Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. jūnijs

Alberts, Madis

Horoskops aunam

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi pēc Jāņiem, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops vērsim

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops dvīņiem

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops vēzim

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops lauvai

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops jaunavai

Tavs dienas gravitātes punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops svariem

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops skorpionam

Parādīsies iespēja uzrakstīt jaunu savas dzīves stāsta nodaļu gan profesionālajā, gan personīgajā sfērā. Lai sasniegtu šo jauno iespēju un brīvības līmeni, būs jāparāda atjautība un uzdrīkstēšanās.

Horoskops strēlniekam

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops mežāzim

Šodien tavi vārdi iegūst īpašu spēku, tieši tāpēc nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops ūdensvīram

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Degpunktā

Degpunktā

"Speciāli avāriju neizraisīju!" Šoferis ietriecas pie luksofora stāvošā mašīnā

"Speciāli avāriju neizraisīju!" Šoferis ietriecas pie luksofora stāvošā mašīnā 2

Otrdien, 12. jūnijā, ap plkst. 16.00 Akadēmiķa Keldiša un Andreja Saharova ielas krustojumā satiksmi apgrūtināja notikusī avārija. Aculiecinieki stāsta, ka izdibināt negadījuma iemeslus no malas vērotājam nav iespējams – vieglās automašīnas šoferis vienkārši ietriecies pie luksofora sarkanās gaismas nekustīgi stāvošajā auto.

Centieni iepazīties internetā vīrietim beidzas ar nesaprotamiem rēķiniem

Centieni iepazīties internetā vīrietim beidzas ar nesaprotamiem rēķiniem

Raidījuma “Degpunktā” skatītājs Edgars ziņo par kādu nesaprotamu rēķinu – iepazīšanās portāls “Flirts.lv” sūtot īsziņas uz personīgo numuru, iekļaujot arī rēķinu par lietošanas izmaksām. Ņemot vērā, ka portālu Edgars sen nav apmeklējis, viņš uzskata, ka interneta vidē uzradusies jauna krāpšanas shēma.

Bērni satiksmē - šoferiem jāparedz teju neparedzamais

Bērni satiksmē - šoferiem jāparedz teju neparedzamais 1

Pagājušajā gadā uz Latvijas ceļiem izdzisušas septiņu bērnu dzīvības, bet vēl gandrīz 800 cietuši. Daļai satiksmē piedzīvotais beidzies vien ar vizīti pie ģimenes ārstiem, bet ir arī tādi, kuriem nelaimīgā notikuma sekas būs jūtamas visas turpmākās dzīves laikā. Turpinot sižetu sēriju akcijas “Svešu bērnu nav” ietvaros, “Degpunktā” devās skaidrot, kā tad rīkoties, lai bērnu traumatismu mazinātu. 

"Paldies" pārvaldniekam - Bolderājas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji spiesti sadzīvot ar neciešamu kanalizācijas smaku

"Paldies" pārvaldniekam - Bolderājas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji spiesti sadzīvot ar neciešamu kanalizācijas smaku 1

Kādas Bolderājas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji vairākās dienas gaidījuši apsaimniekotāja palīdzību, tehniskās problēmas risināšanai. Pagrabā pārplīsa kanalizācijas caurule un telpa burtiski slīka mēslu kaudzē. Iedzīvotāji apgalvo, ka zvanījuši un rakstījuši nama pārvaldniekam, bet tas nedeva nekādus rezultātus. 

Nepamanīja pie luksofora stāvošus auto? Izskan versijas par traģisko piecu mašīnu avāriju Salacgrīvas pagastā

Nepamanīja pie luksofora stāvošus auto? Izskan versijas par traģisko piecu mašīnu avāriju Salacgrīvas pagastā 2

Ceturtdienas vakarā kāds kravas automašīnas šoferis, nepamanot, ka pie luksofora sarkanās zīmes sastājusies rinda ar automašīnām, ietriecies rindas aizmugurē – avārijā cieta piecas automašīnas, un traģiski gāja bojā vīrietis. Daži uzskata, ka negadījumu izraisīja kravas automašīnu šoferiem raksturīgā neuzmanība, apzinoties, ka viņu vadītais auto ir lielāks un sadursmē izturīgāks par vieglajiem spēkratiem, taču citi ir pārliecināti, ka pirms luksofora neesot saliktas pietiekami daudz brīdinājuma un ātrumu ierobežojošas zīmes.