs Ponomarjovs. Latvijas dejotāju lielā saime viņu zina kā talantīgu, teicamu pedagogu, par kura prasmēm ir sajūsmā gan profesionālie dejotāji, gan amatieru kolektīvi. Volodja, kurš prot būt stingrs, prasīgs un humora pilns vienlaikus. Tiesa, pie viņa jokiem ir jāpierod. Tikai tie, kuri ar viņu strādājuši, no pusvārda saprot, ko nozīmē viņa teiktais: Es – skarbs? Es taču balts un pūkains….

FOTO, VIDEO: ''karstā'' Aināra un Kates deja liks tavai sirdij apstāties!

FOTO, VIDEO: ''karstā'' Aināra un Kates deja liks tavai sirdij apstāties! 11

Kaisles, mīlestības un deju šova Netīrās dejas fināla sērija ir klāt. Šodien par puiša sirdi sacenšas trīs sievietes un ar dejas palīdzību centīsies parādīt, kas ir īsta mīlestība. Kaislīgu un romantisku deju šodien izdejoja šova dalībnieki Ainārs un Kate, kuru jūtas dejas laikā bija neaprakstāmi patiesas.