Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Tevi būs ļoti personīgi skārušas valsts politiski ekonomiskajā telpā notiekošās batālijas, tāpēc ar lielu entuziasmu ķersies pie visas pieejamās informācijas pētīšanas. Īpaši iedziļināsies sazvērestības teorijās. Brīnišķīga sestdienas nodarbe!

Horoskops vērsim

Nesenās problēmas šodien tev šķitīs mazsvarīgas un aktualitāti zaudējušas. Veiksmīga diena, lai sakārtotu domas un ļautos kādai kulturālai izklaidei, kas neprasa pārāk lielu piepūli, ja nu vienīgi nomodu.

Horoskops dvīņiem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien atpūšas, tāpēc tam vajag pienācīgu klusumu un mieru.

Horoskops vēzim

Mājas solī arī tāds rāmais status quo. Ļaušanās plūsmai un iesāktā turpinājums. Šodien nevajadzētu veikt lielākus pirkumus vai investēt jaunos apģērbos. Arī pārrunas partneri par saimniecības naudas izdevumiem nesolās būt auglīgas.

Horoskops lauvai

Attiecībās pūtīs lēni vēji, kuri noskaņos uz samierināšanos, piedošanu un izlīgumu. Ja tev nav jāizlīgst un viss ir forši, izbaudi šo miera brīdi ar savu vislabāko.

Horoskops jaunavai

Ja šodien vēlies risināt naudas jautājumus, atceries, ka labākais, ko panāksi ir uzklausīšana. Bet sacītais makā nekrīt. Tāpēc netērē laiku skaidrošanai, bet veic nelielu auditu savos kontos, kabatās un makā. Paskaties, kāds ir sausais atlikums.

Horoskops svariem

Lai šodienas aktivitātēm būtu kāda jēga, ņem vērā un rēķinies ar citu viedokli. saimnieciskajās gaitās nerēķinies ar tiešu atbalstu un atklātu dialogu. Visa komunikācija notiks tādos pusvārdos, bet liec aiz auss arī šīs nelielās norādes.

Horoskops skorpionam

Entuziasms un cīņas spars būs krietni vien mazinājies, tāpēc šī varētu būt piemērota diena izlīguma un pamiera meklēšanai ar saviem partneriem. Komforts un miers tev nozīmēs vairāk nekā uzvarētāja lauri.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Noteikti izmanto šo laiku dažādu e-pastu un vēstuļu pabeigšanai, kas tev ies no rokas. Pasīvā gaisotne attiecībās, ļaus tev pabūt vienam un pievērsties mācībām un redzes loka paplašināšanai.

Horoskops ūdensvīram

Pārāk liela atslābināšanās nesanāks, jo tavu darbu un uzdevumu saraksts ir neticami garš. Ja neaizmigsi pirms vakariņām, vari iegūt otro elpu un iedvesmu relaksējošai kopā būšanai ar saviem tuvajiem.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies un pacenties, bet atceries, ka darāmā jēga ir svarīgāka par procesu. Tāpēc mierīgu garu čubinies un krāj spēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Degpunktā

Degpunktā

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Pēc sprādziena Nīcas pagastā 11 ģimenes izmitinātas pagaidu dzīvesvietās

Pēc sprādziena Nīcas pagastā 11 ģimenes izmitinātas pagaidu dzīvesvietās

Pirmdien Nīcas ciematā, neņemot vērā to, ka ārā ir ziema, ielās atradās neparasti daudz cilvēku. Lielais vairums steidza palīgā tiem, kuri cietuši eksplozijā, kas notikusi kādā no pašvaldības īpašumiem. Par laimi, visi palikuši dzīvi, taču pārdzīvojums bijis liels un atmiņā paliekošs. 

Kārtot dabiskās vajadzības pie Mildas nav prātīga doma - jaunietim no Nīderlandes piemēro 400 eiro sodu

Kārtot dabiskās vajadzības pie Mildas nav prātīga doma - jaunietim no Nīderlandes piemēro 400 eiro sodu 6

Pagājušajā nedēļa jau vēstīts par kādu tūristu, kurš šķīries no 120 eiro, jo neparastu derību dēļ nolēmis ielas vidū kādai latviešu daiļavai demonstrēt, kas atrodas zem viņa biksēm. Mūsu nākamā stāsta varonis gan nav gaidījis dzīvas meitenes, bet visu, kas viņam ir, parādījis Brīvības pieminekļa Mildai. Turklāt tas izrādījies dārgāks prieks – sods ir 400 eiro.

"Gribēja padzerties"?! Cietsirdīgās Jaunolaines dubultslepkavības vaininieks tiesā min absurdu iemeslu

"Gribēja padzerties"?! Cietsirdīgās Jaunolaines dubultslepkavības vaininieks tiesā min absurdu iemeslu 1

Pagājušā gada augustā stāstījām par smagu noziegumu Jaunolainē, kur savās mājās tika atrasti nogalināti divi pensionāri un suns, bet ēku, slēpjot nozieguma pēdas, 39 gadus vecais slepkava mēģinājis nodedzināt. Šajā lietā izmeklēšanai izdevies noskaidrot dažus faktus, kas šausmina vēl vairāk, jo uzbrukums bijis absolūti bezmērķīgs un strīds starp upuriem un uzbrucēju bijis pavisam nenozīmīgs.