Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 24. novembris

Velta, Velda

Horoskops aunam

Tavs dzīves sabiedrotais šodien izrādīsies vislabākais padomdevējs. Emocionālā līmenī starp jums valdīs saprašanās. Attiecībās ar naudu gan ievēro vajadzīgos drošības pasākumus.

Horoskops vērsim

Tikai uzticamu cilvēku sabiedrībā spēsi rast sirds mieru, prāta relaksāciju un nepieciešamo drošības sajūtu. Pesimistiskās emocijas ir līdzsvarā ar pozitīvajām, kas norāda uz lielu jūtu intensitāti.

Horoskops dvīņiem

Ja plāno kādu ekstravagantu pavērsienu finanšu lietās, rēķinies gan ar pozitīviem ieguvumiem, gan kādu slazdu. Neskatoties uz to kā viss iecerētais attīstīsies, paturi prātā nepieciešamību sadarboties ar citiem.

Horoskops vēzim

Attiecībām gribās veikt mākslīgo elpināšanu un kad vēl būs izdevīgāks laiks, ja ne šajā piektdienā. Tikai tā spēsi harmonizēt sevi un novelsi ilgi krāto sasprindzinājumu.

Horoskops lauvai

Ja klausīsies sevī un arī neignorēsi citu vajadzības, veidosies virspusēja sapratne un pieņemšana. Dāsnu, bet slepenu palīdzību piedāvās kāds no radiniekiem un pateicībā neatsaki savu psiholoģisko atbalstu.

Horoskops jaunavai

Tavi personīgie ieradumi, psihoemocionālā kondīcija un inteliģences līmenis noteiks vai tev izdosies nostāties pret un izturēt sabiedrības spiedienu. Lai noturētu savu interešu cietoksni, izvēlies cēlu taktiku.

Horoskops svariem

Pārpratumi un šķēršļi tevi šodien nemulsinās, bet drīzāk būsi norūpējies par visa pasākuma finansiālo iznākumu. Personīgais progress un daudzsološās perspektīvas vilinājums ņems virsroku.

Horoskops skorpionam

Lai arī esi destruktīvu emociju varā, diena piemērota, lai dotu otro iespēju savām mīlas vai ģimenes attiecībām. Vēlēšanās atbrīvoties no gadiem krātajiem noslēpumiem tevi atpestīs, bet tuviniekiem uzvels krustu.

Horoskops strēlniekam

Šodien nav tas piemērotākais laiks, lai nonāktu pie kādiem racionāliem slēdzieniem vai veiktu kādas smalkas kalkulācijas. Intuitīvi lūkosies pēc vientulības un vairīsies no kompānijas.

Horoskops mežāzim

Pasauli lūkosi caur mazo asariņu. Tieši tāpēc bilde nedaudz izplūdusi un virzīšanās uz priekšu apgrūtinoša. Dzīve var šķist daudz drūmāka nekā realitātē, jo būs jāizdara izvēle starp vairākiem piedāvājumiem un tas nebūt nebūs viegli.

Horoskops ūdensvīram

Ja spēsi nodibināt uzticības pilnas, emocionālas un siltas attiecības ar darbabiedriem un vadītājiem, visas profesionālās ambīcijas liksies realizējamas. Personīgo dzīvi gan neizliec publiskai apskatei.

Horoskops zivīm

Šodien būsi absolūti apmierināts ar notikumu attīstības gaitu, īpaši, ja nelolosi ilūzijas par brīnumaino palīdzību, bet visus lēmumus uzkrausi saviem pleciem. Lēmumu pieņemšanā nebalsties pagātnes pieredzē, tā var būt maldinoša.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Degpunktā

Degpunktā

Iedzēris jaunietis Skrīveros iztriecas cauri mājas sienai

Iedzēris jaunietis Skrīveros iztriecas cauri mājas sienai 5

Viņš ir vairākkārt braucis dzērumā, taču līdz šim ticis cauri sveikā, – tā saka Skrīveru iedzīvotāji par vīrieti, kurš otrdienas vakarā, iznīcinot savu auto, sadragāja kādas vietējās iedzīvotājas māju. Šoreiz gan vainīgajam no soda izbēgt neizdevās, un viņš arī nemēģināja mukt, jo avārijai bija pārāk daudz liecinieku.

Necieņa pret Latvijas simbolu! Divi austriešu tūristi norauj valsts karogu un ālējas Vecrīgā

Necieņa pret Latvijas simbolu! Divi austriešu tūristi norauj valsts karogu un ālējas Vecrīgā

Nav noslēpums – tūristus Latvijā ciena, bet reizēm kāds no Rīgas viesiem, vienkārši sakot, ir pelnījis, lai viņam atgādinātu par uzvedības normām, un to, ka viņš tomēr ir ciemiņš pie mums. Diviem atpūtniekiem no Austrijas paveicās, ka 18. novembrī viņus nesatika patriotiski noskaņotus latviešus, kuri, redzot ciemiņu izdarības ar valsts karogu, varētu to ņemt ļaunā.

Bruņota pusaudze šokē policistus

Bruņota pusaudze šokē policistus 1

Ceturtdien, 16. novembrī, pašā galvaspilsētas centrā ar šaujamajiem rokās skraidījuši vairāki policisti, kas centās sagūstīt nevienu citu kā… kādu pusaugu meiteni! Spriedzes pilni kadri!

Slepkavība netālu no Saulkrastiem: nāvējoši sadur cilvēku, paslēpj viņu pagrabā un turpina uzdzīvi

Slepkavība netālu no Saulkrastiem: nāvējoši sadur cilvēku, paslēpj viņu pagrabā un turpina uzdzīvi

Pagājušajā nedēļā policija sniedza lakonisku informāciju par smagu noziegumu, kas noticis netālu no Saulkrastiem, Lilastes ciematā. Papētot plašāk, raidījums “Degpunktā” ir noskaidrojis, ka zem sausiem faktiem par kārtējo virtuves skandālu un slepkavību slēpjas skaudrs stāsts, jo roku viens pret otru bijuši spiesti pacelt vistuvākie radinieki – divi brāļi.

“Mēs viņiem nesakām… Labāk, lai mierīgi guļ”; pārdots dzīvoklis, kur notika šausminoša dubultslepkavība

"Mēs viņiem nesakām... Labāk, lai mierīgi guļ"; pārdots dzīvoklis, kur notika šausminoša dubultslepkavība 1

Pagājušā gada augusta beigās raidījums “Degpunktā” ziņoja par zvērīgu noziegumu, kas noticis kādā daudzdzīvokļu namā Juglā, kur tuvinieki atraduši nogalinātu 31 gadu vecu sievieti vārdā Ksenija un viņas piecus gadus veco dēlu. Raidījums atkal viesojas traģēdijas vietā, kur uzzina, ka dzīvoklis, kur risinājās asinsstindzinošie notikumi, tagad ir pārdots.

Jelgavas šosejas posmā ar nelielu laika atstarpi notiek divas avārijas; ir cietušie

Jelgavas šosejas posmā ar nelielu laika atstarpi notiek divas avārijas; ir cietušie 2

Rīgas-Jelgavas šosejas posmu dažus kilometrus no Jaunolaines šodien varēja nosaukt par melno punktu. Divu stundu laikā teju vienā un tajā pašā vietā notika divi nesaistīti ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta divi aptuveni sešdesmit gadus veci vīrieši. Abos gadījumos, iespējams, pie vainas bijusi līdzīga problēma – veselība.

Šofera pārliecība, ka luksofori nav domāti viņam, beidzas ar skaļu avāriju

Šofera pārliecība, ka luksofori nav domāti viņam, beidzas ar skaļu avāriju 1

Kopš Rumbulā pie izbrauktuves no Dārziņiem ir uzstādīts luksofors un krustojums kļuvis regulējams, avārijas šajā vietā ir reta parādība, taču, ja notiek, tad ar lielu blīkšķi. Otrdienas vakarā kādas “Volkswagen” vadītājs šajā vietā izdomāja, ka luksofori nav paredzēti viņam un izraisīja smagu negadījumu.